Тайната на дългата и здрава коса - 75

  • 84 145
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9
ivafara - и на мен ми стана интересно туй с хапчетата, аз попринцип съм на Линдинет 20, дали пък тоя месец да не си взема 2 кутийки и едната да я окипазя по косата Laughing Дали с тях ще стане?.. Аз им нямам кутийка в момента да погледна съдържанието, но утре и без това трябва да си взимам, я кажи знаеш ли по какво да ги позная по съдържанието стават ли или не?

# 751
  • Мнения: 9

Благодаря! Магазин на ДМ има в Мола в Бургас. Там ще потърся.

а я кажи, че аз понякога ходя в бургас - на кое му викате мола? това преди паметника новото ли (ново ново сигурно има вече 2-3 години). Че като ходя някой път да им погледна ДМ-а ми е интересно там как е.

# 752
  • Мнения: 3 050
Kryptonite, с Линдинет 20 не мисля че става (ако въобще таблетките са подходящи за маска), защото са нискодозирани - има високодозирани противозачатъчни (и по-евтини)  Peace питай фармацевт  Peace

НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456620.new#new

Пишете там   bouquet

# 753
  • Мнения: 370
Kryptonite, с Линдинет 20 не мисля че става (ако въобще таблетките са подходящи за маска), защото са нискодозирани - има високодозирани противозачатъчни (и по-евтини)  Peace питай фармацевт  Peace

НОВАТА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456620.new#new

Пишете там   bouquet
Може би Касиопея е права.Незнам точно,на мен лично фармацевтката ми препоръча трирегола или ригевидона.За другите немога да кажа нищо.Наистина е по-добре да се попита в аптеката.Когато питах,жената погледна садържанието на тези две противозачатъчни и каза,че те ставали и ще ми свършат  работа.Дано ти отговорих Kryptonite.В друга тема бяха препоръчали прогестогела,който е за съвсем други неща,но пък е изцяло на основата на прогестерона,но пък няма как да се маже по косата.Понеже от години не се произвежда прогестерон на ампули.Има го по аптеките,но аз лично не посмях да го пробвам,но казват ,че имал голям ефект за косопад.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 09:01 от ivafara

Общи условия

Активация на акаунт