SportsDirect.com - 5

  • 55 401
  • 667
  •   1
Отговори
# 45
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
И аз се записвам да следя Embarassed
И да се похваля ,че вече чакам няколко неща Flutter

# 46
  • Мнения: 13
дойдоха страхотни са черните пума
А може ли реални снимки? Hug
Praynig

# 47
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419

довечера момичета

# 48
  • Мнения: 55
момичета и аз вече чакам една поръчка за да вляза в статистиката

# 49
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Благодаря момичета , че ми разяснихте детската номерация   bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 5
някой може ли да каже, на колко време актуализират нещата в сайта, кога обявяват намаления - всяка седмица или месечно?

# 51
# 52
  • Мнения: 6
aleksov  :bouquet:a1,Благодаря за темичката

# 53
# 54
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!
Да се похваля и аз!Днес получих първата си покупка чрез интернет и така наречените общи поръчки.Искам много,много да благодаря на Петлето,която ме включи към нейната поръчка и нищо че съм на доста км. от нея вчера тя ми ги опаковала нещата и днес имах изненада.Изобщоне очаквах за една вечер реално да пристигнат по БГ пощите.Още повече,че моя първоначален превод се беше забавил и тя от нейните парички беш евнесла в банката вместо мен,без да ме познава изобщо.
Още веднъж благодаря  bouquet

# 55
  • Мнения: 11
при кой да поръчам от Видин съм, някой от региона поръчва ли за моя северозападнал край. Hug

# 56
  • Мнения: 9
Момичета,някой знае ли реалните размери на тази чанта? http://www.sportsdirect.com/adidas-3s-messenger-bag-703010

# 57
  • Мнения: 178
Ще правя обща поръчка, който иска да пише на ЛС

# 58
# 59
  • Мнения: 6
Едно място при мен свободно,доставка 10лв. PeaceИ едно въпросче,някой има ли поръчан екип на адидас размер XL,моля за размери Praynig

Общи условия

Активация на акаунт