Списък на школи,курсове,спортни занимания за деца

  • 188 666
  • 603
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 111
  Хайде да се включи и някой за Бургас.
  Мен лично ме интересува школа за бойни изкуства, но не знам дали има такава дето работи с деца на 5-6 годишна възраст.В София и другите градове има ли, защото ако има някъде, то и в Бургас може би?
 

# 46
  • Мнения: 578
За Варна - състезателни танци:
http://www.fiesta-varna.hit.bg/

Класически балет - школа към НУИ "Добри Христов"- Варна
Вторник и Четвъртък от 18 ч.
ул. „Ст. Караджа” № 34

# 47
  • Мнения: 3 034
Школа по рисуване "Дъга" - помещава се в Културен Дом "Красно село". много сме доволни. Peace

# 48
  • Мнения: 4 170
iviche, моля те, кажи нещо повече за тази школа - от колко до колко год., колко пъти седмично, какво правят, цена.

# 49
  • Мнения: 1 258
Темата се подновила. Grinning

iviche,и аз бих искала малко повече информация за школата по рисуване.

# 50
  • Мнения: 3 034
e, много кофти стана - хвърлих фишека и сега ще си оправям кашата. не че е по моя вина, ама...

значи, школата по рисуване "Дъга" временно няма да работи , защото в културния дом настъпват промени и културата се измества на заден план, да не кажа, че се изхвърля на улицата, отстъпвайки място на бизнеса...в момента в галерията се прави ремонт и е много вероятно тя да стане поредния офис на застрахователна компания "Левски-Инс" /или нещо такова/....

иначе дъщеря ми посещава школата от 3-годишна, един път в седмицата - събота, от 14 до 18 часа, като не е задължително детето д астои там през цялото време. ние я водехме към 16.30, защото тя спи следобяд. цената - мисля, че беше 35-40 лв. месечно, което включва всички материали.

когато разбера нещо повече за съдбата на школата, ще ви пиша.

а да, тази школа е филиал на пернишката школа "Дъга", която се води от Георги Ковачки - участват в много изложби, конкурси по цял свят, пътуват, с две думи имат традиции...дано софийската се възобнови...

# 51
Ако някой знае къде мога да се запиша на школо по хип хоп танци в София да каже!Моля ви!Аз съм на 11! Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 7 043
Много хубава тема,записвам се въпреки,че още ни е много рано  Laughing

# 53
  • Мнения: 858
Ако някой знае къде мога да се запиша на школо по хип хоп танци в София да каже!Моля ви!Аз съм на 11! Praynig
супер форма-в люлин

# 54
Някой има ли идея за школи по рисуване,танци за малки/3-4г./ в Пловдив?

# 55
  • Мнения: 29
София,София,София.......а някой да даде идеи и за Варна??????  Хайде мами сигурна съм че знаете по нещичко   Praynig Laughing                  Темата е чудесна и е супер да съм във форумите на БГмама   

# 56
  • Мнения: 2 700
Ето сайтовете на школите, които съм ползвала и съм доволна:

http://www.cosmos-edu.com/ - английски език (мисля ,че има и немски) - удобно време, включително събота и неделя, добро ниво и нормални цени + летни езикови занимални
http://www.prikazensvjat.biz/ - рисуване
http://baleteva.hit.bg/ - балет (приемат се и доста малки балеринки)
http://daga.dir.bg/ - спортни танци

# 57
  • Мнения: 634
http://svetlina.comnet.bg

Това е сайта на читалището -има много различни възможности и групи.
Народните танци са два пъти седмично с месечна такса от 15 лева.
Латино /или спортните/ танци са пак 2 пътиседмично - 30 лева такса.
И двата курса се водят изключително професионално. Подобни отзиви съм чувала и за класическия балет, и вокалната група към читалището.

# 58
  • Мнения: 549
Нещо за бебета от 6 м. до деца 3 г: музикална анимация май се казва, пеят им песнички, броилики, карат децата да се включват, пляскат с ръце, пригласят... накрая танцуват. Ходили сме само веднъж, но ни хареса и може би ще опитаме отново скоро. Организират го към църквата Покров Богородичен (зад х-л Родина е), но не е религиозно ориентирано. Петък, 10 ч. Струва 4 лв за 1 час, или 12 лв за 4 посещения (т.е. по 3 лв) като първия път май беше безплатно.

А дали имате някакви телефони на организаторите?
Не съм сигурна дали става дума за същото, но може би преди година време представиха нещо подобно в "На кафе с Гала" и много ми хареса. Доста време търсих инфо за групата, но без резултат.... И сега съм много щастлива, че попаднах на тази тема. Та, ще ми се да пробваме с моята щерка, може пък и да й хареса. Дали има някакво предварително записване, изисквания за възраст на детето, варианти за различни дни и часове и т.н...  Въобще ще съм благодарна за всяка допълнителна информация. Поздрави.

Не съм влизала отдавна тук и не съм видяла въпроса ти. Ето адрес и тел. за контакти на енорийския център, мисля че ще ти дадат инфо (в петък са срещите). Пак казвам, песничките са детски, не църковни, и на мен доста ми хареса, но сега съм на работ ав петък и не можем да ходим.

Енорийски център Покров Богородичен
Ул. Георги Данчов Зографина 2, София 1606
Тел./факс: (02) 953 3523
Ел. Поща: parish_center@pokrov-foundation.org

[/quote

За мен също петък не е удобен ден. Май същитата преподавателка водеше и другаде занимания, но не мога да намеря темата. Моля, ако някой има информация - координати, часове, цени - включете се.

# 59
  • Мнения: 1 983
Давам ви координатите на сдружение "Мечо Пух".Дъщеря ми посещаваше 1 година вокалната група,когато беше на 4 години. fiuuuuuu(не че е кой знае каква певица,по-скоро идеята ми беше свързана с музикалната култура и за забавление).После избра да ходи само на плуване.Часовете бяха от 18:00 часа(мисля че имаше група и от 19:00).Впечатленията са ми,че децата добре се забавляваха.Лошото е,че за родителите няма място за изчакване и всички се трупаха на входа отвън.Освен това към сдружението има и уроци по пиано,школа по изобразително изкуство,театрална група и други.
Телефонът,който имам е:65 60 39
Адрес:ул."Николай Павлович"6(малка задънена уличка-мисля, че беше третата пряка на "Евлоги Георгиев" след "Графа" в посока НДК)

Племенницата ми е на 3г и 1 м и посещава този хор, пее си детето, може да бърка все още, но много й е кеф Grinning

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 16:15 от мама на кикиморка

Общи условия

Активация на акаунт