Къде в Пловдив 7

  • 68 955
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
В кичука на бул. Македония по посока новото кметство отлявата страна под кооперациите има едно магазинче, за опаковки и подаръчета. Но точно в коя кооперация не мога да кажа - до колкото си спомням  беше на ъгълче. Проверете ако ви е близко.

# 601
  • София
  • Мнения: 2 890
Момичета, кажете къде опаковат подаръци? Трябва ми спешно, знам две места, но и двете са на Джумаята, а там е толкова трудно с паркирането. В Гранда дали има такова нещо? Срещу мен има магазин Магията на подаръците, отказаха ми тази услуга, не опаковали подаръци.
В Мола на първия етаж Peace

А супер, имам път натам. Скъпо ли е или са нормални цените?

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Момичета, кажете къде опаковат подаръци? Трябва ми спешно, знам две места, но и двете са на Джумаята, а там е толкова трудно с паркирането. В Гранда дали има такова нещо? Срещу мен има магазин Магията на подаръците, отказаха ми тази услуга, не опаковали подаръци.
В Мола на първия етаж Peace

А супер, имам път натам. Скъпо ли е или са нормални цените?
Не е по-скъпо от другите места,  аз обикновенно казвам до колко пари да е опаковката и те ми предлагат  варианти Peace

# 603
  • Мнения: 454
В кичука на бул. Македония по посока новото кметство отлявата страна под кооперациите има едно магазинче, за опаковки и подаръчета. Но точно в коя кооперация не мога да кажа - до колкото си спомням  беше на ъгълче. Проверете ако ви е близко.
Тези в Кичука, аз хич не ги препоръчвам. Направо имам чувството, че им пречат ръцете. Дадох им шанс, няколко пъти, но освен, че са бавни, нямат особено много фантазия, а цените им са височки. Сега може да са се усъвършенствали, но не съм ходила от година и не знам.

# 604
  • Мнения: 3 453
Момичета, кажете къде опаковат подаръци? Трябва ми спешно, знам две места, но и двете са на Джумаята, а там е толкова трудно с паркирането. В Гранда дали има такова нещо? Срещу мен има магазин Магията на подаръците, отказаха ми тази услуга, не опаковали подаръци.

  
В Мола на първия етаж Peace

А супер, имам път натам. Скъпо ли е или са нормални цените?
Не е по-скъпо от другите места,  аз обикновенно казвам до колко пари да е опаковката и те ми предлагат  варианти Peace

Много хубаво работят в Мола! Peace

# 605
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте! Simple Smile
Отдавна си търся куфар за грим по магазините и все не намирам.Споделете ако сте срещали някъде Flowers Four Leaf Clover  bouquet
Нещо такова имам педвид


Абсолютно същия има в Баумакс при куфарите с инструменти ,имаше два размера . Хич не се бях сетила ,че става за гримове.

# 606
  • Мнения: 2 099
Момичета, да ви се похваля най-накрая купих палтенце за дъщеря ми и съм много доволна.
Ако още някой търси взех го от Мечо Пух на главната след Халите, имаше и много якенца, както и още няколко модела палтенца в различни цветове- розово, в бежово и кафяво каре и в бяло.
http://mimival.multiply.com/photos/album/20/20

# 607
  • Мнения: 577
mimival ,честито.Хубаво е палтенцето,но очите ми останаха в роклето.Много ми хареса  Peace

# 608
  • София
  • Мнения: 2 890
Да, има ги в Баумакса, току-що мъжът ми каза, че стават за гримове, тъй като са в неговия отдел. След две седмици ще имат и по-малки от тези. За цена не е много сигурен, но някъде 40-50лв.

# 609
  • Бг
  • Мнения: 846
Момичета дали някоя от Вас знае къде мога да намеря дрехите на фирма "Унистил". Фирмата е пловдивска. Благодаря предварително.

# 610
  • Мнения: 1 102
Нощни лампи на Дисни има в магазина за осветителни тела преди Бриколажа, миналата седмица ги гледах, цена около 20 и няколко лв ми е останало.

# 611
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, аз пак да си питам, че преди седмица никой не ми отговори.

Искам да си направя контактни лещи, че до сега все с очила карам. Моля да ми препоръчате място където да си ги поръчам, ама да има от тези, които се носят по-дълго от едно денонощие.

# 612
  • Мнения: 1 380
Нощни лампи на Дисни има в магазина за осветителни тела преди Бриколажа, миналата седмица ги гледах, цена около 20 и няколко лв ми е останало.

Благодаря много, още днес ще минем оттам.

# 613
  • Мнения: 9 120
Искам да си направя контактни лещи, че до сега все с очила карам. Моля да ми препоръчате място където да си ги поръчам, ама да има от тези, които се носят по-дълго от едно денонощие.
Пепи, не че това питаш, но все пак съм длъжна да ти кажа: лещи, които се носят повече от денонощие - твърди лещи - не се препоръчват от офталмолозите, не е хубаво за очите като цяло. За меки лещи мога да те насоча към оптиките, които аз ползвам от години.  Hug

# 614
Здравейте, много ще съм ви благодарна,ако някой ми каже къде в Пловдив е магазинът ''Магията на подаръците'' , казаха ми за него ,че има интересни неща, но така и не ме ориентираха за мястото му Simple Smile благодаря предварително за помоща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт