подсъзнанието може всичко 17

  • 226 694
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
И аз исках да дойда днес в музея или на Зеландската среща, но внезапна промяна в ангажиментите направи невъзможно присъствието ми и на двете места. Все пак една приятелка е била днес в музея и я помолих да ми вземе някои камъчета. Утре ще се видим и ще ми разказва. А аз се надявам да дойда на следващата  Hug

За фейсбук - и аз не съм фен.

# 31
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Wink Прибрахме се с Алек изморени преди час ..... мЪжо ни "изостави" по трасето   Laughing
Наистина срещата бе страхотна , времето и компанията тоже  Hug  Вече и аз станах почитателка на минералите  Grinning малкия също , приватизирами туко що тигровото око и ----- (забравих как се казваше) и сега се кани да заспи  Laughing
Наистина бе хубаво а цените на минералите  примамливи, направо да си накупиш с шепи тези съгровища  Wink

Хубава вечер  Wink


УРОК ЗА МЪДРЕЦИ

Всяка вечер един мъдрец напускал пещерата си, за да гледа нощното небе.
Забелязал, че една звезда свети все на едно и също място и тръгнал към нея.
Стигнал до малка къщурка, изпълнена с весел детски смях.
Похлопал на вратата и ведра стопанка го приютила и нагостила.
На сутринта мъдрецът си тръгнал, оставяйки на добрата жена заръката да се моли на Бога така, както повеляват Писанията.
Не след дълго звездата над къщичката угаснала. Всяка нощ мъдрецът я търсил на нощното небе, но тя не се появявала. Тръгнал отново той към добрата жена и нейния дом и какво заварил: къщата била мръсна, децата - гладни, а жената се молела на пода, захлупена по очи.
- О, жено, продължавай да се молиш по своя си начин - засрамен си тръгнал мъдрецът и никога повече не си позволил да дава съвети кой как да общува със своя Бог.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 724
Съжалявам, че не можах да дойда- бяхме извън София на панихида или както се казва.
Миш, страхотно свежо оформление...
х-х-х, между двата ти поста сякаш няма споделяне на част от нещата, които са ти писали тук, не се сърди, може би понякога човек има нужда от време, за да размисли. Можеш да погледнеш и линка за Киприяновата молитва, ако това смянташ, че ще ти носи успокоение...
Дес, засрами ме с последната притча, нали съм писала колко неумела заместничка на майка Тереза излиза понякога от мен...
И аз не съм фен на социалните мрежи, никак...за 50-те страници, споделям напълно.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 724
ето нещо интересно, не знам дали е коментирано:
http://www.shamballa-bg.net/10thray.html

# 34
  • Мнения: 1 669
Момичета, само ще се запиша в новата темичка. Така съм се пристрастила... Но понеже съм новак при вас, още дочитам старите теми Embarassed

# 35
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Записвам се малко гузна, че нямам хубави неща за споделяне, но с удоволствие ще ви чета.
Не искам да прозвучи като оплакване, но аз нещо сдадох багажа напоследък. Всетовъртеж постоянно, главоболие, което е доста непривично за мен. Имам чувството, че е свързано с новата работа, но може и да си внушавам. Зареди паренето в главата започнах някои книги по невробиология, формиране и развитие на мозъка. Интересно ми е как в подобни медицински книги човек намира връзка с неща, които коментираме в нашата тема.

х-х-х , интересен постинг. Аз имам роднина, която мина през много труден период свързан с бившия и мъж и в интерес на истината свекърва и се занимаваше с магии. Тя постоянно намираше странни предмети, умрели птици и какво ли не в къщата си. Разведе се и нещата се пооправиха. Моят съвет е, че човек трябва много да вярва в собствените си възможности да се пребори с всякакъв негативизъм и да не допуска мисълта, че друг може да има влияние над живота му. По-лесно е да се каже обаче, от колкото да се направи.

Жалко, че съм толкова далече... Така ми се идва на някоя среща...

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Hug

Desss, както винаги си  пуснала страхотна притча  Peace

Скоро нищо не сме си споделяли за Крион.  


Atalanta, пращам ти много позитивна енергия и дано всичко се нареди  добре за теб   Hug

# 37
  • Мнения: 1 006
PЗасега правя скромен запис  Crazy Blush и се връщам да чета назад!
Странно, защо чак сега ви откривам тук? Rolling Eyes Толкова мн ровя..... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 535
darena, за лунния силен период става въпрос  Confused Тези дни се чувствам малко по-добре, но в началото (3ти октомври) и малко преди това беше малък ад  Embarassed И ако това е силният период, какъв ли ще е следващият  Shocked С нетърпение чакам 18ти, за да си напиша желанията  Heart Eyes
Аз също си зареждах портфейла и имах успех Flutter

# 39
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро!  Hug
С фейсбука и аз нещо не съм на "ти". Просто нямам време и желание вече. Пък и ако пишете там, ще вземете да спрете да пишете тук.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 10 697
Здравейте  Hug

И на мен не ми допада особено идеята да се местим във фейсбука. Тук си ни е добре  Grinning
Всъщност така и не разбрах или съм пропуснала - защо трябва да ходим във фейсбук??


Скоро нищо не сме си споделяли за Крион.  

Коконче, аз продължавам с медитациите на Крийон - Активация чакр. Правя я един-два пъти седмично. Просто см влюбена в нея!  Heart Eyes
Книги почти не ми остава време да чета напоследък, едва успявам да си заредя портмонето  Joy
При теб как е Крийон?

Днес се очертава още един прекрасен ден  Heart Eyes

# 41
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Всъщност така и не разбрах или съм пропуснала - защо трябва да ходим във фейсбук??
Не трябва бе МиЖ  Laughing просто предложение така ми хрумна   Wink


п.п. пиша ти ЛС


# 42
  • Мнения: 364
И аз да се включа за вчера - чудесно си изкарахме; радвам се, че и на другите им хареса посещението;  Ели ...  Mr. Green 

Чудя се дали не можем да си наговорим място някъде в центъра, ден - първа/последна събота/неделя, и следобеден час, където да ходим без предварителни уговорки. Просто това да е нашето място и ден, и която има желание, да ходи, като знае, че все някой друг ще е там.  Thinking



В предишната тема се спомена за намерените пари.Откакто се познаваме с моя съпруг ,той непрекъснато намира пари и то понякога в големи размери.Но съм забелязвала,че след това някакси не ни е вървяло.И винаги като намери отново пари ,аз все съм му казвала ,че сега няма да ни върви.Да ,но тогава не съм ви познавала и мислех по друг начин.Не можах да разбера поста на Amitola -значи не е хубаво да се намират пари,защото водят до бедност ли ?Тя споменава също,че да "вселиш" това, от което искаш да се освободиш (болест, безпаричие или каквото), в монета, и да я хвърлиш на улицата ... А сега  Desss пише за хвърлената монета пред място ,на което искаш да се върнеш. newsm78

juliet , намирането на пари се оказва като лотария - може да е печелившо или губещо билетчето. Ако е правен ритуал, ще е губещо; ако са просто изгубени - печелещо. Пак опираме до намерението. И ми светва, че, ако намирайки, ги вземем с пречистваща мисъл, по-вероятно няма да си стоварим неприятности.  Wink

А ти, при следващите намерени от мъжа ти пари да си смениш утвърждението, че сега няма да ни върви. Звучиш като да си го променила, но аз да кажа.

Много  Hug  на всички. 

# 43
  • Мнения: 4 370
Аз никога не пропускам да взема намерена стотина  - това ми е късмета. По големи суми не съм намирала, най-много 5-20лв, но и тя си ги прибирам с благодарност. Върнато ресто в повече преценявам на момента дали да го върна или прибера - според нагласата ми в момента.

# 44
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

При теб как е Крийон?


хич ме няма с медитациите..... обаче,  всичко останало около мен,  се променя много бързо и се надявам да е за добро  Peace

Последна редакция: нд, 11 окт 2009, 19:47 от Арбанашка кокона

Общи условия

Активация на акаунт