LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 733
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Не може с Пейпал да се плаща

# 481
  • Мнения: 498
Ева благодаря   bouquet.
За втори път ми се притичаш на помощ  Hug.
Мда оказах се без намаление  hahaha и с дилема, дали да изкарам още един месец  newsm78.
Вчера загледах подобно тук, цената беше 179лв, тия хора полудяли ли са.

# 482
  • Мнения: 6
Може ли да ми помогнете с линк към каталога.  bouquet

# 483
  • София
  • Мнения: 334
(...)
И така между другото, дали някой иска да направим трампа Дора срещу спайдемен, че съм се объркала и вместо 2 спайдера съм пуснала 2 дори, пък ми трябва спайдер за подарък  Embarassed

А аз пък исках 2 бр. Дора, а къде съм гледала, но получих 2 паяка  Crazy Даже се чудих дали франсетата не са ми сменили подаръка  newsm78
Да трампим един Спайдърмен за Дора?  smile3521 Единия плик изобщо не го отворих, сменям го  Peace

# 484
  • Мнения: 646
да ви следя,4е имам да наваксвам много  Mr. Green

# 485
  • Мнения: 50
леле и аз имам една поръчка дето е от доста отдавна....трябва да ида да до пощата да ги разхвърлям  #2gunfire

# 486
  • Мнения: 142
Момичета от Варна от кои дати получавате

Аз получих преди 2 дни от дата 07.10 Grinning

# 487
  • Мнения: 685
Айде пак за нещо старо, ако на някого му се занимава да удари 1 метър  Blush


Докато се наканя да поръчам, ама то аз съм си виновна  smile3538 81 номер го няма, ще ми се да знам на 74 какви са размерите  newsm78 дължина на панталончето и колко см е колана; блузето на ширина при раменете и дължина колко е?  Praynig

Че има и нова играчкааа newsm07 , а пък се скръндзя да дам 19 Е за Найка

# 488
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой има ли отзиви за тази мъжка тениска http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-modele-adu … &numberpage=3
Притеснява ме дължината-60 см. Другите тениски на мъжа ми са около 70 см.

Взех я за мъжът ми и той каза, че си отговаря на номера. Вчехме М

# 489
  • Мнения: 8
Аз пак с въпросче Embarassed Днес към 14.30 пуснах поръчка, получих потвърдителен мейл, но все още не е фактурирана и е в процес на регистрация. Нормално ли е това, т,е до колко време е нормално да обработят поръчката?
П.С проверих артикулите и все още са налични т.е проблема (ако изобщо има такъв) не е в изчерпани количества Shocked

# 490
  • Мнения: 139
Аз пак с въпросче Embarassed Днес към 14.30 пуснах поръчка, получих потвърдителен мейл, но все още не е фактурирана и е в процес на регистрация. Нормално ли е това, т,е до колко време е нормално да обработят поръчката?
П.С проверих артикулите и все още са налични т.е проблема (ако изобщо има такъв) не е в изчерпани количества Shocked

И при мен е така, макар че моята поръчка я пуснах по-късно. Може би имат някакъв проблем. Утре ще видим

# 491
  • Мнения: 685
aivy, мен по принцип на следващия ден ми ги фактурират или пише ин доминаце или нещо от сорта...моите пари пък не са си ги дръпнали от петък  newsm78

# 492
anny_ моето екипче е р-р 81, става точно на детенце с ръст 76\мерен на ДК\. чак ме е яд, че няма да може да го поноси дълго и поръчах и следващия р-р. нашето е оранжево-бяло-кафяво - в пълен възторг съм!
\днес гледах турски анцугчета, дето ще се омърфелят на първото пране по 30лв. и тайничко им се присмивах hahaha Joy\

# 493
  • Мнения: 685
Куражче, същото съм си го мислила/изчислявала, затова нали повторих няколко пъти се заканих от тук моята/нашата иначе прекрасна държава нЕма да му купя на моето малкото нищо  #2gunfire айде за каката от някои намаления на интересно-свестни стоки съм съгласна, тя поне може да ги носи по-дълго, ама последното, което дори с една приятелка му се чудихме днес плюшено комплектче анцунг нищо особено, май пижамите, които мамите изкупиха от тук са по-добри беше над 30 лв  #Crazy
 Confused Сега съм в дилема дали да не се насоча към 86, че явно 74 ще го носим само зимата (пък на мен ми се искаше поне пролетта-есента догодина  Blush )
 Hug благодарско!

# 494
  • Мнения: 53
Vesana, може ли размери на дънките 102 размер:

http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-fille-denim.aspx?p … &numberpage=2



Благодаря предварително!

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 22:06 от ketifoteva

Общи условия

Активация на акаунт