С ПЛЕТЕНЕ се забавляваме, красота създаваме

  • 115 821
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 523
Амели ,бижутата ти са много оригинални! Hug
Бубето, страхотен пуловер, поздравления!
Ели,първия ти опит е много сполучлив, сега с по-сложни неща можеш да продължиш.

Аз днес си харесах една плетена рокля, но като я премерих - ръкавите ми къси, а в ханша широка. Confused Мъжа ми беше с мен по магазините и остана учуден, че  поне 50% от предлаганите блузи и рокли са плетени.Тези купешките обаче след пране съм сигурна ,че ще увиснат и обезформят.Според него каквото има по магазините и аз мога да си изплета. Flutter

Вени се губи напоследък, дано всичко е ОК при тях.

# 721
  • София
  • Мнения: 989
Е, пускам моя изстрадал пуловер...от самото начало не му вървеше, ама го завърших криво-ляво.
Поне сина е доволен Simple Smile, а това е важното! http://kalinka5.snimka.bg/hobby/pletivo.432092.15986261 и следващите 2 снимки.Цветът е карамелено-бежово, на Наколен, разход 350 приблизително...
Плета шал, след него мисля шапка - за мен си, най-сетне Laughing и жилетка на малчото...и тъй..
А някой плел ли е от мериното от Статекс да каже как е?

# 722
  • София
  • Мнения: 17 592
Пуловерът е много изпипан...

# 723
  • Мнения: 373
Е, пускам моя изстрадал пуловер...

E страхотен е просто! Бравос! Peace

# 724
  • Мнения: 114
Пилито, разкошен пулоувърчо и манекенчо. Браво за плетениците. Ех и аз имам подобна жилетка, добре ме подсети да я изровя и снимам.  Heart Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 989
katiABV, big pufana, Mina_21 Благодаря ви  bouquet
Бе не е изпипан, аз си знам колко грешки допусках... Накрая исках да завърша яката с машинно зашиване, но линка, който е даден в библиотеката,  не ме осветлява по въпроса и в крайна сметка ги завърших бримките както дойде Crazy Whistling

# 726
  • Мнения: 114
Плетките "идими-додими" са най-сполучливите, според моя скромен поне 25 годишен плетачески опит.  Joy

# 727
  • Мнения: 3 550
pilito, прекрасен пуловер! Много сложен ми се вижда, трябва да се внимава на всяка бримка.

# 728
  • Мнения: 1 523
pilito и аз се чудя какво не му харесваш на пуловера, нали знаеш,че децата са непринудени и казват истината?!

Хайде да се преместим в
Новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446881.new#new , заповядайте там.

Общи условия

Активация на акаунт