подсъзнанието може всичко 16

  • 96 614
  • 461
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 241
В нашето семейство, на когото се падне паричката, на следващия ден отива в църквата и с нея си купува свещичка.

# 436
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Стана ми интересно, как според вас е по-добре да се постъпи, в случай че намерим потомоне с голямя сума пари  (а предварително сме се молили, правили сме ритуали и т.н. за същите и сме в нужда).Да го приемем ли като отговор на молитвите ни или да  направим добро и да ги върнем на притежателя.

# 437
  • София
  • Мнения: 606
Момичета аз ще дойда утре на срещата - пуснете ми някой телефон на лични за да имам за всеки случай.


# 438
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Искам да напомня за музейната среща - утре, в 13:30, пред "Земята и Хората"

За сега сме малка групичка, и ще се радваме да се увеличи.    Hug

Мислено съм с Вас  Hug Hug Hug Хайде, ще чакаме снимки  Wink

Яд ме е, че пропускам  #Cussing out

# 439
  • Мнения: 2 111
Момичета, весело изкарване на срещата утре ви пожелавам.  Hug Бих искала и аз да се присъединя, но съм на лекции целия ден. За сметка на това и аз ще чакам снимки!  Heart Eyes

# 440
  • Мнения: 10 697
Хехе, направо ме разсмяхте с тези снимки  Joy Да не решихте, че е някаква дюканска среща??   hahaha

Лично аз мисля, че въпросите, които обсъждаме тук едва ли се нуждаят от подобна публичност в виртуалното пространство  Peace


# 441
  • Мнения: 364
Лени, има и коледен базар    Twisted Evil   средата на декември, а утре ще научат за още едно каменно "изворче", което тече 3-4 пъти годишно

Миш, няма да видят снимки    Mr. Green

# 442
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Стана ми интересно, как според вас е по-добре да се постъпи, в случай че намерим потомоне с голямя сума пари  (а предварително сме се молили, правили сме ритуали и т.н. за същите и сме в нужда).Да го приемем ли като отговор на молитвите ни или да  направим добро и да ги върнем на притежателя.


Ами, аз писах за подобен случай за ресто в магазина- бяха ми дали 10-15 лв повече...беше ми гузно, но след като осъзнах, че всъщност бях помолила Вселената за малко помощ ( бях закъсала студентка:))))...разбрах, че трябва да ги приема без да се чувствам виновна...Нали не трябва да казваме "Не"- на възможностите, които ни се предоставят, особено ако сме молили за тях...

# 443
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Момичета аз ще дойда утре на срещата - пуснете ми някой телефон на лични за да имам за всеки случай.




Ако може и на мен Peace А музея беше до Сити Центъра, нали Peace

Иначе утре смятам да отида на среща на клуба на Вадим Зеланд...така че ще ми се очертае ден за срещи  от интернет  Joy

# 444
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Хехе, направо ме разсмяхте с тези снимки  Joy Да не решихте, че е някаква дюканска среща??   hahaha



 Joy Joy Joy  

Миш, няма да видят снимки    Mr. Green


ще, ще
идея си нямаш колко съм задобряла с поръчките до "Вселената"  

# 445
  • Мнения: 2 111
Стана ми интересно, как според вас е по-добре да се постъпи, в случай че намерим потомоне с голямя сума пари  (а предварително сме се молили, правили сме ритуали и т.н. за същите и сме в нужда).Да го приемем ли като отговор на молитвите ни или да  направим добро и да ги върнем на притежателя.


Ами, аз писах за подобен случай за ресто в магазина- бяха ми дали 10-15 лв повече...беше ми гузно, но след като осъзнах, че всъщност бях помолила Вселената за малко помощ ( бях закъсала студентка:))))...разбрах, че трябва да ги приема без да се чувствам виновна...Нали не трябва да казваме "Не"- на възможностите, които ни се предоставят, особено ако сме молили за тях...

По този въпрос не мога да си изградя категорично мнение. От една страна и аз мисля като radosti_. От друга, имам една лична случка, която ме кара да се колебая. Покойната ми вече баба преди десетина години беше намерила на автогарата на родния си град (малко градче, където всички се познават) портмоне с много голяма сума пари. По онова време беше вече пенсионерка с ниски доходи и скъпи лекарства. Все пак решила да потърси собственика на портмонето и успяла. Оказало се, че портфейлът е собственост на дъщеря на нейна покойна приятелка и крупната сума в него била средства, събрани чрез дарителски фонд за животоспасяваща операция на детенцето й (т.е. на внучето на приятелката на баба ми).  Shocked

Разбира се, милата ми баба никога не е практикувала ритуали за подобряване на финансовото състояние и т.н., но тази случка ме навежда на идеята на Кехоу, че не трябва да обичаме парите заради самите тях, ами заради доброто, което могат да сторят. Не знам дали се изразявам достатъчно ясно, но идеята ми е, че монетата има две страни.

# 446
  • Мнения: 364
Сегодня ни для кого не секрет, что на человека оказывают влияние не только планеты и созвездия, но и самая ближайшая к Земле планета — Луна. Оказывается, самоцветы способны нейтрализовать ее негативное влияние и усилить положительное. Интересно, что в Китае с древних времен считается, что вся неживая природа (в том числе и минералы) подчиняется Луне. Китайцы утверждают, что в определенные дни магическая сила минералов возрастает или убывает в зависимости от влияния на них ночного светила. Предлагаем вам ознакомиться с китайским календарем камней.

1 -е лунные сутки—алмаз, горный хрусталь, кварц.
2-е лунные сутки—жадеит, халцедон, агат.
3-е лунные сутки—рубин, авантюрин, карнеол.
4-е лунные сутки—нефрит, сардоникс, агат.
5-е лунные сутки—янтарь, бирюза, халцедон.
6-е лунные сутки—цитрин, гиацинт.
7-е лунные сутки—сапфир, коралл, бирюза, гелиотроп.
8-е лунные сутки—агат, морион.
9-е лунные сутки—жемчуг, серпентин, морион, александрит.
10-е лунные сутки—бирюза, сардоникс.
11-е лунные сутки—гематит, селенит, сердолик, опал.
12-е лунные сутки—коралл, лазурит, перламутр.
13-е лунные сутки—рубин, опал.
14-е лунные сутки—гиацинт, сапфир, лазурит.
15-е лунные сутки—агат, изумруд, селенит.
16-е лунные сутки—жемчуг, турмалин, изумруд, обсидиан.
17-е лунные сутки—обсидиан, гематит, циркон.
18-е лунные сутки—агат, кахолонг, опал.
19-е лунные сутки—хризолит, демантоид, оникс, агат.
20-е лунные сутки—яшма, горный хрусталь.
21-е лунные сутки—циркон, авантюрин, александрит.
22-е лунные сутки—янтарь, агат.
23-е лунные сутки—раухтопаз, колумбит, сардоникс, нефрит.
24-е лунные сутки—цитрин, обсидиан, бирюза.
25-е лунные сутки—кварцы, горный хрусталь.
26-е лунные сутки—нефрит, коралл.
27-е лунные сутки—малахит, кварц, раухтопаз.
28-е лунные сутки—хризолит, хризопраз.
29-е лунные сутки—в этот день лучше не носить камней.
30-е лунные сутки—гранат, жемчуг, оливин.
 
от Полная энциклопедия камней и амулетов

Селина Авнерова


Утре е 22 лунен ден(онощие), и съответно съм с кехлибар    Mr. Green  

# 447
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Кафе с Канела, права си, няма еднозначен отговор за тази ситуация....Трябва да се вслушаме в себе си и всеки сам да намери правилния отговор как да постъпи Peace

# 448
  • Мнения: 364

Миш, няма да видят снимки    Mr. Green


ще, ще
идея си нямаш колко съм задобряла с поръчките до "Вселената"  



Да видим колко си задобряла!     Mr. Green

*  ~  *

За намерена голяма сума - ако е след ритуали, молитви за помощ - може би е напълно в реда на нещата да се приеме с благодарност.
Ако е намерена без изрични молби към Вселената - етично е, ако може - да се върне. Както пише и radosti_- всеки да реши за себе си.




# 449
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
Шушони, докато си свърша работата и вляза във форума mijjjka вече ти е отговорила. Само искам да допълня, че чета три абзаца по ред - този, върху, който съм се спряла, предния и следващия. Практикувам тази техника от 20 години. Понякога, попадам на празно място или на абзаци, които не могат да се изтълкуват като някакъв отговор. Тогава пробвам общо три пъти по ред и ако всеки път е така - значи, че Библията не иска да ми отговори.

 Amitola, с близките ми сме наследници на къща с двор на оживена улица в Добрич /в която не живее никой/. Редовно намирам пред портата хвърлени дребни монети. Слагам ги пред чешмата в двора, но все се чудя, защо и кой ги хвърля.

Приятно изкарване утре на срещата. Ние с дъщеря ми мислим да прекараме преди обеда в зоологическата градина, където ще има парад на домашни любимци.

Общи условия

Активация на акаунт