Тwilight/Здрач- тема 50 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 27 954
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6
Да почерпя и аз Новолун-феновете Grinning


Новолуние - Когато любовта ти си тръгне....http://vbox7.com/play:baaf21ec

Satellite Heart - Anya Marina (Превод) - http://-spam146-/2009/11/satellite-heart-anya-marina-official.html

# 76
  • София
  • Мнения: 504
Дневен бюлетин  22.11.2009


Започваме с  новата ни анкета! Новолуние идва в България след броени дни. Вие смятате да…?  Simple Smile


~~~~~~~~~~


Нови снимки на Ашли за Grazia magazine! (И ето тук се появява отново грима на Монка за бала...)


Още - ТУК


~~~~~~~~~~


Ашли на премиерата на Новолуние в Чикаго!



Всички снимки - ТУК


~~~~~~~~~~


Нова снимка на Карлайл и Есме от Новолуние


~~~~~~~~~~


Продължава войната на Мона срещу Мишел от Съпротивата! Защо точно Мишел и защо война? В линка... Simple Smile


~~~~~~~~~~


Тийм Тейлър! Искате да виждате вашето момче по всяко време? Ето как!


~~~~~~~~~~


Фен арт! Кристен Стюарт за Венити Феър.



По-голяма - ТУК


~~~~~~~~~~


Музикален поздрав от Мона... New Moon Song Хубава песен и прекрасно видео Simple Smile


~~~~~~~~~~


Ето че дойде времето и на тийм Кристен! Фен видео специално за всички вас! А за нас...ами, чувстваме се поздравени с песента, която е много зареждаща специално за мен Simple Smile

Kristen Stewart - Unstoppable


~~~~~~~~~~


Многото лица на Кристен през годините!

      

Повече - ТУК


~~~~~~~~~~


Тийм Тейлър да се строи! И да почне упражнението вдишане...издишане...вдишане...

...Защото идват горещи снимки! (и все пак не забравяйте че още не е пълнолетен Mr. Green)


Taylor Lautner - Behind the scenes  - Men’s Health Cover Shoot!

   


~~~~~~~~~~


Новини от Глутницата – новата рубрика на Неси-Веси!




В линка има и видео с ново интервю с Chaske, не съм гледала, предупредиха ме за спойлери Simple Smile


Знаехте ли, че и Tinsel Korey пише музика? Повече – в линка






~~~~~~~~~~


Гифче на Светата троица при Jimmy Kimmel. Според Мона Роб и Кристен правят еднакви жестове. Според мен всички се поклащат много смешно. Истината е някъде по средата Laughing


~~~~~~~~~~


Селена Гомез (вече) не е фенка на Здрач... Обяснението и - ТУК




~~~~~~~~~~


Ново интервю на Роб от Япония!

Интересно, как ли изглежда йероглифът за "I mean" ? Лесно е да се разбере - най - често използваният Laughing


~~~~~~~~~~


Новолуние вече е тук и сме залети с нова вълна мърчандайз...изненадани? Няма. 

   


~~~~~~~~~~


Видео - Интервю с Кристен за  FOX11AZ!  


~~~~~~~~~~


Най - сетне! Истината излезе наяве! Всичко е било пиар! Представяме ви новината на годината - Robedillo! (а.к.а. Роб наистина ходи със колега, но не е този, който сте очаквали!)  

Какво е Robedillo ще разберете ТУК!  

Според мен имат наистина невероятна химия! Особено в кадъра от Здрач! Crazy


~~~~~~~~~~


Ashley Greene At The Cinema Society Screening Of New Moon!

Мона е в потрес от роклята, аз от чорапите/клина или каквото е там... Joy



Още снимки в линка горе!


~~~~~~~~~~


Какво бих направила с 3.3 милиона долара? Ето това:

 

Позната ли ви е?   Grinning

Още снимки


~~~~~~~~~~


Роб на излизане от  „LA ESQUINA“ THE RESTAURANT в NY на 20/11/2009

Момче, прибирай се да спиш, изглеждаш по-зле и от мен на 3 часа сън Thinking

   

Още снимки в линка.


~~~~~~~~~~


Време е за признания или Монка си задава фундаменталният въпрос обсебена ли е или не ...отговорът ще дадете вие Simple Smile

   



Още около 40 снимкови признания в линка на статията Simple Smile


~~~~~~~~~~


Роб - гифчета!




В линка горе!


~~~~~~~~~~


Без думи... по-голяма можете да я видите тук



Кристабел (и не само тя) е в потрес, и има защо.


~~~~~~~~~~


Били и Джъстин в Торонто!

 

Забавно е да ги гледаш и да намираш разликите в стила им на обличане Laughing


~~~~~~~~~~


Сони знае как да рекламира телевизорите си!




~~~~~~~~~~


Фен-walls на Новолуние Simple Smile






~~~~~~~~~~



Намерете ни във Фейсбук! ( съобщение от Bella )
“ Здравейте, исках само да ви кажа, че направихме група във фейсбук Twilight BG Fan Club. Това не е профил задължително на този блог, а просто място, където да се съберем българските фенове, за да можем да коментираме събитията на родния си език, да се уговоряме да ходим заедно на примиерата и защо не да си правим здрач срещи. Намерете ни и се присъединете към нас! „

Предишните бюлетини - тук

# 77
  • Мнения: 245
  bouquet Монка, като за първи бюлетин от теб(не се лъжа, нали) Laughing си се справила чудесно, бравос, толкоз много неща си сложила, че......, първо го прегледах отгоре, отгоре, но по-късно ще го чета детайлно.



# 78
  • Мнения: 12
Здравейте!   Hug

Монка , благодаря за бюлетина               bouquet
Къщата на Кълън е .... невероятна   Heart Eyes
По анкетата , гласувах че ще гледам филма в къщи от торент , даже в момента го свалям на 86% е и нямам търпение да го гледам    Party

# 79
  • Варна
  • Мнения: 124
здравейте Hug
аз гласувах ,че сега ще го гледам на торент,а после на кино 4.12. ми се вижда мнооого далече  ooooh!
благодаря за всички бюлетини  bouquet

# 80
  • Мнения: 229
Монка, БРАВО Peace  bouquet
ЧЕСТИТ ПъРВИ БюЛЕТИН Heart Eyes Hug
Справила си се страхотно Hug

# 81
  • Мнения: 34
Време за следобедно кафенце, след като и неделя се побърках от работа, и бюлетина идва точно на време. Сега пък трябва да разбера от къде да намеря тия 2-3 милиона за къщата, но преди това трябва да се разбере дали къщата се продава с вампирите  Wink Аз за Ашли няма да се съглася с вас, но трябва да прозная, че на тази примиера Кристен обра точките.
Монка, браво!!!!!Страхотно си се справила  Peace Какво ще правиш в четвъртък  Sunglasses
Колко от вас не издържаха и вече дръпнаха от Замунда? Аз още държа, ама само ако нямах работа.......

# 82
  • Мнения: 0
Здравейте, отново! Монка- браво дете - чудесен бюлетин!  Hug

Слушам саундтрака на Новолуние, харесва ми- депресарски, какъвто трябва да бъде, но ако трябва да съм честна на Здрач ми харесваше повече!

Не ви препоръчвам да дърпате торента от Замунда, ако наистина сте решили да го гледате сега, препоръчвам Мининова- по-добро качество и поне е на английски, но не се изкушавайте като мен!  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 343
Twilight stars – Mama gonna knick you out

Едно диво клипче Simple Smile Приятно гледане Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 504
Е, благодаря ви на всички Hug

Никога не съм предполагала, че е толкова изтощително. Правих го, после спах, после станах, пак го правих, пуснах го, спах и сега ставам Joy

Веси, ъм, ще ходя на кино? Mr. Green

Валка, ще се направя че не съм видяла частта с детето Laughing Hug

# 85
  • Мнения: 195
Здравейте, два дни ме няма и вече и нова тема има...  Crazy Crazy Crazy

Монка, разбрахте ли се вече къде, кога и как ще правим срещата за Здрач? Май 6 девойки бяхме само...  newsm78

Да ви кажа много се ядосах днес. Попадна ми вестник Телеграф и вътре една статийка за Новолуние!!!  #Cussing out
Не стига че бяха изплагиатствали цялата статия от тук ами дори и бяха цитирали Мишолина (май тя беше също от Лондон)!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Много избеснях!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Дениии, паднах да се хиля на анимацийката на Здрач! Let's go eat some people!  Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 6
Ако искате да видите как бихте изглеждали като Бела или да преобразите любимия си в Едуард  Heart Eyes можете да го направите с няколко кликвания ТУК

А ето и тайните на грима на Кристън Стюарт

# 87
  • София
  • Мнения: 504
Веси, аз и моята мацка ще сме там още към 8ч. Така че ще се търсим по телефоните най-вероятно Simple Smile
Билета ти е в мен, нали знаеш? Wink


Хаха, за статията и аз преди няколко дни се ядосвах. Най-много за тъпите грешки... Whistling

# 88
  • Мнения: 2 897
Ника, ти измисли ли го или май ще се разминеш?

# 89
  • Мнения: 384
Ау,толкова време не ми е отнемал досега бюлетин,но този много интересен бе Монка-бравос!  smile3501
Какъв е този телефон толкоз материал да сбира да го придобия?  newsm78 А пък списанието дето и на срещата го носи-пази си го много добре!  Mr. Green
Хм,хубави снимки на Тейлър!  Crazy
НеЗаспивка благодаря за поздравите,много ми харесаха!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт