Да украсим храната с храна 2

  • 130 587
  • 527
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 223
страхотни неща, наистина; много свежа темичка
ето някои от моите документирани опити да накарам децата да хапнат с удоволствие, че и двете са ми доста злояди Crazy; е, не са истински карвинг, но са много лесни и бързи за правене и децата им се радват;
сандвич-бухалче
калинки
бутер-охлювче
бутер-шаран
запечени ябълки със сирене
цвете от овесени ядки

# 46
  • Мнения: 0
като имам време, обичам да се заигравам  Wink
ето ми и Картофените розички, но  вече правя само  за украса и не повече от 1 на човек, за наяждане е доста трудоемко.

Ай стига бе !!  Shocked Че тези са по-хубави !! Ама не знаех че съм заразил толкова хора с розичките  Whistling Сега остава накой да стане богат и от онези чинийки с личицата и направо можем да преименуваме темата на - идеи за бизнес  Grinning

# 47
  • Мнения: 132
Find_NEMO,
Розичките са перфектни, благодаря за идейката! Joy Понеже не се сещам как да кача снимката  Embarassed, ето линка
www.kulinarnimisli.wordpress.com

# 48
  • Мнения: 2 516
Мисля, че са от тиква  Wink

аз реших, че е морков  Rolling Eyes

Лалетата обаче ме грабнаха....и не ми се виждат трудни за изпълнение.  Simple Smile
Не вярвам да е морков, защото трябва да е някой доста голям.Но пък може и да има някакъв начин да свързват отделните части Rolling Eyes И все пак май ще е от тиква Sunglasses

Тези "Яйца Фаберже" изглеждат страхотно  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 9 450
Момичета очарована съм!
 newsm09 smile3501

# 50
  • Мнения: 5 713
mitsie, страхотно!  bouquet

# 51
  • Мнения: 22 867

Три линка с много идеи и начинът им на изпълнение:

Първа част

Втора част

Трета част

# 52
  • Мнения: 9 114
като имам време, обичам да се заигравам  Wink
ето ми и Картофените розички, но  вече правя само  за украса и не повече от 1 на човек, за наяждане е доста трудоемко.

Ай стига бе !!  Shocked Че тези са по-хубави !! Ама не знаех че съм заразил толкова хора с розичките  Whistling

Find_NEMO, розичките съм открила и правила за пръв път преди поне 2 години /  newsm78 или май 3 вече стават/
иначе да, бързо прихващам такива работи  Laughing
Лалетата са много идейни и лесни за приготвяне, благодаря   bouquet ще се възползвам от идеята.

# 53
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Три линка с много идеи и начинът им на изпълнение:

Първа част

Втора част

Трета част

Да,  petq*  даде този линк на предната страница, където коментирахме рибките от тиква/морков, лалетата и яйцата от желе и зеленчуци  Wink

Събрали са страхотни идеи братушките  Crazy


mitsie, рибката е много симпатична.  Peace

# 54
  • Мнения: 22 867

Да,  petq*  даде този линк на предната страница, където коментирахме рибките от тиква/морков, лалетата и яйцата от желе и зеленчуци  Wink

kloi, съжалявам, пропуснала съм го. Embarassed Нека останат линковете за евентуални други  невидяли го като мен Peace.

# 55
  • Мнения: 1 798
Повторението е майка на знанието  Hug

# 56
  • Мнения: 132
labrex,
Много яки линкове и идеи!  Hug Някои задължително трябва да се пробват!

# 57
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Нека останат линковете за евентуални други  невидяли го като мен Peace.

Е как , там има такива сръчници, че ....  Crazy  Тук са показани и примери как се изработва декорацията - http://supercook.ru/za-curving-02.html
 
                   

# 58
  • Мнения: 50

Три линка с много идеи и начинът им на изпълнение:

Първа част

Втора част

Трета част

 newsm51 newsm51 newsm51
Има и много лесни за изпълнение нещица на пръв поглед.През м.май имаме абитуриент и ще се пробвам с някой от тях. Hug

# 59
  • Мнения: 1 283
 И за да не е само запис, ето и моята "полегнала Тодорка".

Общи условия

Активация на акаунт