подсъзнанието може всичко 19

  • 79 870
  • 712
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 291
Кафе с канела, честито, ти си нашата гордост!   bouquet

Qnitza, искаш ли второ дете? Да не би да ти се явява душата му и да ти казва ........ ти си знаеш какво .......  Wink

# 466
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Светлина, много си права, откакто родих първото си дете мечтата ми е да имам още едно- момче този път, но понеже мъжа ми е категоричен, че второ не иска и покрай него и аз започнах да се разколебавам. Дали това не е знак, че не трябва да се отказвам от това желание и че рано или късно ще стане newsm78
Уф, разплаках се. Embarassed

# 467
  • Мнения: 730
Qnitza за мен е знак   bouquet

# 468
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Колкото повече разсъждавам върху съня, толкова повече и аз се убеждавам в същото.
Благодаря ви Hug

# 469
  • София
  • Мнения: 291
Qnitza  Hug
Ако искаш, помисли как леко и забавно да разкажеш съня на мъж си, но без да вадиш изводи и да го коментираш, просто го разкаваш ...... и оставаш нящата да висят във въздуха ....... както знаем, на мъжете им трябва време да осмислят  Joy

Какво ти "рано или късно" ...... то щом се е явило детето ..... вероятно си търси контакт с вас

Ама ти сега не притискай нещата, нека се развиват от самосебе си.

# 470
  • у дома
  • Мнения: 708

2 коментара: lexy_furiah каза... http://nyamamideya.blogspot.com/2009/02/blog-post_7866.html
От опит знам че наистина трябва да внимаваш какво си пожелаваш и за това последният път се постарах във правилната формулировка на желанието - "Искам емоции силни вълнуващи, не сиво ежедневие, искам да се влюбя, лудо да се влюбя, защото до сега такова чувство не ми е познато, уточнение, искам любовта ми да е споделена както в приказките искам да срещна някой с който да не ме е страх да си помисля че мога да остана за винаги с него, искам огнена любов в която да изгоря, истинска и вълнуваща "

И знаеш ли какво , не след дълго Хоп и се случи моята арабска приказка, ама наистина арабска, !!! Любов без граници, чувства споделени , никога мечтите ми не са били толкова близо, докато не се събудих и не осъзнах че тази любов е невъзможна . леко ни делят няколко пустини, десетина хиляди мили и различни религии !!! сега потъвам като котва и това е защото плувах като шамандура ( тук се засмя сигурна съм) но боли много боли и ме е страх да си пожелая да се возя на метро дори !!!
а исках само да се влюбя !!!!

   

Случи ми се.. абсолютно същата ситуация с желанията.
Забърках каша с неправилна постановка на желания и наслагване на взаимноизключващи се утвърждения.

Още ми държи .. и не смеех нищо да си пожелая, нищичко. Абсолютно по идентичен начин се чувствах като описания в поста.

# 471
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Няма нищо случайно Mr. Green , тъкмо се чудя как по- тактично да споделя на мъжа ми за съня и влизам тук, Светлина ме съветва същото  Hug Ще ви държа в течение Laughing  bouquet

Фъстъче, тъй като вече си си взела поука за начина на пожелаване, не мисля, че е редно да спираш с желанията, най- малкото да изпитваш страх от това да желаеш нещо.
Това е било урок за теб, след който съм сигурна, че доста неща си осъзнала и точно за това, мисля е момента да започнеш наново.

# 472
  • Мнения: 2 111
Момичета, благодаря ви за милите думи!  bouquet

Millla, благодаря ти за информацията за Стоунхендж, аз бях чувала нещо подобно, че само в някои дни те пускат до камъните, но не бях сигурна и тъкмо се чудех в кой подфорум да питам - чужбинския или този за пътуванията.

koral,    Hug

# 473
  • България
  • Мнения: 224
Здравейте,момичета!Аз май повече чета тук,но сега не се сдържах след прочетеното за съня на Qnitza  .Много е явен знакът ,който си получила в съня си  Heart Eyes И ти сама го знаеш,нали....
   След като родих голямата си дъщеря винаги съм имала желание за още деца-необяснимо е .Може да е някакъв силен инстинткт за възпроизводство,който е заложен в жената.Моят мъж не искаше и да чуе,защото беше все финансова криза Twisted Evil.Но аз много,много исках....Това мое силно желание усети дъщеря ми, когато тя беше на 4,5,6 години.И тя все повтаряше ,че иска сестричка.Една година писа писмо на Дядо Коледа...А аз през тези години винаги съм знаела ,че ще си родя още едно дете.И така аз забременях !Мъжът ми не искаше .Но аз го направих за себе си и дъщеря ми.Желанието ми беше по-силно от всичко! Heart EyesЕстествено след раждането на втората ми дъщеря ,мъжът ми не искаше и да си спомни ,че той не е желаел това дете...Просто мъжете се страхуват.Гледат по-материално на нещато и се чувстват несигурни .Промените ги плашат.
    Направи това,което чувстваш и което желаеш!Няма да съжаляваш никога ако се сбъдне желанието ти!   bouquet

# 474
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Перуника, благодаря ти, че сподели историята си, много ми хареса Hug
Разбира се, че никога не бих съжалила, ако се изпълни желанието ми, не напразно е желание, а не само прищявка, а съм сигурна, че и мъжа ми не би съжалил, просто е по- трудно да се настрои за това.

Преди малко писах по метода с лявата ръка за това дали ще имаме второ дете, показа че ще имаме момче, но малко съм объркана дали просто това не е следствие от постоянните ми мисли по въпроса, от съня ми и т.н.

# 475
  • Мнения: 89
Момичета много сте бързи в тази темичка  Hug Hug

lenny_pld
    bouquet  bouquet

Qnitza , когато видях поста ти, първото, за което ми хрумна, освен, че явно наистина искаш още едно детенце, че някакво начинание, което си замислила отдавна най-после ще види бял свят. Имаш ли някаква такава идея или вече започнат проект, може би ако подготвяш нещо, ще го оповестиш официално около Гергьовден, кой знае  Hug А и нека и детенце да има  Party

# 476
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Момичета много сте бързи в тази темичка  Hug Hug

lenny_pld
    bouquet  bouquet

Qnitza , когато видях поста ти, първото, за което ми хрумна, освен, че явно наистина искаш още едно детенце, че някакво начинание, което си замислила отдавна най-после ще види бял свят. Имаш ли някаква такава идея или вече започнат проект, може би ако подготвяш нещо, ще го оповестиш официално около Гергьовден, кой знае  Hug А и нека и детенце да има  Party


Нищо запланувано нямам в момента, аз в началото си мислех, че нещо ново ми предстои, ще се роди някаква нова идея за нещо и т.н., но честно казано сърцето ми отхвърли тази идея, тя се появи в съзнанието ми, но сърцето бързо я игнорира.

# 477
  • София
  • Мнения: 38 583
Здравейте милички!
А аз май трябва да си пренастроя цялото съзнание на тема бебе, че нещо след 3 месеца опити работата не става. И почвам да си мисля, че се бави защото 5 години не съм го искала.

Момичета, в момента е кофти период, стискайте зъби до 16-ти!

При нас в момента нещата с финансите са трудни, но чакам новолунието да си заредя парички и разни джвъджки из къщи и да украсим елхата! Grinning

# 478
  • Мнения: 73
http://www.vlermontov.ru/SSS.html#s -
Лени,ето го упражнението.Много е зареждащо,непрекъснато ме държи заредена,а и мъжа ми,който също го прави Simple Smileще се радвам,ако и на още хора така им действа Heart Eyes
Искам да споделя  по темата ''Внимавай как си пожелаваш нещо,че ще се сбъдне''- наистина първо е нужно точно да си формулираме желанието,както душата ни нашепва, и след като го изречем,да прибавим ''по Божията воля да бъде''.Бог и Вселената винаги ни дават най-доброто в настоящия момент. HugТолкова е лесно,че често го забравяме Grinning

# 479

Общи условия

Активация на акаунт