Къде в Пловдив 7

  • 68 939
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 380
Нощни лампи на Дисни има в магазина за осветителни тела преди Бриколажа, миналата седмица ги гледах, цена около 20 и няколко лв ми е останало.

Днес ходих в този магазин ... НО там нощните лампи за нощно шкафче са по-скъпи и от Домко-то.
Може би 20 лв. са абажурчета или подобни но детските лампи Дисни са по 57 и кусур лева.

# 616
  • Мнения: 400
Здравейте момичета,

Искам да си взема цвете Коледна череша ето катова:  http://flowers206.blogspot.com/2009/03/solanum.html
Имаше в баумакс, но докато се усетя и свършиха:(

Някъде другаде да сте виждали???


Благодаря Grinning

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Искам да си направя контактни лещи, че до сега все с очила карам. Моля да ми препоръчате място където да си ги поръчам, ама да има от тези, които се носят по-дълго от едно денонощие.
Пепи, не че това питаш, но все пак съм длъжна да ти кажа: лещи, които се носят повече от денонощие - твърди лещи - не се препоръчват от офталмолозите, не е хубаво за очите като цяло. За меки лещи мога да те насоча към оптиките, които аз ползвам от години.  Hug

Ами аз до сега никакви не съм носила. Така че дай препоръки- ще видя малкият като е на градина може да отида да се консултирам и да си направя най-после.

# 618
  • Мнения: 577
Здравейте момичета,

Искам да си взема цвете Коледна череша ето катова:  http://flowers206.blogspot.com/2009/03/solanum.html
Имаше в баумакс, но докато се усетя и свършиха:(

Някъде другаде да сте виждали???


Благодаря
Аз си бях взела от едно малко цветарско магазинче от четв.пазара.Но беше преди 2 години.  Blush

# 619
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Момичета, кажете къде опаковат подаръци? Трябва ми спешно, знам две места, но и двете са на Джумаята, а там е толкова трудно с паркирането. В Гранда дали има такова нещо? Срещу мен има магазин Магията на подаръците, отказаха ми тази услуга, не опаковали подаръци.

Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile

 Wink

# 620
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Къде мога да дам поръчка да ми направят фланелка с надписи по мой проект?

И да са добри, че преди години давах в магазин Антистар в Капана и не съм доволна изобщо! Промениха целия надпис, като големина, шрифт,...

# 621
  • Мнения: 606
Мами, някой от вас беше писал назад в темата, че има познати в рекламно студиоnewsm78

Искам да ви помоля- търси се се студио или човек, с който Елица /момичето за което бях писала преди 5-6 дни- за което търсихме работа/ да стане партньор, за да може да си довършва проектите които прави като графичен дизайн- рекламни материали, принтери, резане, облепване и монтаж на фолио.

Нещо не може да попадне на подходящите хора?????? Ако някой може да помогне да я свържем... Аз нямам никакви познати в тази сфера ooooh!

# 622
  • Мнения: 6 206
Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile

Два магазина през 101 балона на Антим първи
Също по едно време имаха и в самото начало на Гладстоун вляво, но не съм сигурна дали не е затворен

Норче, рекламните агенции в момента не пращят от работа и повечето си работят с едни и същи хора от години, не е като едно време да си крадат хората и да се чудят откъде да намерят и куцо и сакато да се пише графичен дизайнер.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile

Два магазина през 101 балона на Антим първи
Също по едно време имаха и в самото начало на Гладстоун вляво, но не съм сигурна дали не е затворен


На Гладстон още го има. На 20 метра след светофара на Търговската гимназия отляво на улицата.

# 624
  • Мнения: 1 192
Някой питаше за столове-барбарони. Днес в Молдавия (в Кичука) на третия етаж видях такива по 75 лева. Изложените бяха все убити цветове и ми си стори, че пълнежа е дунапрен на парчета.

Някой знае ли къде продават маркери за текстил ?

# 625
  • Мнения: 606

Норче, рекламните агенции в момента не пращят от работа и повечето си работят с едни и същи хора от години, не е като едно време да си крадат хората и да се чудят откъде да намерят и куцо и сакато да се пише графичен дизайнер.

Поли, съгласна съм с теб, но аз и още 2-3 фирми работят с това момиче, просто от факта, че тя има страшно нужда от това и все пак дори да са минимални паричките успява да си помогне.
Да, агенции много, както и влакове много. За всеки влак си има пътници, нали така?

Идеята тук е друга - да помогнем на това момиче! Защото както бях писала в предните си постове тя е много затруднена финансово- живее на квартира, самотна майка е, нова е във Пловдив и т.н.



 

# 626
  • Мнения: 6 206
Ами и трите които познавам четат и пишат във форума, ако решат, ще се обадят.

# 627
  • Мнения: 606
Ами и трите които познавам четат и пишат във форума, ако решат, ще се обадят.

Благодаря Hug Hug Hug

# 628
  • Мнения: X
Къде мога да дам поръчка да ми направят фланелка с надписи по мой проект?

И да са добри, че преди години давах в магазин Антистар в Капана и не съм доволна изобщо! Промениха целия надпис, като големина, шрифт,...


Аз съм поръчвала он лайн от тук-имат опция да си направиш сама проекта, и са много точни като изпълние и доставка.И тениските и щампите им са много добри-не са мръднали при пране/пък поне едната тениска дето са ми правили се носи повече от редовно/

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Люба_,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт