LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 751
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • пловдив
  • Мнения: 30
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324162666&a … 7&Mode=Update
Отзивите може да прочетеш под La note des clients :
 Кликваш на Lire les 6 avis laissés par les autres clients под звездичките

Hug Hugблагодаря ти много,това за отзивите не го знаех,че там мога да ги намеря
много се разколебах дали да ги поръчвам

# 466
  • Мнения: 2 039
Момичета, мислите ли, че момичешките чорапогащници могат да стават и за майки  Mr. Green Embarassed?

# 467
  • Мнения: 114
Eдин бърз доклад от мен. Най-после си взех САМА поръчката от 24/09/09. Отидох днеска с лична карта и ги накарах да ровят. Без известие! #2gunfire Натъртих, че от Франция са ми отговорили, че е пратена на 25/09/2009 г.  Twisted Evil

Изровиха, на 10/10/09 /събота!!!!/ била тук поръчката. Попитах защо нямам известие? - Ми облачно е било сигурно ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Това беше отговорът!
Момичета, бягайте да си ровите за поръчките. Тия големи бели птици са много нагли вечеее ...  #2gunfire

# 468
  • Мнения: 8
Я да попитам аз все пак - ако още при фактуриране се окаже, че някой артикул липсва, какво правят? Теглят все пак цялата сума и после пращат ваучер или приспадат и изтеглят сумата за реално изпратените продукти?
Предварително ви благодаря!

# 469
  • Мнения: X
Еее, бравос на теб. Аз съм заръчала на моята съседка- пощаджийка да следи...ако има нещо ще ми я донесе или поне ще ми каже. Не вярвам да е забутана в клона, щото си е тясно там...а и ако видят поне адрес, блок, ще я попитат нея...поне това ми е надеждата. Дано и моите дойдат. Отговора на редутци е същия- изпратени на 25.09, май автоматично са пускали отг. на всички запитвания  Mr. Green Пишат, че до 1 седмица трябва да пристигне  Shocked
Снимки на дънките не мога да пусна засега, компа е тотално скапан, на ремонт е. Като го получа тези дни, ще се постарая да кажа.
Айви, ако е преди фактурирането, просто не теглят парите за лиспващия артикул, не го и фактурират.

# 470
  • Варна
  • Мнения: 286
Момичета от Варна от кои дати получавате

# 471
  • Мнения: 8
Еее, бравос на теб. Аз съм заръчала на моята съседка- пощаджийка да следи...ако има нещо ще ми я донесе или поне ще ми каже. Не вярвам да е забутана в клона, щото си е тясно там...а и ако видят поне адрес, блок, ще я попитат нея...поне това ми е надеждата. Дано и моите дойдат. Отговора на редутци е същия- изпратени на 25.09, май автоматично са пускали отг. на всички запитвания  Mr. Green Пишат, че до 1 седмица трябва да пристигне  Shocked
Снимки на дънките не мога да пусна засега, компа е тотално скапан, на ремонт е. Като го получа тези дни, ще се постарая да кажа.
Айви, ако е преди фактурирането, просто не теглят парите за лиспващия артикул, не го и фактурират.

  bouquet

# 472
  • София
  • Мнения: 2 055
Eдин бърз доклад от мен. Най-после си взех САМА поръчката от 24/09/09. Отидох днеска с лична карта и ги накарах да ровят. Без известие! #2gunfire Натъртих, че от Франция са ми отговорили, че е пратена на 25/09/2009 г.  Twisted Evil

Изровиха, на 10/10/09 /събота!!!!/ била тук поръчката. Попитах защо нямам известие? - Ми облачно е било сигурно ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Това беше отговорът!
Момичета, бягайте да си ровите за поръчките. Тия големи бели птици са много нагли вечеее ...  #2gunfire

От пощата ли я взе, че аз ходих да я търся, но нямаше, освен ако не е в митница, ама не ми се вярва за сешоар и 2 сутиена да е там, въпреки че знае ли човек.

# 473
  • Мнения: 47
Преди малко си взех поръчката от 08,10,2009,без известие,бях си поръчала пак тиганите на Тефал + шалте бежаво,довечера че кача снимки! Peace

# 474
  • Мнения: 263
Момичета, винаги ли плащате, като си вкарвате номера на картата? Не може ли да се плаща с PayPal. Малко ме притеснява всеки път да го пиша. Някакви проблеми имали ли сте досега? Дайте малко кураж, да се престраша и аз LaughingМерси предварително

# 475
  • pomorie
  • Мнения: 848
току що видях че са ми анулирали кафемашината от 10.10 беше с тиганите но те сигурно ще дойдат  #Cussing out някой може ли да ми пусне примерно писъмце на ЛС искам да ми върнат паричките а не да ми изпращат ваучер

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 706
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324156560&a … 3&Mode=Update
Момичета, някоя от вас има ли такъв вид протектори за матрак. Доволни ли сте, предпазват ли наистина ако детето са напишка.
Интересува ме също дали размер 80/190 ще стане за матрак, който е 82/190 и 20см висок или трябва да поръчам следващия размер 90/190. Изглеждат ми доста еластични, но все пак да не рискувам ако някой може да ми помогне.

# 477
  • Мнения: 114
Мака, да, от пощата. Ровиха две книги с подписи. Пред мен! И аз гледах.  Twisted Evil Тия хора не са виждали компютри!!!

# 478
  • Мнения: 498
Моля за малко помощ, харесе ла съм си това яке:
http://www.laredoute.fr/vente-parka-matelassee.aspx?productid=32 … &numberpage=1
По принцип си поръчвам 38/40 за блузи, но яке не съм поръчвала до сега.
Въпроса ми е, 40 или 42 да взема, т.е. като е яке трябва ли да се вземе един размер по-голям?

# 479
  • София
  • Мнения: 2 296
Моля за малко помощ, харесе ла съм си това яке:
http://www.laredoute.fr/vente-parka-matelassee.aspx?productid=32 … &numberpage=1
По принцип си поръчвам 38/40 за блузи, но яке не съм поръчвала до сега.
Въпроса ми е, 40 или 42 да взема, т.е. като е яке трябва ли да се вземе един размер по-голям?
Нали това искаше да го намалиш,и  аз ти разбих илюзиите?  Laughing
Сега го загледах по-обстойно,хубаво е много,но дали си заслужава 100 лв.? newsm78
Предлагам  ти да изчакаш около 1 месец,като му махнат този знак ,цената му ще падне поне с 40 %.Или ще  го намалиш с код.  Peace


ПП-на въпроса ти-няма смисъл чак 42№ да поръчваш,мисля,че и 40 е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт