Ефикасно средство против хлебарки

  • 333 826
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Искамд а се обърна към вас с един много спешен въпрос: какво ефикасно средство бихте ми препоръчали против хлебарки? Пробвахме с "Райд", но не става? Някаква бабина рецепта, нещо такова? Или фирма? Споделете, моля ви! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 46 526
Регент - 1-2 лв. е, от селскостопанска аптека.
Жестоко, мори от раз и е безопасно за хора и бозайници като цяло (в случай, че имаш коте, куче ...)

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Vape против хлебарки и мравки, беше единственото ефективно средство при нас.

Сега не се налага да използваме, защото се оказа, че обезпаразитяващите капки за кучето действат и против хлебарки.

# 3
  • Мнения: 149
Фронтлайн действа безотказно  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 165
Регента е забранен от доста време и количествата изпод масата привършиха ( дочух ).
Вземи си Айкън . Продава се отново в селскостопанските аптеки. Не спазвай препоръчаната доза, а изсипи цялото шишенце ( 20 мл ) в 2 л вода. Със сигуронст ще подейства. Изпробвано е . По-принцип е безопасен, но ако имаш домашни животни е хубаво да ги затвориш докато изсъхне ( час-два ). След 7-10 дена пръскай пак. Със сигурност има неизлюпени яйца.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Фронтлайн действа безотказно  Peace

Абсолютно  Simple Smile

Даже си мисля, че ако хората нямат домашен любимец, достатъчно е да сложат по една капка Фронтлайн по ъглите - безвредно е и действа поне 3 месеца, като не може да се мие само първия ден след слагането.

# 6
  • Мнения: 87
Отрова за КОЛОРАДСКИ БРЪМБАР.
Купува се от селскостопанската аптека / прахообразно/.
Отровно е и за това се прави  следната процедура: Сваряваш 2 картофа намачкваш ги и ги разделяш на капачки от буркани.Поръсваш отровата и слагаш на места дето има повечко напас/хлебарки/,  Naughtyно предупреждаваш ДЕЦАТА, ЧЕ НЕ СЕ ПИПА И НЕ СЕ ЯДЕ.

Гарантирам ти след седмица няма и помен от тях.

п.п.слагах у нас миналата есен от тогава няма. Peace

# 7
  • Мнения: 2 011
Аз лично използвам  една отрова в тубичка ... GLOBOL  Peace

# 8
  • Мнения: 377
И аз GLOBOL. Действа! Освен в тубичка има и шпрей.

# 9
  • Мнения: 3 641
Фронтлайн действа безотказно  Peace
Сори за въпроса, но може л ида го ползваме, ако в нас има новородено бебче Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 377
Всеки препарат, който мори, в случая трови нещо е опасен. По-лошо е да чакаш детенце да се разщъка, да пипа навсякъде и да лапа ръчички. За това действай, докато можеш да го държиш в една стая.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 283
Аз лично използвам  една отрова в тубичка ... GLOBOL  Peace


Фронтлайн действа безотказно  Peace

от къде ги купувате.

# 12
  • Мнения: 377
Аз купувам Глобола от съседно магазинче за прахове, тоал. х. и т.н.
Майка ми беше купувала мисля, че Регент-а от цветарски магазин.

# 13
  • Мнения: 2
Много ви благодаря за съветите! От къде да купя "Фронтлайн"?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Фронтлайн от ветиринарна аптека.
Глобол гел- от Метро, бриколаж, сигурно и в други подобни магазини го има.
Аз сложих Глобол гел и няма от известно време гадинки.
Една приятелка ми препоръча Фендона, само че не се наложи да купувам.
Бяха се излюпили под перваза в кухнята, направо се разтреперах, когато го повдигнах да видя какво се чернее, добре че бях с включена прахосмукачка и ги засмуках повечето хлебарки.

Общи условия

Активация на акаунт