Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 24 489
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета,прекрасни сте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Благодаря ви за топлото посрещане  bouquet

Честно казано Fall again и For all time не ги бях чувала.Прекрасни песни,невероятни.Сега слушам първата и не мога да и се  наситя.За пореден път,се обеждавам,че няма да има втори като него...никога няма да се роди такъв талант Naughty
Прекрасен е,Божестен...

Ultimate Collection,го нямам.голям пропуск,веднага ще си го изтегля от някъде Peace

kati-p,Прекрасна идея,но как да им намерим адреса newsm78

# 46
  • Мнения: 4
      kati-p  много хубава идея!

# 47
  • Мнения: 7
Може би на официалната страница на Майкъл ?Аз не знам английски и не мога да се ровя в чужди сайтове.Не съм много сигурна къде точно /дали тук или някъде другаде/бях попаднала на техни Интернет страници ..и на тримата.Ако някой знае повече ,моля да пише. baby_neutralИ аз ще опитам да се поровя на зад ...дано да ги открия.
Радвам се ,че по-принцип харесвате идеята ...дано я осъществим.
ani_220778 ,просто си страхотна!!!!! Hug

# 48
здравейте момичета отново прекрасна тема благодарение на клои   bouquet аз също ви следя още от първата тема,но някак не бях приета и спрях да пиша но не спирам да ви чета с вас се чувствам като в къщи,но както и да е вмъквам се само да помоля и аз за един брой книжка и пак да ви благодаря че ви има дори четейки ви само ми е по леко  Hug

# 49
  • Мнения: 2
Честита нова тема!!!
Добре дошли на всички нови майкълчета!!! Hug




Кати , чудесна идея.
Аз се поразрових в няколко  броя на в-к "Джако"  от 1993г. и публикувам   адреса в Енсино , но не зная дали е верен.
Michael Jackson
PO BOX 1804
Encino, CA 91406
USA

# 50
  • Мнения: 80
Kloi,прекрасна тема,благодаря ти отново   bouquet
Щях да ровя и аз за адреса в Енсино,но вече е пуснат.Мисля,че е верен.
Честито,Майкъл!!!

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 00:07 от liliyyy

# 51
  • Мнения: 4
 моми4ета страхотно се вълнувам когато съм тук      с  вас! Grinning

# 52
  • Мнения: 0
kloi, благодаря отново за темата.   bouquet

Не пиша вече често, но почти не минава ден без да мина от тук. Радвам се, че ви намерих макар и по-късно.  Hug

 

# 53
  • BG
  • Мнения: 2 458
 


За Jorjito - ето още една невероятна, не толкова популярна песен,
за теб и за всички момичета прекрасни - тук и навсякъде (пусках я вече 2 пъти, но не мога да се въздържа)

 http://www.youtube.com/watch?v=Gf-9t7F8LuI

От няколко седмици не мога да спра да я слушам, омайна е...!!!!!


 Peace

# 54
  • Мнения: 0
Леле,колко сме много.И четящи и пишещи.Като едно семейство/Би казал Майкъл/.А той е начело на нашето семейство.Колко е уютно тук.Лъха Любов и кипи Живот.Обичам те Майкъл.

# 55
  • Мнения: 4
http://vbox7.com/play:747b8e6c&al=1&vid=4235310  и от мен една песни4ка   

# 56
  • Мнения: 668
 AN1981 бройката за книжката е на лични,незнам защо не пишеш  с профила си,но едва ли е било нещо страшно че чак да не си приета.Караме си се и спорим профилактично Laughing както и си плачем дружно Hug

Гледах новините ,казах за нашето момче,че е обрало всички награди smile3534 newsm44

Много попълнения има ,ДОБРЕ ДОшЛИ ПРИ НАС  bouquet.От вчера една фейчка Laughing
Jorjito Hug

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 22:33 от sisa788

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Benisima ,Благодаря ти  bouquet

Както и на всички тук,разкошни сте Hug Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 331
23 ноября 2009, Тадж, племянник Майкла Джексона, был тайно включен в состав Совета исполнителей покойного короля поп-музыки. Тадж является 36-летним сыном Тито Джексона. Тадж будет иметь право вето. Источник, близкий к клану Джексон: "Тадж близок к детям и к своей бабушке, так что это компромисс, чтобы все были счастливы. Дети будут иметь его в качестве своего рупора на будущие решения. Он будет защищать интересы семьи ".     ето и цялата статия   
Michael Jackson's nephew gets seat on estate board    http://www.sawfnews.com/Gossip/61315.aspx

# 59
  • Мнения: 0
kloi, благодаря и аз за поредната тема, изпълнена с Любов към Човека, които ни събра. Не минава ден, в който да не я посетя.
С всеки изминал ден магията на Майкъл все повече и повече се забива в мен... в сърцето ми, в съзнанието ми... Толкова често мисля за него, да не кажа почти постоянно. Знам, че каквото и да стане... Той ще остане там. Когато видя усмивката му... дори ако съм затънала в проблеми, би ме накарал да се усмихна и аз. Когато чуя гласа му... сякаш съм глуха за всичко останало и искам само и единствено да слушам ангелското звучене на един велик, възхитителен Човек. Той е най-сладкото създание за мен. Дори просто като чуя името му по телевизията, радиото или от човека на улицата... сякаш пулсът ми се ускорява. Обичам го, обичам го, обичам го.И знам, че всички, участващи и участвали в темата, които са писали с Любов... ще го носят там, в сърцата си.
А сега един клип, който днес за първи път видях, на 45-тия му РД: http://www.youtube.com/watch?v=hHJ0GVOwrs4 - хах, толкова е неземно сладък. Както винаги да ни каже да бъдем ХОРА и по-добри... и ДА СЕ БОРИМ ЗА МЕЧТИТЕ СИ. Мисля, че всички тук се гордеем да се наречем фенове на Майкъл Джексън.
Обожавам момента, когато феновете викат: "Bashir sucks, Bachir sucks" и той: "Оо...оо, Башир, незнаех какво имате предвид...о, този човек е предател...!"  и всички подкрепят Майк. Тотално ме накара да се усмихна със задоволство.  Simple Smile

Приятна вечер от мен... God bless you.

Моето послание към вас е...
                                      ...Продължавайте да обичате...

Последна редакция: вт, 24 ное 2009, 16:35 от LoveMJ

Общи условия

Активация на акаунт