Моля, препоръчайте ресторант във Велико Търново за Коледа

  • 4 435
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 559
Ще бъдем на мини почивказа 3-4 дни по Коледа във В.Търново и въпреки, че съм раждана там и имам леля живееща там, не съм ообено запозната с кръчмите освен 2-3 "квартални" такива. За Бъдни вечер имаме вечеря в хотела, както и коледен обяд, но ми се иска на 25 и 26.12 да посменим обстановката. Моля, препоръчайте ми хубав ресторант (за Коледната вечер може и с програма  Crazy) в центъра на града, около Интерхотела..... пък може и да не е в този район, то Търново не е голям град. Искам препоръки, защото по тези празници е малко ден година храни и не искам да си развалям настроението с измекярски изпълнения.
Предварително благодаря за съдействието! Peace

# 1
  • Мнения: 658
ыифлика 2  под общината, Его, Щастливеца, Темпо

# 2
  • София
  • Мнения: 6 559
Ще ги разгледам в нета. Мерси. На теб от изброените кой ти е фаворит?

# 3
  • Мнения: 2 175
Ресторантът на х-л "Студио" е  много добър.. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 559
сведох си избора до следните 4 ресторанта:
- Щастливеца
- ресторанта на х-л Студио
- Етно (бил нов и много фешън, ама само това зная)
- ресторанта на х-л Алегро
Моля, за впечатления и съвети. Аз съм по етно и фюжън кунята, мъжа ми е абсолютна права линия т.е. традиционалист.
Кой от изброените би съчетал тези вкусове ?  Mr. Green
п.с. ако няма такъв, моят вкус ще наклони везните  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 175
Щасливеца е вкусно, но е полу-пицария..Никак не ми е празнично..

Етно - става (горе-долу) - там обслужването не ми хареса..

Алеко - бола съм много отдавна, ама никакво впечатление не ми остави..

За Студио - казах вече..

На "Рачев-Болярски" пък му е много красива гледката, ама кухнята не става..

# 6
  • Мнения: 290
Новият ресторант Щастливеца, който е над Стоматологията според мен има атмосфера за празнична коледна вечеря/обяд. а храната е божествена Peace

# 7
  • Мнения: 1 404
Биби,в Етно кухнята е хубава,обстановката също,а аз и на персонал случвам,та гласувам за там Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
Етно - нито кухня, нито обслужване.

Щастливеца - не е кой знае какво...аз ли не си избирам вкусна храна или съм много претенциозна, не знам, но 4-5 пъти сме хапвали там и нито един път не бях впечатлена.

в Арбанаси Изворът е добър избор като кухня, но обслужването не ми хареса.

най-доволни сме от ресторант Българка (и хотела също) в Арбанаси...има и програма, празнично е вечер... откакто го открихме винаги ходим там (често пътуваме до Велико Търново).

# 9
  • София
  • Мнения: 6 559
Новият ресторант Щастливеца, който е над Стоматологията според мен има атмосфера за празнична коледна вечеря/обяд. а храната е божествена Peace
Да и з този имах предвид.
Арбанаси е добър вариант, но мъжът ми ще пие сигурно, а моят корем расте главоломно и в момента едвам докачам педалите, за след 2 месеца може и да не мога Embarassed, а и в тамошните кръчми обстановката е повече битова.

# 10
  • Мнения: 1 313
Аз много харесвам Щастливеца. Вече една година не съм ходила, може да е променен,но не ми прилича на пицария изобщо. Има вкусна българска кухня. Харесвам и сладкарницата в началото на Самоводската чаршия, както и Шекерджийницата, в която продават домашна халва, бонбони и т.н.

# 11
  • Мнения: 592
Щастливецът е фаворит за кухня, но този в центъра има само изглед - за програма не виждам как ще стане. Но собствениците имат нов хотел с огромен ресторант на 2 етажа, че и детски кът от който сме възхтени. Там има и за мъжа ти и за тебе храна, място дал Бог и със сигурност ще имат програма, но за тези дати не знам. Хотелът не го помня - започва с буквата К и се намира до хотел Милениум -едно до друго са /над големия паркинг на главната мисля до общината и театъра/, но на ресторанта си пише Щастливеца. Персоналът ни гледаше в очите - мисля, че няма да сбъркате.
Другото място, където стана страхотно е "Паяка" в Арбанаси - "селска кръчма" с двама свирачи, но като забумка каминката, като донесоха заека по тракийски и като се лейна червеното винце и песента "Седнал бръмбар на трънка..." стана страшно Party

# 12
  • София
  • Мнения: 6 559
Щастливецът е фаворит за кухня, но този в центъра има само изглед - за програма не виждам как ще стане. Но собствениците имат нов хотел с огромен ресторант на 2 етажа, че и детски кът от който сме възхтени. Там има и за мъжа ти и за тебе храна, място дал Бог и със сигурност ще имат програма, но за тези дати не знам. Хотелът не го помня - започва с буквата К и се намира до хотел Милениум -едно до друго са /над големия паркинг на главната мисля до общината и театъра/, но на ресторанта си пише Щастливеца. Персоналът ни гледаше в очите - мисля, че няма да сбъркате.
Notar, баш за този говоря. За 4 души може би няма да има проблем, но ще се обадя още днес да ги питам какстоят нещата и ще помоля леля ми да се изтърчи за капаро ако трябва. Мъжкото мнение в темата ми беше много полезно!  Peace
 п.с. този е нали: http://shtastliveca.com/index.php?option=com_joomgallery&fun … d=2&Itemid=54

# 13
  • София
  • Мнения: 6 559
Греда - Щастливеца няма да работят на Кореда хората. Ще преслушам другите  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 592
Да, Биби, същия! Peace

Общи условия

Активация на акаунт