Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 528
  • 747
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 332
аз не в капка вода, в една храчка ще го удавя, душата през зъбите ще му извадя, с два пръста ще го удуша този тъпак

# 736
  • Мнения: 0
Моргонче за анкетата-на кол ще го набия жив и гарвн да гълве "гордоста му"

# 737
  • София
  • Мнения: 375
Ако искате да е нещо сериозно - мисля че Дама пика предлагаше нещо за романтичните мъже и имат ли те почва при нас  Whistling

може. мен ме е ударило на лиготия, казвайте, която зиберете, тя ще е, давайте и други предложения

# 738
  • Мнения: 422
за анкетата  coolcool +
8.ще го хвърля от мостта help

# 739
  • София
  • Мнения: 375
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448078.new#new

за храчката и аз си го помислих, ама грозно звучи hahaha hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: 332
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448078.new#new

за храчката и аз си го помислих, ама грозно звучи hahaha hahaha hahaha
е па той нали е убавец, че това е гразно. Айде холан, че къкто съм набрала

# 741
  • Мнения: 56
Аз ще му направя всичко на куп,и пак ще му бъде малко. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 742
  • Мнения: 7
Ще му отрежа топките и ще му дам да си ги изяде.
Ще му приложа методи от Инквизицията.
Ще му направя хара-кири. Това ми идва на ум в момента, ако друго измиля и не е късно ще пиша. Peace

П.С. Ще го набуча на кол.
Ще го одера жив.

# 743
  • Мнения: 3
за анкетатата-всичко на куп
каде е новата тема?

# 744
# 745
  • Мнения: 1
Какво си я зяпнал с отворена уста  hahaha hahaha hahaha

оххх тази Фатма ще ме умори, как не му забърса още един шамар Joy Joy Joy


може би първо ще се изкъпеш smile3532 то му залютя на очите на човека, а тя не усещала, че мирише на куче rotfImbo rotfImbo rotfImbo
...наистина Аси голяма мърлячка я представят..от израждане на крава отива на среща...спи с кофража..с ботуши на кафе, а с токчета по нивата и то в най голямата кал,когато стана инцидента с коня.....сега щяла да приготви вечеря...кога ще се къпе?...трябва Демир да намекне...горкия Демир какво няма да го хване рак ,накрая на филма....във всички проблеми все тя в основата..ако небеше обещала брак на Али....сега всичко щеше да е наред... Crossing Armsвечерта когато бяха интимни..излязоха да се стоплят...той я целува нежно ..тя една студенина излъчваше сякаш позира.. Thinking

А Фатма много ме кефи...напоследък големи бисери....

# 746
  • Мнения: 1
Да попитам някой от турско говорящите...нашия превод ли не е наред или във филма нещо са се объркали....Керим преди да се сбие с Аслан каза кака Сюхейля...нали му е леля,кога му стана кака/ тя ,че е млада и че му е кака е ясно/,но защо такъв обрат...и Ихсан отседна пиинал в Демир..след аварията с водата каза ,че преди няколко дни ходили на езерото......ами нали беше тая вечер..

# 747
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Да попитам някой от турско говорящите...нашия превод ли не е наред или във филма нещо са се объркали....Керим преди да се сбие с Аслан каза кака Сюхейля...нали му е леля,кога му стана кака/ тя ,че е млада и че му е кака е ясно/,но защо такъв обрат...и Ихсан отседна пиинал в Демир..след аварията с водата каза ,че преди няколко дни ходили на езерото......ами нали беше тая вечер..
Питай в новата тема ---- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448078.new;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт