Лозинка ни напусна...

  • 63 076
  • 381
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 7
Лоооооооооооооо Sad

# 257
  • Мнения: 531
Ло не е добре, моля ви който знае какво е състоянието и днес, да пише.
Обичаме те, Лозенце.  Cry Cry Cry

# 258
  • София
  • Мнения: 28
Днес й направиха операция, защото кръвоизливите не спираха
Имала е скъсана артерия на 2 места.  Видях я като излизаше от операцията - не беше добре, повръщаше кръв, не можеше да диша...уплашена е. Но Бог е с нея, ще й даде сили и ще я вдигне на крака. Вече е ок, не прави кръвоизливи. Близките й са при нея.
Доволна е от Токуда. Там наистина всички са поне много свестни, дано и да са добри професионалисти.
И добре че са парите от събраната кампания. Само днешната операция е 2000лв
Дано да стигнат.
Не спирайте да се молите за нея, палете свещички, постете, моля ви! Всичко е в ръцете на Бог  Praynig

# 259
  • Мнения: 2 425
 Cry Sad Ло  Hug
Дано се възстанови бързо миличката  Praynig

# 260
  • Мнения: 531
Чух се с брата на Лози, обясни ми за операцията....
Оф, не знам какво да кажа, за сега ни остава само да се молим.

 Все пак не мога да не кажа, макар сега да не му е времето, че благодарение на добрите хора в този форум и направиха днешната операция, ако не бяха парите в наличност, не ми се мисли какво можеше да се случи...

И отново ще ви призова да отворите сърцата си за Лозинка, защото вие сте нейното спасение за момента.
Вие мили хора и разбира се Бог.



IBAN:    BG10CECB97904483572900(EVR)
SWIFT:CECBBGSFXXX
IBAN:BG66CECB97901083572900(BGN)
BIC:CECBBGSF 
CENTRAL COOPERATIVE BANK
Lozinka Petrova Yordanova



https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&conte … ing_us/send_money

За PayPal ...избирате send money от там има To пише се и-мейла на Мариана m.makaveeva@mail.bg , и вашия и-мейл за подател from .

# 261
  • Мнения: 9
Здравейте, искам да споделя с вас че сестра ми, отново е в сериозно състояние през нощта е имала отново кръвоизлив, сега лекарите се чудят от къде е кървенето, направено е отново скенер той нищо не показва и лекарите се чудят от къде е, и да ли отново да направят операция, за сега имам още малко пари от предишната кампания, те ще стигната за още една операция ако потрябва.Това е за сега от мен когато имам, друга информация ще пиша отново.

# 262
  • Мнения: 9
Здравейте, сестра ми тази вечер в 18.30 h, пак получи кръвоизлив и ще прекара нощта в реанимацията на Токуда, другото лошо в случая е че не позволяват да си прави инхалаторните препарати, поради разширяване на кръвоностните съдове, а това води до недостик на кислород и голям задух, искрено се надявам че тази нощ всичко ще спре и от утре ще започне да се оправя и другата седмица ще си е във вкъщи.Това е за сега от мен. Praynig

# 263
  • Мнения: 531
Моля се от сърце това да е последната трудна нощ за Лози, много ми е мъчно, толкова много се измъчи миличката.
Лозинка прегръщаме те миличка и знай,че те обичаме, ти си силно момиче, знам,че ще се справиш и този път.
yordanow , благодаря ти Hug,че намираш сили да ни разказваш за Ло.

Лозинка има нужда от вашата помощ:



IBAN:    BG10CECB97904483572900(EVR)
SWIFT:CECBBGSFXXX
IBAN:BG66CECB97901083572900(BGN)
BIC:CECBBGSF
CENTRAL COOPERATIVE BANK
Lozinka Petrova Yordanova



https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&conte … ing_us/send_money

За PayPal ...избирате send money от там има To пише се и-мейла на Мариана m.makaveeva@mail.bg , и вашия и-мейл за подател from .

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 10:05 от anettee

# 264
  • София
  • Мнения: 28
Днес е по-добре. Цяла нощ е била без кръвоизливи. Надяваме се скъсания съд да се е запушил сам и да не се налага втора операция.
Цялата болница вече я позвава и се вълнува с нея.
Боли я и много трудно диша, но като цяло има доста по-добър вид

Доктор Куфарджиева пак дойде - тази жена е едно съкровище и няма човек на земята, който да може да й се отблагодари за грижите й и за това, че днес отново дойде да я види в дъжда и ветровитото отвратително време само от обикновена човешка и лекарска грижа - с автобуса, до другия край на София. Бог да я награди!

Иначе свършихме всички видове клинични пътеки в Токуда, сега минахме на платен солен прием още 6 дни - 1400лв.

В църквата на Лозинка в Сливен има кутия за нея - там също са се събрали значителна сума пари, с която ще покрием част от разходите. Благодарим ти отец Силвестър! Дано вярата ти и "християнството ти в действие" са заразителни за всички останали свещеници. Ти си голям човек.
И на всички дарители, благодаря!

# 265
  • Мнения: 932
Прекрасно написано,Мариана!  bouquet
Много,много съм щастлива,че е по-добре Hug

# 266
  • Мнения: 531
Много се радвам за Лозинчето.

# 267
  • Мнения: 384
 Hug Ло,6ързо възстановяване!  Two Hearts

# 268
  • Мнения: 531
Искам отново да се обърна с молба за помощ към  всички вас.

И тъй като не мога да редактирам първият си пост, ще пиша тук, моля всеки, който е заинересован от състоянието и Живота на Лозинка да разпространявава МОЛБАТА ми за Помощ.
Ще бъда конкретна- тази сутрин семейството на Лозинка са платили за 6 дни- 1400 лв, като от ръководството на болницата са настояли плащането да стане веднага, в противен случай от утре се води изписана.
Лозинка трябва да престои още поне 15 дни в болницата, което ще рече, че са и нужни за още 9 дни по 233 лв на ден, което е 2100 лв.
За операцията- поради факта, че е била на кръвоносен съд в десният бял дроб, също не е платено, парадокс е, че здравната каса заплаща, само, ако има проблем в левия бял дроб.
Операцията струва 2000 лв.
Лозинка е загубила много кръв и възтановителният пероиод след болничното лечене ще изисква едно продължително подсилващо лечение- с фризобин и други специализирани медикаменти и храни.
За наша най-голяма радост Лозинка в момента е жива, поради факта, че имаше събрани пари от кампанията направена тук и в интернет пространството като цяло, в църкви, доброжелатели и фирми..........

Няма да е пресилено, ако кажа, че живота на Лозинка зависи в момента от добрината на всички вас добри и любящи хора.

Сега е време на пости- един добър повод да се пречистим от греховете си чрез благотворителност и милосърдие.
 Милосърдието има най-голяма пречистваща сила за душата.

Нуждаем се от 5000 лв, за да се заплати едната операция, останалият престой в болницата и въстановителният период след болничното лечение.
Надявам се да не възникват повече усложнения, така, че да не се налага събирането на повече средства и най-вече за да видим нашето  СЛЪНЧОГЛЕДЧЕ,  усмихнато и лъчезарно, отново.



IBAN:    BG10CECB97904483572900(EVR)
SWIFT:CECBBGSFXXX
IBAN:BG66CECB97901083572900(BGN)
BIC:CECBBGSF
CENTRAL COOPERATIVE BANK
Lozinka Petrova Yordanova



https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&conte … ing_us/send_money

За PayPal ...избирате send money от там има To пише се и-мейла на Мариана m.makaveeva@mail.bg , и вашия и-мейл за подател from .

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 18:16 от anettee

# 269
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Ло миличка ние сме с теб,ще направя каквото мога да помогна,за събирането на средства.Бъди силна и знай,че много те обичаме.

Общи условия

Активация на акаунт