Коледни гирлянди, празнични балони-почват се вече Януарските купони

  • 30 991
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 641
Накри, честита месечинка на малкия юнак!
Мерси за почерпката!

Донииии, ще ме умориш Laughing Joy  smile3532. Цвиля с глас, а малчо спи и ще го събудя (и без това рядко му се случва да спи)

# 31
  • Мнения: 429
Здравейте,
не съм ви изчела всичко, но искам да ви благодаря за милите думи и загрижеността! Именно в трудните моменти човек осъзнава колко важно е да има приятели ! БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug Hug Hug
Изписаха ни и както Данчето ви е писала няма да има операция! Оказа се, че операцията е щяла да бъде доста сложна, с необходимост от най-тежката пълна анестезия + загуба на доста кръв, а това при килограмите на Петя не е оправдано и желателно. Оказа се, че Петя има още 2 шипчета на дясното краче, които не се виждат, нито напипват (установихме ги с рентгенова снимка), а диагнозата, която поставиха е множествена екзостоза. Звучи ужасно, но всъщност било най-добрата възможност и цитириам  докторите "бъдете щастливи"...Самото заболяване представлява най-честата  аномалия на костите и е наследствено, което значи, че и други
в семейството ни го имат, но не знаят, защото не им е пречело и шипчетата не са видми. Особеното при Петя е, че  има шипче  на реброто (което било доста рядко) и затова сме го забелязали. Оперативно се премахват само онези шипчета, които пречат по някакъв начин (съответно ние се молим и надяваме да не се появят такива).
В болницата се нагледах на толкова много човешка мъка и дечица с проблеми, че трудно ще го забравя. За моя радост Петя се чувстваше прекрасно (освен в случаите,в които я преглеждаха). Обикаляхме коридорите и стаите, тя раздаваше усмивки и печелеше симпатии, а аз останах без кръст  Joy
Честит на празник на Калина и Нането! Ще ви пожелая единствено ЗДРАВЕ, но много и за всичките ви любими хора!
Нямам време за повече, защото имам да наваксвам с готвене, чистене и т.н..напоследък нямах желание за нищо...дано утре успея да ви изчета  Heart Eyes
Дониии  newsm10 newsm10 newsm10

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Честит Рожден Ден на Калина и Нането! Бъдете живи и здрави и приятно изкарване на празника!
Честити месечинки на бебенцата, родени на днешната дата!
Nakri, чудесна любовна история и много сте красиви!
Дони,   bouquet за хубавата коледна тема! Съжалявам за случката и дано по-бързо решиш проблемите с документите.
Еспа, честит ученик! Дано лесно свикне с новата обстановка.
Lorini, да ти е жива и здрава именничката! Много е чаровна.
Радвам се за Петето, че се е разминала операцията. Гери, дано нямате повече притеснения с тези шипчета  Hug
На ясла и аз планувам някъде към септември да я дам ако ни приемат. Майка ми има още 11-12 години до пенсия, също и свеки. А баба ми е много възрастна и ще й е трудно да тича след детенце. Малко съм предубедена към гледачка в къщи.

# 33
  • Мнения: 12
Донииии...Как ти идват тия неща на ум?  Laughing Laughing LaughingТри пъти го чета и три пъти се смея като луда. Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 613
Naneto- честит рожден ден и на теб. желая ти всичко най-прекрасно, здраве, щастие, късмет и обич  bouquet
Герии- радвам се, че се е разминало с по-малкото зло, мислех ви и ви прегръщам Hug
Дони- страхтно е това, беше ми много забавно да го прочета Laughing
И да попитам, хек, можеше ли да с едава под една годинка newsm78, че купихме за нас си, пък се зачудих дали да не направя и на ЙоЙо от нея, ама не съм сигурна тя дали ставаше за даване под годинката?

# 35
  • Мнения: 866
Честит Рожден Ден на Сладурчеста и Нането да сте живи и здрави, много щастливи и много успехи и късмет   bouquet
Гери  Hug
Ние вече не искаме да стоим в количката  Crossing Arms а като го държа да ходи плете краката  Crazy направо се изнервям като излезем  Crazy
Момичета аз не качих много кг като бременна 13 изписаха ме с 9 отгоре и до сега не съм мръднала нито грам надоло  newsm78 има ли други като мен, направо се чудя какво да правя вече

# 36
  • Мнения: 774
Бърборанче, сигурна съм, че Петя навсякъде би се чувствала добре с майка като теб! Радвам се, че не се е стигнало до операция, и най-вече, че няма за какво да бъде правена. Надявам се никога да не се появят шипчета, които да пречат и които да трябва да се оперират! Моля се! Погледни случилото се от добрата страна: че вече е поставена диагноза, която е благоприятна! Пожелавам на Петя да бъде здрава и да ти върне грижите и обичта, които ти проявяваш към нея! Дано да успееш скоро да си починеш от преживяния стрес! Hug
Честит рожден ден на Сладурчеста и на Нането! Желая ви много здраве, а другото казват, ще си го купим!  bouquet
Накри, честита месечинка на твоя младеж! Да бъде здрав, да папка и да слушка мама! Много красиво семейство сте!
ДоникаrotfImbo rotfImaoтака не съм се смяла от много отдавна, чак сълзи ми потекоха!
Мим, страхотна есенна, ходеща снимка!
Ванила, разбирам те за отбиването. И аз вече често си мисля за това, но по друга причина - все си мисля, че Ивайла не изсуква достатъчно,  а консултацията е чак на 11 януари.
Сега се сетих какво само липсва на темата: снимките на януарчетата, облечени с Коледни костюмчета!  Но да се надяваме, че тази тема ще бъде изписана преди Коледа!

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 18:33 от yagodka

# 37
  • Мнения: 12
bebka не се притеснявай аз надебелях с 22 кг./бях като слонче/, а сега съм по слаба от преди.Малко по малко ще ги свалиш.Още повече ако кърмиш повече време се иска.Meрси yagodka много мило.

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 19:02 от nakri

# 38
  • Мнения: 63
Бърборанче, радвам се, че е по- малкото зло, както се казва! Много  Hug за теб и Петито!
Дони, кога намираш време да ги намираш тези неща?  Laughing Laughing Laughing
Е, Накри, наистина много романтично и смело! Ама ти не писа в Италия ли си живееше с вашите, когато се запознахте? Както вече си разбрала, много сме любопитни?  Mr. Green
Бебка , не се отчайвай за килограмите! Понякога отнема повече време. Аз все още кърмя и пак си върнах килограмите. Хормоните си казват думата и то различно при всеки! Ти кърмиш ли още?

# 39
  • Мнения: 866
Не не кърмя, кърмих само 5 месеца

# 40
  • Мнения: 56
Накри, честита месечинка на малкия сладур! Да ти е жив и здрав!
Охх,утре ще правя тирамису, че откакто го видях все за него мисля Mr. Green

# 41
  • Мнения: 656
ГериHug Hug Hug за теб и Петя. И за Милен, разбира се Wink А да те питам - има ли нещо като срок, до който се наблюдава за пречещи шипчета? Или могат да се появят на всякаква възраст?  Thinking Много се радвам, че ви се размина, дано ви се е разминало и завинаги!  Hug Hug Hug Хайде сега, почини си, необходимо ти е Simple Smile. А за човешката мъка напълно те разбирам, аз още сънувам кошмари от престоя ни в Пирогов...  Confused Дано ти съумееш да се отървеш по-бързо от това  Hug

Ох, Дони, това съм го чела като бях бременна, едва не се напиках от смях, сега също много смешно ми беше  Laughing

А пак за яслите - баба ми тая вечер сподели, къде на шега, къде на сериозно - да съм й оставила Калоян на нея и да й давам на нея 500 лв на месец  Rolling Eyes Ама как да й оставя 1-годишно бебе, като тя е на 72, а и той много се страхува от нея и все плаче като я види  Crazy И сега като го дам на ясла, пак ще има да се сърди.. Пуууу, пуста му старост..  Tired

# 42
  • Мнения: 2 892
Гери, радвам се, че се е разминала операцията на Петя! Сега спокойно можеш да си отдъхнеш!  Hug

Честит рожден ден, Нане!
Пожелавам ти здраве, много щастие и любов!




Честити месечинки на всички сладки бебоци!   bouquet

# 43
  • Мнения: 180
Заааапииииисссс  motor

Честито на рожденничките! Пожелавам здрав кръст и здрави нерви на Калина, а на Нането едно скоро тичащо дете след дебютът в пролазването (за да и трябва и на нея здрав кръст  Mr. Green )!

Днес се замислих, че Вики има РД след 2 седмици и ми е едно такова неориентирано и неорганизирано както всеки път. Дайте идея за примерно меню, което да става за наборчетата (ама нещо просто и лесно). А и всъщност трябва ли да има неща за тях и много ли  newsm78 За големите все ще измисля нещо (алкохол и мезе примерно върви чудесно на детски празник  hahaha ). Не че има къде да събера много хора, но поне празника трябва да се отчете и да се обърне къщата надолу с главата както подобава  Mr. Green
И евентуално ако е проходил малко преди това (което ме съмнява, но все пак) мога ли да комбинирам двата празника  newsm78 Че две опустошения на къщата ще са ми малко в повече  hahaha

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 21:37 от Kokonut

# 44
  • Мнения: 68
Лелеее, нова тема  Mr. Green

Успях да попрегледам набързо тази, ама много сте бързи бе Simple Smile

Честит рожден ден на Нането и Калина! Бъдете най-вече здрави - другото винаги се нарежда!

И да се похваля - Виктор ходи самостоятелно от 5 дни  newsm44! В началото плахо и тичайки (съответно падайки Laughing), а днес вече бавно, доста уверено и с вдигнати ръце, за да пази равновесие. Не че не пада и вече няма цицина, но е доста добре.  Вече подготвяме прощъпулника  Simple Smile.

Друга новина е, че днес ходихме на протеста пред 1 АГ - срещу насилието върху родилките. Много се радвах, че има такива инициативи, ама като чух какви ги е плямпал директора на болницата, си мисля, че е mission impossible да се промени мисленето на тези хора (лекарите) Добре, че поне медиите го отразиха, та хората по-масово да чуят какво се случва по болниците

Благодаря на Сладурчеста и Сиси за успокоителните думи и подкрепата - за съжаление тестиса на Вики уж се беше напипал като се роди, но оттогава ни вест, ни кост от него. И колкото и да е лека операцията, си е операция и съм доста притеснеа, особено след като трябва да започвам да се ориентирам за доктори, че годинката дойде... Калина, питай за докторите на твойти познати и пиши на ЛС  Praynig

Бърборанче, радвам се, че е малкия дявол  newsm76 Дано да нямате повече притеснения  Praynig

Кокосчето мернах, че е проучвала за миенето на зъбките - аз питах моята ортодонтка и според нея на такива малки деца е много рано да им се мият зъбките, защото паста не може да се използва и с четка без паста само се маже, което малко обезсмисля процеса. Според нея няма нищо фатално, ако започнат да се мият на по-късна възраст, когато вече разбират, че трябва и да плюят пастата. Така че и това е от темите - който както реши. Аз за сега ще изчакам.

Доника, абе жена, кога смогваш с всичко това - и две деца и теми и организации какво ли още не. Евала!  newsm51


Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 20:27 от Лено

Общи условия

Активация на акаунт