Ще ме научите ли да готвя?

  • 7 489
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 12 554
Подкрепям мнението на Нана ( Hug)

 Hug Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 383
Да, сметаната е готварска.

Мисля че вече много закъснях да сложа лук..другите зеленчуци врят от доста време  newsm78

Значи, ще сложа една ч.ч прясно мляко и един жълтък и ще добавям върте от бульона. Дано да се получи този вкус от Виктория  Grinning

Благодаря ви за отговорите!  Hug

# 47
  • Мнения: 5 001
Ок,както решиш...

Друг път да знаеш,че като вариш месо и хубаво да ври с лук и корени за супа(морков,целина и т.н.) и няколко зърна черен пипер.Така става много ароматна супата....

Аз лично на много малко супи не слагам лук...Картофена крем супа,доматена супа.На всичко друго слагам...

Нана  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes пак се гоним по темите с тебе  hahaha

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, сметаната е готварска.

Мисля че вече много закъснях да сложа лук..другите зеленчуци врят от доста време  newsm78


Не си закъсняла. лукът не му трябва много.

# 49
  • Мнения: 383
Момичета, забравих да попитам проблем ли ще е ако сложа една топка фиде и после застроя? Защото някъде четох, че фидето върши същата работа като застройката, т.е. за да се сгъсти супата  ooooh! Благодаря отново!   bouquet

# 50
  • Мнения: 22 867
Момичета, забравих да попитам проблем ли ще е ако сложа една топка фиде и после застроя? Защото някъде четох, че фидето върши същата работа като застройката, т.е. за да се сгъсти супата  ooooh! Благодаря отново!   bouquet

Не е проблем, първо трябва да се свари фидето и, след като е готова супата, правиш застройката. Но фидето не замества застройката.

# 51
  • Мнения: 383
Благодаря, Labrex!  Hug

# 52
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Здравей! Чак сега виждам темата. Мисля, че и аз мога да ти помогна с няколко рецепти за гювечета. А тук има рецепти за супи. Тук пък са идеи с пилешко.Ако имаш въпроси, съм насреща. Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт