Лозинка ни напусна...

  • 63 109
  • 381
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9
Аз направо се обърках вече всеки казва различно за жилетката Rolling Eyes Галя едно вие друго дано е така ,ако я вземем кеш да е с отстъпка и така да е по малко като пари.Моите въпроси са свързани с това най вече цената ,ако се купи кеш (ние друг вариант нямаме) Благодаря ви ,че ни помагате!Поздрави. Hug

# 211
  • Мнения: 1 593
Анета, Йорданов, Рая е тази, която има оферта за нова жилетка за М. специално - срещу 9800$ в кеш.
Всичко, което е нужно, за да се получи жилетката е - рецепта от български доктор (обикновен доктор или специалист, няма значение), преведена на английски и парите.

Що се отнася за начина на ползване и колко пъти дневно това трябва да става - вероятно може да се потърси по форумите за М. в чужбина. Ако езикът е проблем, мога да проуча, но разбира се, с ясното уточнение, че не съм лекар и не може да се разчита изцяло на мнението ми.  

Райче, моля те виж дали не можеш да се консултираш за въпросите на Анета с фирмата, която ти даде най-ниската оферта?

# 212
  • Мнения: 1 173
Лени още сутринта ще се обадя и ще ги попитам . Както казах аз говорих с фирмата за която Анета пусна линка тук в темата .

# 213
  • Мнения: 384
Благодаря Ви, че сте толкова обединени и искате да помогнете на Лозинка. Тя е прекрасен човек!
Възхищавам ти се Ло и много те обичам.  Hug

# 214
  • Мнения: 1 173
Току що говорих с представител на фирмата , пуснаха ми 3 имейла с информация - кажете на кой да ги препратя .

Анета жилетката е в гаранция 3 г . Казват че средно работи около 2000 часа , като всичко е индивидуално и може и повече .
 Рецепта може и българска ,пратиха ми формуляра който тук използват . Нещо подобно ще трябва да се направи и попълни от Бг лекар .
 Цената е 9850 $ .

Имам на имейла и пълна спецификация и как се ползва жилетката . Ако се налага превод ,ще превеждаме .

# 215
  • Мнения: 9
Това е много добра цена страхотно нямам думи  Hug остава сега само да вземем и рецептата и одобрението от лекар за да я ползва сестра ми.Консултацията в чужбина е уредена и сестра ми заминава на 9-ти декември за 10-ти е записана при Prof. Dr. med. J. Bargon имам и офертата ,но е на word dokument и незнам как да я кача тука.Там ще говорим и за жилетката ще питаме в Германия на каква цена са и всичко каквото е необходимо.Рая можеш да ми пратиш е-майлите тук на този адрес drenovets@abv.bg ще се опитаме и с превода да се справим ,ако има нещо ,което ни затруднява ще ти пиша.Благодаря ти за всичко ,което правиш.Поздрави от нас!!! Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен, отдавна не се бях включвала.

Понеже и аз се обърках с жилетките от двете фирми, директно им се обадих и ги разпитах какви са разликите.

И на двете фирми жилетките са за муковисцидоза, като нямат вариации на жилетката за различните диагнози. По-евтината жилетка на електромед - 9850$ е по-евтина, защото е с 1 дупка, а тази от 16000$ на thevest.com е с две, тоест по-скъпата е просто по-мощна. От друга страна пък по-евтината се почиства лесно в миялна машина и това дава по-добра хигиена.
Предлагам да изчакаме германското светило да каже дали по-евтината върши работа.


 

# 217
  • Мнения: 0
Следя темата от доста време и много се радвам за Лозинка.Браво момиче!Прегръщам те  Hug силните хора като теб са малко,а ти определено имаш дух и вяра.Желая от сърце здраве,успех в Германия ние сме с теб,а относно събирането на средства за дренажна жилетка вярвам,че хората няма да те оставят има добри и отзивчиви хора на толкова хора се е помагало не се тревожи и на теб ще се помогне.Ние сме с теб  Hug






# 218
  • Мнения: 531
Дааа, такава сила и вяра за живот аз до сега не съм срещала. Лозинка може да е за пример за нас здравите, които все намираме за нещо да се оплакваме....
Господ помага на силните, аз вярвам, че Ло ще се стабилизира и ще ни радва и възхищава с присъствието си още дъъълги години  Hug

# 219
  • Мнения: 7
Здравейте, аз съм Светльо, B.Sc. in Molecular biology. Бих могъл да сложа банерче на моя сайт, но проблемът е, че никъде на сайта си нямам банер във формат, който вие предлагате - template-а не ми го поддържа.

Ако имате например банер в същия размер, но ориентиран по вертикала, а не по хоризонтала - бих могъл да сложа. Иначе може да се опитам аз да импровизирам нещо.

# 220
# 221
  • Мнения: 8
Дааа, такава сила и вяра за живот аз до сега не съм срещала. Лозинка може да е за пример за нас здравите, които все намираме за нещо да се оплакваме....
Господ помага на силните, аз вярвам, че Ло ще се стабилизира и ще ни радва и възхищава с присъствието си още дъъълги години  Hug

  Praynig Бог да е с Лозенка! Нека се намерят добри хора в чужбина и да и помогнат! Стискаме палци и приятно и ползотворно пребиваване!

# 222
  • Мнения: 531
Здравейте приятели, всички, които подкрепиха Ло в трудните моменти.
Влизам за да кажа,че Лозинка ще лети в сряда след обед за Франкфурт на Майн.
Там ще бъде приета в специализирана клиника по муковисцидоза за консултация-прегледи и изследвания. Това посещение се налага тъй като поради липсата на качествени изследвания и специалисти, състоянието на Лози се влуши много напоследък. Там ще и направят пълни изследвания и ще установят на какъв етап е болестта и какво може да се направи за състоянието и.
Пред Лозинка стоят много въпроси, каква дренажна желетка е нужна за нея, кой антибиотик, нуждае ли се от трансплантация на бели дробове, все въпроси,които в България остават без отговор.
Ще следим състоянието, ще чакаме добри новини от нея и най-важното ще се молим докторите да открият едно ясно бъдеще за нея, за да може тя да се лекува и да посреща дните си нормално,а не да е изпълнена с неизвестни и въпроси без отговор.
Лозинка мила, желая ти успех, кураж и само добри новини. Прегръщам те  Hug!

Последна редакция: пн, 07 дек 2009, 16:30 от Anetta

# 223
  • Мнения: 321
Надявам се Лозинка да се завърне от Франкфурт с много добри новини!

 Praynig

# 224
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт