Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 2

  • 49 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Сега ще постна тука един мейл който пращах преди на 2 мадами, а като се прибера ще го оформя в първия пост.

Цитат
До 10 чифта доставката за Англия е 5 паунда. За да ги поръчаш на веднъж изчакваш. Значи имаш време 5 дни от спечелването/закупуването на първия чифт, за да спечелиш останалите. През цялото това време получаваш мейли (всякакви, но те интересуват тези за спечелена обувка), на които не отговаряш докато не си свършила със всички търгове, които си набелязала. Когато спечелиш и последния (или се откажеш) отваряш последния мейл за спечелен чифт, в него са изброени всичките (8 примерно) чифта изчиташ си го и кликаш на линка. Препраща те в списъка с обувките в ebay акаунта ти. Там попълваш адрес (на Емпреса, но за това след малко), след което те препраща задължително към пейпал акаунта ти, там влизаш и потвърждаваш плащането и готово. Получаваш уведомителен мейл. Доставят за 1-3 дни в UK.
Сега аз поръчвам с Емпреса (http://empresa.forumi-bg.com/vt3.html) първата доставка ми излезе11 паунда/8 чифта. Сега при тях е по-различно, те си имат 3-4 курса месечно и си преценяваш в кой курс ще влезеш. После тук изпращат с куриери и други варианти имат. Аз си го взех колета от софийския им "офис". Те доставят за около 4 дни от датата на тръгване на курса. Някога не се пласира (доколкото разбрах) колета ти за една доставка и остава за следващата.

# 31
  • Мнения: 1 095
Днес платих за 1 чифт обувки 11.80 за куриер от София до едно шуменско село.
Поръчани са до адреса на Е.

# 32
  • Мнения: 63
Parcalcheta , много благодаря   bouquet

# 33
  • Мнения: 7
Parcalcheta , много благодаря   bouquet
A, моля, ама с какво заслужих букетче  Blush Hug

Абе, мацки, нещо не мога да редактирам първия пост. Май ще се свържа с модератор... или по принцип не може... Сори че се получава така разхвърляна темата Sad

# 34
  • Мнения: 4 202
Parcalcheta , много благодаря   bouquet
A, моля, ама с какво заслужих букетче  Blush Hug

Абе, мацки, нещо не мога да редактирам първия пост. Май ще се свържа с модератор... или по принцип не може... Сори че се получава така разхвърляна темата Sad

Може да се редактира до 24 часа след написването му, а не постоянно  Peace

Надявам се, че сега няма пак да пуснеш нова тема, за да допишеш първия пост  Crazy

# 35
  • Мнения: 7
Може да се редактира до 24 часа след написването му, а не постоянно  Peace

Надявам се, че сега няма пак да пуснеш нова тема, за да допишеш първия пост  Crazy
Мерси мацка за инфото, и през ум не ми минава да пускам нова... този път  newsm78

# 36
  • Мнения: 594
Получих код за намаление 5 паунда - "peep" ...Някой друг получил ли го е? Нам мен нещо не ще да ми се хване...а тъкмо натиках едни сандалки в кошницата ...  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 634
Получих код за намаление 5 паунда - "peep" ...Някой друг получил ли го е? Нам мен нещо не ще да ми се хване...а тъкмо натиках едни сандалки в кошницата ...  #Cussing out
да, и на мен ми дойде на мейла...но не съм пробвала
исках да питам някои от мамите, поръчвали директно от сайта - през пей пал ли плащахте или директно с кредитна карта?

# 38
  • Мнения: 114
Нинел, аз директно с Виза Електрон на Първа инвестиционна платих. Нямам изпратен код обаче сега.

# 39
  • Мнения: 594
исках да питам някои от мамите, поръчвали директно от сайта - през пей пал ли плащахте или директно с кредитна карта?
Винаги, когато има възможност за плащане с Пейпал плащам с Пейпал. Peace Номера на кредитната карта избягвам да го пиша навсякъде. За такива сайтове (без Пейпал) имам международна дебитна  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 323
Получих код за намаление 5 паунда - "peep" ...Някой друг получил ли го е? Нам мен нещо не ще да ми се хване...а тъкмо натиках едни сандалки в кошницата ...  #Cussing out

При мен се хвана!  Peace

# 41
  • Мнения: 193
Пльос и аз в новата тема.
Обичам този сайт!

# 42
  • Мнения: 0
Някой да ми помогне да поръчам защото предния път зеха парите от картата всичко ок но ми пратиха маил да потвърдя наккакви данни направих го и станало грешка и сега чакам да върнат парите в кредината карта и да поръчам отново моля някой да ми обесни какво по точно трябва направя всички стъпки подробно ако иска да остави skype да го намеря !!!

# 43
  • Мнения: 241
някой купувал ли е тези:

от http://www.schuhstore.co.uk/womens_main_frameset.asp
иска ми се да си взема за дъждовно време, но не знам дали си отоговарят на размера и дали са удобни и дали пасват по крака или има луфт някакъв - имам нормални/слаби прасци

мерси мерси   bouquet

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
На мен от 6-ти поръчката ми все още е със статут 0  Confused Винаги ли става толкова бавно или аз съм късметлийката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт