Проблем със съдомиялна ВЕКО

  • 3 728
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Моля за помощ! От два дни съм със съдомиялна и вече много тъжна. След като свърши програмата изчаквам около 30 мин. и отварям. По повечето съдове, горната кошница, кошницата за прибори и стените на съдомиялната има капчици вода. Явно проблем със сушенето или незнам. Моля ако някой е имал подобен проблем да помага. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 4 166
Хм, защо не пробваш да открехнеш вратичката веднага след, като приключи миенето - още ще е гореща от вътре и водата по -лесно ще се изпари. Знам ли, струва ми се, че ще се получи Peace 

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Пробвай да изчакаш 3 часа, аз никога не изкарвам съдовете толкова скоро.

# 3
  • Мнения: 5 873
Пробвай да изчакаш 3 часа, аз никога не изкарвам съдовете толкова скоро.
Поддържам мнението.Още в началото пробвах -отворих вратата веднага след края на програмата и всичко беше мокро.Когато оставя да минат няколко часа няма този проблем.
Ако съдовете са от пластмаса,е твърде възможно да има капчици.Също зависи от препарата предполагам.

# 4
  • Мнения: 46 540
На таблетки ли си?
При мен проблемът се реши като сложихме гланц.

# 5
  • Мнения: 803
Ще си завторя и затретя Laughing съвета - сложете си по мъничко сол и гланц, регулирайте си дозирането според твърдостта на водата, пък си слагайте ако щете и 100 в 1 таблетки. С прахче излиза по-евтино. Е, не е удобно, не е модерно newsm78. Става, става и с таблетки.

# 6
  • Мнения: 5 873
На таблетки ли си?
При мен проблемът се реши като сложихме гланц.

Гланцът е много важен фактор. Peace
В таблетките понякога е недостатъчно количеството.А ако са Калгонит Класик например,гланц изобщо няма.В този случай добавяне на гланц  е задължително.
О ,Дедо , Laughing  изпревари ме. Grinning

# 7
  • Мнения: 16
ПолзвамтаблеткиCalonitAllin1.Сложиласъмисол.Блаодарязасъветите.Даносесправябезмайстор.
Извинетеме,ченямаминтервал,нонещомисескапаклавиатурата.

# 8
  • Мнения: 46 540
ПолзвамтаблеткиCalonitAllin1 ...

Каквито и таблетки да ползваш, все са си таблетки, на мен ми трябваха 2 години, за да го открия, въпреки, че четях по форума, но все не ми се вярваше  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 803

Каквито и таблетки да ползваш, все са си таблетки, на мен ми трябваха 2 години, за да го открия, въпреки, че четях по форума, но все не ми се вярваше  Mr. Green

Цитирам те Оптимист-Ветеран, защото аз съм само от половин година във форума и влагам големи усилия да помогна за тези проблеми с препаратите. Благодаря за помощта!
Е , постоянно искачат нови въпроси за нови проблеми Laughing

# 10
  • Мнения: 46 540
Е, дано сме я убедили, с интерес ще следя дали в това е проблема  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 16
Убедитеме.Утрещесикупяланцищепиша.Ощеведнъж  bouquetДаносиоправяиклавиатуратадоутре,челипсватибукви.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
:Даносиоправяиклавиатуратадоутре,челипсватибукви.

недей. Много е "сладко" да пишеш така.  Grinning

И няма да мъчите Дедо, щот' ако и той се измори няма да имате помощник никакъв.

# 13
  • Мнения: 803
Шани,
Луд умора - нема
Или пък да взема да си обуча заместник, да си отпочивам зимъска.
Много машина се накупи - много препарат се търгува Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Моята съдомиялна,също е Беко,няма реотан за да изсъхнат нещата след като е свършила програмата.Аз отварям веднага,за да излезе парата и след 20 мин.ги вадя.Има вода само по чашите,които не са с равно дъно.

Последна редакция: сб, 17 окт 2009, 19:04 от suzi_a

Общи условия

Активация на акаунт