Лозинка ни напусна...

  • 63 086
  • 381
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 173
Ани ако може да потвърдите дали с PayPal  всичко е наред и парите се получават .

Лозинка , няма да се отчайваш , бори се момиче  Hug

# 31
  • Мнения: 130
Здравейте и от мен.Аз съм Лозинка искам да ви кажа какво означава това за мен не можете дори и да си представите.Как мога да изразя благодарността си на хората,които ми помагат,които искат да ми помогнат и как нашата държава стои безучастно в такъв момент явно живота ми струва 5 хил.лв.,които тя няма да отдели за мен или друг нуждаещ се с муковисцидоза няма и да ви описвам аз как се чувствам.Мъчно ми е тежко ми е,че има лечение (поддържащо) ,а не го получаваме.Това си енашето слечение това са си нашите лекарства пройзведени и създадени за такива като нас, и не мога да повярвам,че живота ми зависи от някой там "горе" ,който е решил,че ще бъде съдник.Аз нямам пари вимам пенсия от 120лв.,която ми преизчислиха след като ме прехвърлиха на 1-ва група с 95% от 2-ра с 80% ,но без лечението,което заслужавам и заради ,което съм 1-ва група трудоустроена,и въпреки това аз работя когато съм добре за да си искарвам пари поне за храната и за да си плащам наема,но когато дойде такъв момент като този настръхвам и единственото на,което се надявам са добрите хора,които никога не ни оставят,когато имаме нужда от помощ и незнам какво да напиша и как да изразя благодарността си!

БЛАГОДАРЯ ВИ....

# 32
  • Мнения: 531
Ани ако може да потвърдите дали с PayPal  всичко е наред и парите се получават .

Лозинка , няма да се отчайваш , бори се момиче  Hug
Рая, кога са пратени, за момента няма сума....Нямам представа за този вид преводи, веднага ли идват.

# 33
  • Мнения: 531
Иначе по сметката са постъпили около 100 лв от дарители и 1000 от алианса по Редки болести, а сумата е голяма.
За да започне лечение Лозинка трябва да има поне 1/2 от сумата, защото знаете антибиотик не може да се прекъсва, а тя е в крайно тежко състояние.
Днес я е преглеждала единствената лекарка, която е заинтересована за болните от муковисцидоза- д-р Куфарджиева. Пиша дословно думите на докторката- " Лозинка е зле, няма почти никакво дишане в единия дроб, има множество влажни и звънливи хрипове. Много тежка инфекция"- изписала е меронем.

Ето и мнението на д-р Куфарджиева, която е капацитет по Муковисцидоза и е отдала целия си професионален живот на болните с това заболяване:, като цяло за състоянието и лечението на тези болни в България.
http://www.health.bg/index.php?page=articles&id=3029

# 34
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен
Аз съм Мариана, приятелката на Лозинка, която направи сайта вчера
Към момента в пейпал сметката са преведени 120 щ.д.  от трима дарители
Бележка към всички дарители - при плащане през пейпал излиза моето име и мейл
Лози няма кредитна карта необходима за регистрацията в пейпал и затова ползва моята. Гарантирам че всеки цент ще стигне директно до нея. В понеделник ще си вземе такава на нейно име и веднага ще коригираме плащането. Нямаме време за губене до понеделник и затова направих така.
Ще публикувам списък на дарителите след малко
Благодаря ви изключително!!!
Бог да ви благослови

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 19:49 от mariana__m

# 35
  • Мнения: 531
Благодаря Ви мили хора, Рая помагаш ни толкова много.

# 36
  • Мнения: 0
Стискам Ви палци....

# 37
  • Мнения: 746
С  теб сме Лозинка   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigбори се и не се давай на тази болест да те пребори..
Аз също ще отделя да изпратя парички  Hug Hug

# 38
  • Мнения: 746
Момичета някой ще ми обясни ли как се пращат с пей пал парички. Embarassed

# 39
  • Мнения: 0
Отиваш на страницата на моничето, доло има бутон, и от там само пишеш сумата и се ауторизираш. това е.

Иначе, е много добра идея всеки да прати един майл до всичките си хора в контакт листата със следния текст:


Здравейте,
отново е нужна помощ на Лозинка.
От известно време е само на кислород и антибиотици и състоянието и е много сериозно.
Разходите на месец само за антибиотици в момента са около 15.000лв.
Държавата в случая не прави нищо.
Кой с каквото може да помогне, ще е от полза.

Сайта на Лозинка
Темата за Лозинка на bg-mamma.
На всички отзовали се, предварително благодаря от името на Лозинка.

Ако нямате финансова възможност да помогнете, препратете този мейл на всички ваши контакти с молба и те да направят същото, и да предадат нататък


и така става лавина и за нула време ще се съберат парите :П

# 40
  • София
  • Мнения: 28
Малко повече детайли за плащането с пейпал - ако нямаш регистрация
Отиваш на
www.paypal.com и натискаш sign up. Попълваш си данните. Необходима ти е кредитна карта. Въвеждаш информацията от нея също. Пращат ти на пощата мейл за потвърждение, после потвърждаваш и картата и готово!
Много е лесно. Сложих и опция за плащане с epay.bg, за което се изисква само обикновена българска дебитна карта.

Много благодаря на всички дарители. Имаме събрани вече 230 евро. Всеки лев е скъпоценен и много съжалявам, че не мога да отговарям на коментарите към плащанията в пейпал. Вие правите много (Богдан)! Краси, не знам как да го променя на GIFT. Ползвам готови темплейти съм yolasite. Ще го мъча...Има и списък на дарителите в www.lozinka.yolasite.com.  Благодаря също на Манол, Явор, Бранимир, Люба, Антон.....на всички, които са с нас!

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 23:04 от mariana__m

# 41
  • Мнения: 1 173
Сложете и на първа страница информацията за PayPal и еPay .

https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&conte … ing_us/send_money

За PayPal ...избирате send money от там има To пише се и-мейла на Мариана m.makaveeva@mail.bg , и вашия и-мейл за подател from .

След това избирате personal , а от там gift  и сумата която искате да се изпрати .

В момента парите се получават на имейла на Мариана понеже Лозинка няма кредитна карта за да регистрира собствен акаунт . Нека това не е пречка и да заблуди някой - целта на средствата е една : да помогнем за събирането на така важния за Лозинка антибиотик !!!


mimaa именно затова направиха PayPal  за да може да се дарява от чужбина . Това е най-лесния начин . Къде си , в коя държава ? Не мисля че е проблем да се регистрираш с дебитна , моя акаунт е с личната ми сметка ( не с кредитна) .
За Фейсбук - аз съм го качила на моя , Ани на нейния - ако имаш желание можеш да го качиш на своя   bouquet

Сега виждам че си в Англия , не е проблем , ще стане  . Вече има дарение от там  .

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 23:54 от raya_рая

# 42
  • Мнения: 746
пуснете същото инфо и в фейзбука.
надявам се ,че ще е от полза


относно пей-пал,аз нямам кредитна карта а само дебитна.мога ли да го напрвя през нея и пречка ли е това ,че не съм в Бг.?

# 43
  • Мнения: 3
За мен е безумен факта, че живота на едно 26 годишно момиче струва 15 хил. лв. Всеки един от нас може да е на нейното място, може да изпадне в същата нужда, да изтегли късата клечка...
Ани, за пореден път ме трогна, малко хора са като теб, да се борят и да се опитват да помагат отново и отново, независимо от всичко. Възхищавам се на силата и постоянството ти, твоето и на
Мариянка, Камелия и всички, които пишат тук и са загрижени.
Пуснах един пост във фейсбука си и дано още хора се отзоват.
Ще пиша и тук.
Ло, обичаме те Simple Smile

# 44
  • Мнения: 531
Ако някой знае как става да направим група във фейсбука за Лозинка.Да се обедим всички там, какво ще кажете.
Аз имам тема там за нея, но не съм веща във фейсбук-пространството.
Не мога да си редактирам първият пост, писах на модераторите, за да добавим информацията за прй-пал.

Общи условия

Активация на акаунт