Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 24 504
  • 762
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Аз да питам знаещите - тази Агилера чак толкова ли е популярна в Щатите, тийновете защо не гласуват за Джонас брадърс например, а испанскоговорящите - за Шакира. Продължавам да съм с усещането, че случайно е избрана за противник, но може и да бъркам. Аз я харесвам, ама от тази класация да си ходи!

# 721
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Пръстите ми вече се схванаха и мисля да кажа на сина ми - На бас, че не можеш да избуташ Майкъл преди Кристина (той е овен, разчитам на това).

 Joy Joy Joy

Сладкишка така е, не беше честно, че не възстановиха гласовете на Майкъл преди системата да се бъгне. Но нищо, ще видят те who's bad.  Laughing

rasar, не съм сигурна доколко е популярна в САЩ, но си мисля, че Майкъл е по-обичан извън родината си. Растящите проценти в момента ми доказват това отново. Европейските фенове са будни и нахъсани.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 57
Две неща:
resar Christina хич не е полуряна вече.Беше и славата преди 7-8 години.Сега американците са мн запалени по Lady GaGa i Taylor Swift
И другото е че гласувах поне 30 пъти за Майк и се надявам да го избутаме до довечера на челнат позиция,където му е и мястото де !!!

# 723
  • Мнения: 0
момичета и аз съм тук вече започвам да гласувам дано да я минем Hug


УАУУУ МНОГО СА ИЗРАВНЕНИ РЕЗУЛТАТИТЕ СУТРИНТА НЕ БЕШЕ ТАКА newsm44

# 724
  • Мнения: 2
Кристина просто няма място тук. Странно ми е дори да се сравняват така?
Явно отатък океана наистина се събудиха вече, защото нейният процент пак започва да расте. Но нищооо, няма да предадем крепостта без бой #2gunfire Grinning #2gunfire  

# 725
  • Мнения: 90
Айдее,остана малко да се изравним поне!!!Jorjito,нали щеше да разказваш преживявания като аниматор в Турция ли беше?Майкъл ли си танцувала?Хайде разкажи,много ще е забавно!Дайте да си разкажем такива хубави спомени от щурите Майкълски години! Laughing

# 726
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Гласувам и сме много напред ййййеееейййй.Днес ми дадохте страшно,много хубави емоции благодаря ви на всички и хубавите пожелания да ви се връщат и към вас!!! txtloves

# 727
  • Мнения: 0
Да мога да пусна този линк в някой китайски фенсайт на Майкъл, ще видят американците една Кристина..........

# 728
  • Мнения: 57
Момичета дайте по кротко че от толкова посещения сайта ми чак забива  Joy Laughing

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 16:42 от kate7oo

# 729
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Остава по-малко от процент smile3508

# 730
  • Мнения: 0
ЛЕЛЕ кликнах най малко 50 пъти ръката ми се умори и мишката ми се чуди за какво е това натоварване аз и викам ЗА МАЙКЪЛ Е ТАКА ЧЕ НЕ СЕ УМОРЯВАЙ Laughing Joy

# 731
  • Мнения: 439
и аз гласувам "като луда"...още мъничко остава Mr. Green

# 732
  • Мнения: 3
Да мога да пусна този линк в някой китайски фенсайт на Майкъл, ще видят американците една Кристина..........
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Чета и коментарите и ми става много болно същевременно  Sad
Майкъл бил велик,но бил вече история...а Кристинчето била живата легенда....
Много болезнен факт ако това е начина,по който се разсъждава от тийнейджърите  Sad

# 733
  • Мнения: 57
Да ви кажа предпочитам Beyonce да беше конкуренция на Майк отколкото Агилера....

# 734
  • Мнения: 7
http://www.michaeljacksontributeportrait.com/login.php

Това е адресът на който се регистрирахме за точки в портрета на Майкъл.Там има адски много фенове от цял свят.Който добре знае английски моля да им напише кратко съобщение за гласуването и да им даде линк.Сигурна съм ,че за минути ще ударим над 100% особено ако знаят как ни бяха изиграли с първоначалното гласуване

Общи условия

Активация на акаунт