SportsDirect.com - 4

  • 47 481
  • 802
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 368
Забравих да пиша в днешната поръчка имам едни липсващи маратонки които съм платила.Май взеха всяка поръчка да бъркат #Cussing out

# 31
  • pomorie
  • Мнения: 848
аз получих номера за проследяване тази сутрин но всичко са наблъскали в един кашон а са 44 артикула дано нещо не липсва че направо вече ще полудея с тези англичани  #Cussing out

# 32
  • Мнения: 8
Добро Утро.
Момичета моля ви помагайте.
Според вас тези маратонки на  Reebok за момче ли са или за момиче?
http://www.sportsdirect.com/reebok-off-the-dribble-child-034094
Ще очаквам мнението ви Praynig
Благодаря предварително  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 685
Забелязахте ли обновяването на сайта?
Разглеждах едни боти и при увеличение на картинката, можеш да ги завъртиш от всички страни.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 155
Добро Утро.
Момичета моля ви помагайте.
Според вас тези маратонки на  Reebok за момче ли са или за момиче?
http://www.sportsdirect.com/reebok-off-the-dribble-child-034094
Ще очаквам мнението ви Praynig
Благодаря предварително  bouquet
моето мнение, че са за момиче, иначе това са баскетболни маратонки и аз ги гледах.  Peace
Stryper, благодаря!   bouquet
Много съм доволна от нещата, които поръчах, даже и на мен си оцелих една риза - все едно е шита по мен (на Кангол)  Peace

# 35
  • Мнения: 1 685
Аз продължавам да се чудя между дватете марки боти
http://www.sportsdirect.com/playboy-radical-bt-lds93-270056При тези много ми харева зайчето отзад
http://www.sportsdirect.com/kangol-ozzie-boot-ladies-270038?colcode=27003805Тези обаче са по-добри като ботуш май.
Ако мога да разбера тези кои са, веднага поръчвам другите Simple Smile

Относно поръчката при която липсват маратонки и др. на Sun flower, ето какво са ми отговорили току що(понеже и аз им писах)

Your second parcel for £122.98 was delivered on 16/09/09 at 10:26 signed by DIMITROVA.

И само това.Друго няма.Дайте идея, какво да им пиша пак!
Между другото, мисля, че няма да е лошо и други хора да им пишат.Ако получат повече жалби, може да задействат някаква ревизия, да проучат нещата и при куриера, нещо да направят.

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 10:08 от карамелена

# 36
  • София
  • Мнения: 1 155
чула съм отзиви за Кангол са им добри обувките ... за зайчето  Simple Smile не съм чела никакви коментари.
В крайна сметка, при тези цени - и от двата  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 156
аз получих номера за проследяване тази сутрин но всичко са наблъскали в един кашон а са 44 артикула дано нещо не липсва че направо вече ще полудея с тези англичани  #Cussing out

Не се притесняай предварително. Предишната поръчка беше в 1 кашон. 25 кг. Аз не можех да го мръдна. Изчакай да получиш всичко и тогава реагирай. Те по принцип не правят грешки. Но от време на време се случва някой гаф.
Оказа се, че при нас само един анцунг е със сбъркан цвят. Другото е както трябва.

# 38
  • Мнения: 178

Относно поръчката при която липсват маратонки и др. на Sun flower, ето какво са ми отговорили току що(понеже и аз им писах)

Your second parcel for £122.98 was delivered on 16/09/09 at 10:26 signed by DIMITROVA.

И само това.Друго няма.Дайте идея, какво да им пиша пак!
Между другото, мисля, че няма да е лошо и други хора да им пишат.Ако получат повече жалби, може да задействат някаква ревизия, да проучат нещата и при куриера, нещо да направят.
Самата поръчка беше разделена на две части, тази чест за което са ти писали е първата която получих, липсите са от втората. Ако и другите които са потърпевши в случая и аз мисля ,че е добре да пишат. Аз ще им пиша отново и отново ще се обадя. Търся имейли различни от страндартния от първа страница, искам да напиша на колкот може повече служители та дано някой се заеме сериозно по въпроса.
Понеже ми трябват някои неща, а също и на мои приятелки ще направя още една поръчка. Ако има и други които искат да се включат при мен да пишат

# 39
  • Мнения: 1 685
Аз им писах отново.С молба обаче, не само да ми отговорят, че всичко е пратено, а старателно да проверят всичко при тях и при куриера.
Мноого бавно обаче се развиват нещата.При Редут например, получавам веднага мейл с входящ номер.Тук чакам с дни за да отговорят някаква глупост.

# 40
  • софия
  • Мнения: 190
Аз също съм засегната от липсите.Прочетох отговора на карамелена от Спортса,ами те казват че вторият пакет е получен на 16.09,а Славка казва,че това е било първият  пакет.Нещо при тях не е наред според мен,а кога според тях е получила първият пакет,дават ли инфо.  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 8
моето мнение, че са за момиче, иначе това са баскетболни маратонки и аз ги гледах. 

Благодаря galita. Май ще трябва да избираме нови Simple Smile

# 42
  • Мнения: 178
Аз също съм засегната от липсите.Прочетох отговора на карамелена от Спортса,ами те казват че вторият пакет е получен на 16.09,а Славка казва,че това е било първият  пакет.Нещо при тях не е наред според мен,а кога според тях е получила първият пакет,дават ли инфо.  Rolling Eyes
Определено се правят са разсеяни, защото двете части са с различен тракинг номер. Липсите са от втория

# 43
  • Мнения: 4 156
Аз също съм засегната от липсите.Прочетох отговора на карамелена от Спортса,ами те казват че вторият пакет е получен на 16.09,а Славка казва,че това е било първият  пакет.Нещо при тях не е наред според мен,а кога според тях е получила първият пакет,дават ли инфо.  Rolling Eyes
Определено се правят са разсеяни, защото двете части са с различен тракинг номер. Липсите са от втория

Когато не ми доставиха един кашон си писах всеки път с различен човек. И по телефона се обаждах. Те гледат информацията за пратката в системата им и отговарят каквото мислят, че е правилно.
Имах 3-4 имейла и телефонен разговор и всеки път беше с различен човек.

Аз искам да пусна нова поръчка, но може би ще е след 10-на дена. Искам да оздравеем напълно, че в момента се чувствам като парцал.
Тъкмо може да пуснат нови неща до тогава.

# 44
  • Мнения: 63
Ще пускам поръчка другата седмица за Бургас. Ако има желаещи да ми пишат на лични

Общи условия

Активация на акаунт