След есента студена зима се задава, за Юнчо наближава снежната забава!

  • 24 963
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Е, maristuta , точно ти ли?  Wink Hug

Миленка,   bouquet

Галче, и аз на няколко пьти не сьм давала предписан АБ, и на Коки и на Сами, не сьм го споделила,  Blush но  сьм решила при сгоден случай да го вмькна в разговора.  Peace Нещо, което и харесвам на нашата док, че и в сьбота и неделя, ако се наложи ни приема. На спешен сьм ходила 2 пьти, сьс Сами, ведньж за поврьщане и втори пьт се сьмняввах за ангина, но си бяхме в Сливен. Страшно сьм разочарована, не бих повторила, по добре да си се приберем по спешност в СЗ и да си ни види нашата.  Peace

Тони, а защо не му вземете джапанки?  Laughing Ние така се кьпем, прави с джапанките, под душа. Тази вечер се опита сам да си мие рьцете и лицето, обаче като не може да се сети как да ги тьрка, почна да си клати дупето  Joy умрях от смях.  Mr. Green


Бюти и аз все ще те питам за този Осанит, така бях разбрала и аз, че не е моно, но важното е, че помага. Другото , което исках да питам, нали каза, че в Швейцария продават навсякьде набор хомеопатични + упьтване, свекито ти от там ли е толкова запозната или ? ..... Thinking

Не се сещам друго, хайде, лека вечер и спокойна нощ!  Hug Hug Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 779
Темата за хомеопатията стана много тежка и неподходяща за нашата отчетна. Не искам да пиша фермани, само да кажа, че говоря от опит, не само от позицията си на фармацевт. Вери една много близка приятека на майка ми почина, лекувайки се при "класичски хомеопат", който дори и при финалните и болки не и позволи да пие обезболяващи и и казваше как ще се оправи. Ами това са си чиста проба шарлатани продаващи надежда. И споделям мнението на Били, че нямат граници #Cussing out. Едно е да лекуваш хрема, друго е сериозни заболявания.

И да не смятам, че 3 години са достатъчни, за да можеш да диагностицираш и излекуваш човек или заболяване. Те хората учат по цял живот за това.

Галче не смятам, че е редно да криеш какво правиш от ЛЛ, нали това му е идеята да е личен Wink. Просто го смени. Аз винаги обсъждам лечението на Марти с педито и понякога, предлагам алтернативи Embarassed. Тя винаги се съобразява Peace.

А и да продължа с нашите нови изяви - днес МАрти ми набарал спиралата за очи и така хубаво се беше омазал. Цялата му уста черна, в косата черен кичур.  И всичко това стана доакато бяхме в колата и аз карах. Добре, че не се блъснах Sick
Другия ни номер е, че хвърля предмети през терасата (от 11 етаж). Вчера една метла, която някой чинно беше прибрал докато слезнем, днес един телефон на чико ( ама железни са тези играчки, щом и полета издържа  Mr. Green) и за малко едни пантофи, които не харесва.

Бюти и Марти е така, днес от 5,30 ми е заскачал на главата.  Sad. а имах най-кроткото бебе на света.

# 18
  • Мнения: 233
Тази вечер се опита сам да си мие рьцете и лицето, обаче като не може да се сети как да ги тьрка, почна да си клати дупето  Joy умрях от смях.  Mr. Green
Joy  Joy  Joy

Бюти и аз все ще те питам за този Осанит, така бях разбрала и аз, че не е моно, но важното е, че помага. Другото , което исках да питам, нали каза, че в Швейцария продават навсякьде набор хомеопатични + упьтване, свекито ти от там ли е толкова запозната или ? ..... Thinking
самимами, ако черпеше инфо от тези упътвания, аз хич нямаше да я питам за нищо, щото сама мога да си прочета какво пише там. Laughing Тя е фармацевт-дрогерист-химик, не знам кое най-точно, но с хомеопатия се занимава от години, все пак самата тя продава хомеопатични продукти. А тук за да правиш това, трябва да си доста добре запознат. Предполагам, е ходила на обучения, а и допълнително се интересува доста. Ще я питам утре за подробности, щото наистина не знам.  Blush

Веси, Марти е голяма скица.  Mr. Green

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Бютенце, благодаря, аз покрай теб сьщо и вярвам на жената. За това се реших и да питам, откьде и идват знанията. А и мисля ти бях споменала, че дори на док казах за нея.  Rolling Eyes

Веси, Марти си е голяма скица, дано успеем скора пак да се видим.  Praynig

# 20
  • Мнения: 5 713
Веси, и какъв е твоя опит? Лекувала си с класическа хомеопатия или си я изучавала? А какво е подходящо за нашата отчетна? Букети, кафета и лицемерни комплименти ли? Били се доизясни. Или ти четеш каквото ти изнася. Именно, че се учи цял живот. Ти защо реши, че всичко приключва с трите години?
Хрема не се лекува по принцип в хомеопатията. Пък и писах, че се е преборила с много други сериозни заболявания. Казваш как Х-ята е уморила приятелка на майка ти. А традиционната медицина колко народ осакатява ежедневно? Шарлатани има навсякъде.

Съжалявам за моите фермани и че съм направила тежка темата. Имаше зададени конкретни въпроси към мен. Не вярвам да е било чиста проба провокация.

# 21
  • Мнения: 3 663
...Тази вечер се опита сам да си мие рьцете и лицето, обаче като не може да се сети как да ги тьрка, почна да си клати дупето  Joy умрях от смях.  Mr. Green
Joy
ще ме уморш от смях  Mr. Green
за джапанки и аз съм се наканила, но трябва да ида до магазин  Blush

веси, теди така през лятото изхвърли половината щипки на майка ми преди да го видим  Mr. Green но там сме на първи етаж Simple Smile а тук е мятал само едно шише с вода, но зад нас е паркинг и за щастие никой не нацели  ooooh! че от 5ти етаж не е добре Simple Smile иначе на шишето нищо му нямаше  Laughing

# 22
  • Мнения: 17
Е, maristuta , точно ти ли?  Wink Hug
Ей ме нА, бре.  Mr. Green Wink Само си усъвършенствам веселото подсвиркване.  Joy

А какво е подходящо за нашата отчетна? Букети, кафета и лицемерни комплименти ли?
Никакви кафета повече оттук нататък!  Naughty И без това не са препоръчителни в хомеопатията!  Mr. Green
Хей, шегувам се, просто малко ми е лигавичко днес, но се чувствам прекрасно от това.  Party
'Що бе, Вери, понякога пък комплиментите може да си съвсем искрени.  Rolling Eyes Друг е въпросът кой може да ги прави и кой не.  Peace На теб не ли ти е приятно като ти кажат, че децата ти изглеждат прекрасно? Или го игнорираш, защото смяташ, че е лицемерно?  Thinking

И хайде не се връзвайте чак толкова, яли недояли, сурово, печено или панирано, с басейн в двора на село или с панелка в столицата, с лютеници или без, класици или боарони, в България или на Луната - всички един ден ще си отидем от този свят по дадени стечения на обстоятелствата.
А тези неща няма да ни направят по-добри!
По-добри могат да ни направят чувствата и способността ни да се усмихваме и радваме на малките неща!  Sign Exclamation

Лека и спокойна нощ на всички!  bowuu

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 23:24 от maristuta

# 23
  • Мнения: 5 713
'Що бе, Вери, понякога пък комплиментите може да си съвсем искрени.  Rolling Eyes Друг е въпросът кой може да ги прави и кой не.  Peace На теб не ли ти е приятно като ти кажат, че децата ти изглеждат прекрасно? Или го игнорираш, защото смяташ, че е лицемерно?  Thinking
Зависи.
Имам основание да го напиша това нещо...

# 24
  • Мнения: 3 663
вери, аналогията ти не е съвсем коректна според мен, защото (и тук мисля ще се съгласиш) има състояния, при които хомеопатията не помага, а алопатичната медицина - да
и като по правило са по-тежки състояния
а пък обратното е доста трудно доказуемо  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 713
Тони, мога да поспоря, но не желая. Да не взема да засегна пак някого, че му взимам професията. Какво ли разбира бедната ми главица. Пък и това са неподходящи теми за отчетната.

# 26
  • Мнения: 3 663
както искаш, вери Simple Smile

# 27
  • Мнения: 233
 Mr. Green

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 12:55 от Бюти

# 28
  • Мнения: 3 743
Галче не смятам, че е редно да криеш какво правиш от ЛЛ, нали това му е идеята да е личен Wink. Просто го смени. Аз винаги обсъждам лечението на Марти с педито и понякога, предлагам алтернативи Embarassed. Тя винаги се съобразява Peace.

А тя знае ли, че си фармацевт Wink
Освен да проведа интервю за нов личен лекар иначе не знам как ще стане Rolling Eyes
- искам хем да е добър и да не е прекалено ангажиран
- хем да не е далеч от нас, или поне някъде по пътя между работата ми и яслата на Диди, защото като ми се обадят от яслата, да мога да изляза от работа, да взема Диди от яслата и да отидем при доктора да я прегледа
- да си вдига телефона по всяко време
- да не се "презастрахова" прекалено при предписване на лечение.
Всички кандидатури, които отговарят на горните изисквания ще бъдат разгледани лично от мен Wink

# 29
  • Мнения: 233
Охо, какво видях току що на главната страница!
Вери (да не се чумери) е днес рожденичка.  bowuu
Може и да не обичаш да ти честитят рождения ден, но нямаше как да не кажа, след като видях.
Честито! Бягай да правиш сладкишите.  Laughing

Галче, ти с тези изисквания най-добре иди завърши сама медицина, така ще си си винаги на разположение.  Joy

И мен ме хвана малко лигата, извинете.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт