подсъзнанието може всичко 19

  • 79 883
  • 712
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 515
Аз ги написах пък каквото това е  Thinking Аз разбрах, че е от 14.03

# 661
  • Мнения: 89
Днес Луната e "без курс" от 14:01 до 24:00

Внимание! В момента Луната е "без курс". http://www.astrohoroscope.info/kurs.htm

Ако трябва да се съобразяваме с това, какво значи да пишем след 24 часа или да не пишем въобще ...

Viki_I щом си ги написала, значи така е трябвало и е добре за теб  Peace

# 662
  • България
  • Мнения: 3 621
Ами и иаз току що ги написах  Grinning Так че ДА БЪДЕ   bouquet

# 663
  • Мнения: 471
Когато Луната е без курс не се започва никакво ново начинание, но не и планиране.
Цитирам "Скъпи приятели!
Известно е, че дела, започнати в неблагоприятно от астрологична гледна точка време, ни се отдават доста по-трудно от онези, които се правят при астрологически благоприятна обстановка"
Правете разлика, това е планиране на всякаква дейност, но не започване. На 1ви лунен ден се създават реални мисъл-форми.

# 664
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Обикновено аз пускам информацията за Луната, като се водя от българския сайт - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/
а този на първа страница дава, че е от 12:3,50ч.

Без да приемам нищо лично, но имаше достатъчно време да ме поправите, а в момента 2 страници ще има - защо и как  Sad

Моля някой, който е по-навътре в нещатата, да ми напише ЛС, за да не подвеждам пишещите/четящите/ занапред Praynig

Тази информация я преписах от - http://209.85.135.132/search?q=cache:QUGUSqF3eBUJ:az-jenata.com/ … bg&lr=lang_bg

От 14.02 часа на 16 декември до 00.32 часа на 17 декември Луната е без курс
На 14 декември в 14.25 часа Луната навлиза в знака Стрелец, където ще бъде до 16 декември включително

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 15:57 от lenny_pld

# 665
  • Мнения: 89
Обикновено аз пускам информацията за Луната, като се водя от българския сайт - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/
а този на първа страница дава, че е от 3.19ч.
Без да приемам нищо лично, но имаше достатъчно време да ме поправите, а в момента 2 страници ще има - защо и как  Sad

[/b]

Lenny
Hug На сайта, който си дала пак виждам това: 16 декември 2009 - 14:03:19, може би искат да кажата 14 часа, 3 минути и 19 секунди .... Аз лично не смея никого да "поправям", защото не съм убедена, че информациите, които намирам са 100% верни   bouquet

# 666
  • Мнения: 471
Аз чета от лунен календар и пише 14:02ч.

# 667
  • Мнения: 89
От този сайт: http://www.astroprofile.com, който ми се струва сравнително авторитетен, намерих следната информация за периодите на Луна без курс:

 Да се избягва: започването на нещо, да се правят важни неща като брак, интервюта, покупки на къща и кола, подписване на договори, започване на връзка, да не се решава, планира, закупува нищо, да се избягват консултации от други хора, които също в този период имат склонност към вземане на неясни решения: учители, адвокати, доктори, всеки, който може да ви даде съвет. Не  поправяйте нищо, избягвайте изключително важните комуникации
Но е хубаво да:
Обновите вашия дух, да релаксирате, да медитирате, четете, почистите къщата, разходите навън, да обядвате с приятел без да имате очаквания, да правите неща, които ще ви дадат глътка въздух и малко стопиране на забързания живот, който водим.
Време е за почивка, време за  размисъл и премисляне ....



Според мен, последното показва, че списъци с желания и размисли за себе си и живота са си съвсем на място   bouquet
А и независимо от астрологичната обстановка, каквото трябва си се случва и другите вселенски закони си действат  Peace

# 668
  • Мнения: 73
Спокойно,момичета,важното е да запомним,че днес ще планираме,а утре-1 лунен ден,ще създаваме нашите мисъл-форми PeaceСега е подходящото време,да го използваме babydust7

# 669
  • Мнения: 10 698
Времето, дадено в линка за фазите на Луната на първа страница е по Гринуич или това е т.нар Universal Time.
Ако сте в БГ прибавяте 2 часа към посоченото време, ако сте в Москва - прибавяте 3 часа и т.н. и т.н.

А ако не знаете колко часа да прибавите там, където сте, но знаете къде сте Wink - Справка тук


Новолунието днес е започнало точно в 14.03 по нашите земи  Simple Smile

Успех на всички с желанията   bouquet

# 670
  • Мнения: 90
Важно е какво усещате и дали интуицията ви подсказва, че това е правилния момент.

# 671
  • Мнения: 112
Пожелавам успех на всички и сбъдване на всички желания  Hug Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 672
  • Мнения: 2 111
Здравейте, момичета! Hug

Ето ме и мен отново в темата. С оглед на настъпващото новолуние и поради това, че знам, че някои от нас правят ритуали за финансово благополучие, реших да споделя с вас този филм, който гледах снощи: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=187152
Филмът третира темата за парите, просперитета, вдъхновението и успеха и в него участват някои от героите в "Тайната". Аз лично съм раздвоена в мнението си за него. От една страна ми хареса простия и ясен начин, по който е обяснено как човек може да съчетае полезното с приятното, превръщайки любимите си занимания в източник на доходи. От друга, не ми хареса частта, в която менторът съветва зрителите да направят сметка колко печелят приятелите им и ако това е по-малко отколкото самите те биха искали да печелят, то да си намерят нови приятели.  newsm78

Другото, което ме впечатли и ми напомни за една скорошна дискусия на тема "нови с/у стари" или "стари с/у нови" беше уводът на филма, в който се казва, че всеки, който се е запътил към самоусъвършенстване и себепознание има нужда от ментор и, че знанията, с които разполагаме трябва да бъдат споделяни (всъщност самият филм така се казва - Pass it On). С това не искам да "набеждавам" никого тук за "ментор" или "лаик", просто ми се стори още една интересна гледна точка във връзка с този разговор.  Simple Smile

# 673
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И от мен един коледен филм, напълно в съзвучие с темата ни, с пожелание за много настроение и весело посрещане на коледните празници Close-mas:
Има мечти, желания, утвърждения, молитви, ангели-хранители, любов.... и КОЛЕДА  Heart Eyes Според класацията на британците -"най-добрият филм на всички времена". Нека годината на "производство" и черно-белият цвят да не Ви отказват - посланията му са актуални  Hug
Най-хубавят коледен филм в личната ми класация  Grinning
It's A Wonderful Life / Животът е чудесен (1946)   - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=32221&hit=1

          
 Two HeartsНека животът Ви бъде чудесен!!! Two Hearts

# 674
  • Мнения: 2 724
Добро утро .
Днес сякаш по- добре се справих с молитвата в 9 часа.
За съжаление новините не са много обнадеждаващи , дано общата ни молитва промени това в положителна посока  Praynig.
lenny_pld , не само не ме отказват тези му характеристики- напротив .
Обичам да гледам стари филми ,наслаждавам се на чистотата по улиците, красивите сгради, спретнатите хора... и си мечтая един ден това да се завърне. А коледните филми не ми омръзват, може би точно заради посланията.
Кафе с Канела ,точно така го чувствам и аз .
Не че не мога сама да чета, правя го ,но когато някой друг е съпричастен, когато усещам  подкрепата, нещата се случват. И не е задължително менторът да е най- опитния .
Хубав ден на всички  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт