Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 537
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
jsemin, те подгряват за сватбата, ама то ще се случи няколко серии след нея...

ББ Аз до колкото знам нищо не се случва преди сватбата а след като излезе Демир от затвора и се сдобрят
Аз сега спретвам купонче за моя Демирчо Heart Eyes така че лека вечер...заслужава, а Демирчо от филма не ми носи заплатата си  Naughty

# 706
  • Мнения: 198
jsemin, те подгряват за сватбата, ама то ще се случи няколко серии след нея...

ББ Аз до колкото знам нищо не се случва преди сватбата а след като излезе Демир от затвора и се сдобрят

Правилно.ББ: Сефтето им е чак в 46 оригинален епизод. ooooh!Та по този повод си мисля,че тия от Нова,ако наистина прекъснат сериала на 18.11 даже няма да го видим. smile3515

# 707
  • plovdiv
  • Мнения: 54
ами да -за 1ви сезон 3 целувки ,оба4е пък каква лубов.бих гледала 1000 пъти Heart Eyes

# 708
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
ББЦелувката от първа страница е от  серията точно преди сефтето  46 серия

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 20:32 от jinа

# 709
  • Мнения: 13
в този филм секса да не е мираж. По на 10 епизода по една млясканица и после...баста...кой видял, видял, който не видял да чака 10 епизода. И понеже чета ББ, да не е Дева Мария и да зачене непорочно

Има го душко, не е мираж ББ и то доста страстен, по нататък ще му се насладим, голямо чакане и назландисване е, ама сигурно в тези райони е така.Всичко се случва след като се сдобряват и решават, че няма да се развеждат, момента е много мил но вече се обърках в коя серия е

# 710
  • Мнения: 0

Интересна анкета... виждам стари познайници в нея... имало е голяма  newsm75 newsm28

Демир с  мустак е като лапнал врабче... много ми е странен и некрасив tooth
Аслан с новата прическа, сякаш носа му е станал още по-дълъг, но е хубаво най-после да защити хора от семейството Peace
Дефнето най-сетне показа, че е дъщеря на майка си smile3501
Много еротика в тази серия... нещо да не са се убъркали newsm78
 

# 711
  • Мнения: 27

Аз сега спретвам купонче за моя Демирчо Heart Eyes така че лека вечер...заслужава, а Демирчо от филма не ми носи заплатата си  Naughty
И аз се присъединявам към теб.
И не знам как ще ви настигам, че този уикенд няма да имам достъп до нет. Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 295
Хай и от мен, най- накрая се добрах до нас. Понеже само роптаете за мустаците hahaha hahaha hahaha хайде да ви зарадвам малко Naughty





и следствието от снимките



Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 20:11 от iva81

# 713
  • Мнения: 25
ББЦелувката от първа страница е от  серията точно преди сефтето

ББ Не е от този момент, а когато се срещат след 5-те години раздяла и се сдобряват, Аси отива на лодката на Демир и прекарват нощта заедно Peace

# 714
  • Мнения: 198
ББЦелувката от първа страница е от  серията точно преди сефтето

ББ Не е от този момент, а когато се срещат след 5-те години раздяла и се сдобряват, Аси отива на лодката на Демир и прекарват нощта заедно Peace

Галка,те са два гифа.Единия е от там,където ти казваш,а другия не съм го гледала,но момичетата са отговорили от къде е. Peace

# 715
  • Мнения: 25
ББЦелувката от първа страница е от  серията точно преди сефтето

ББ Не е от този момент, а когато се срещат след 5-те години раздяла и се сдобряват, Аси отива на лодката на Демир и прекарват нощта заедно Peace

Галка,те са два гифа.Единия е от там,където ти казваш,а другия не съм го гледала,но момичетата са отговорили от къде е. Peace

Значи се извинявам, на мен ми излиза само 1-я гиф, проблема явно е при мен Peace Hug

# 716
  • Мнения: 198
Тогава веднага ти го пускам пак,защото този момент не е за изпускане. kiss

                                                     

# 717
  • Мнения: 25
Тогава веднага ти го пускам пак,защото този момент не е за изпускане. kiss

                                                     

Много благодаря, незнам защо не ми се показва на мен, наистина не е за изпускане hug smile3525

# 718
  • Мнения: 1
За снимките до тук- smile3501!С риск да ме намразите-Бурчин ми харесва newsm53 Ама едно ми е чудно днес- пита Демирчо-получава полож отговор и нищо-поне сега да я бе целунал както си трябва!Ако не в тоя момент кога? smile3512 newsm12   newsm78

# 719
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Тогава веднага ти го пускам пак,защото този момент не е за изпускане. kiss

                                                    

Много благодаря, незнам защо не ми се показва на мен, наистина не е за изпускане hug [smilie=smile3525.gif
то4но за това питах

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт