подсъзнанието може всичко 16

  • 96 653
  • 461
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 139
Момичета здравейте и  голямо гуш! Hug
Намирам ви тъкмо в тежък за мен момент. Имам нужда от помощ!!!Болни с малчо от 2 месеца нон-стоп...
След 2 и половина години гледане вкъщи аз се върнах на работа - със силна положителна нагласа, но там изплуваха черните моменти от преди... #Crazy опитвах се да не им се давам, но май не се получи разболях се.
Междувременно Явор оставихме при баба му за 3 седмици на въздух и планина. Взехме го много зле с гнойна ангина без температура и симптоми които баба му да забележи и сериозни последствия - увредени стави на крачетата. Пи антибиотик #Crazy оправи се и тръгна на ясла частна - уж ги гледали там по-добре /Няма такова нещо се оказа/ разболя се на 3 ден от вирусна инфекция, която хвана и мен. След седмица отново с инфекция и с усложнения в ушичките, аз пак я прихванах, последва ни и нова гнойна ангина и нов антибиотик.... #Crazy Докторките казват добре е - е да но аз го виждам много блед, отслабнал, с кашлица и сополи които не спират. Аз на работа 3 дни, болничен пак 3 дни пак болничен. Затова реших ще се гладеме вкъщи спрях го от градина и съм в неплатена отпуска. Но и детето не е добре и аз - той плаче по цяла нощ за мама, гушкам го много, а аз с ужасно главоболие, и кашлица също. Помагайте моля ви  Praynig
Винаги съм много усмихната и положително настроена, но тук явно нещо се случва...Дали не влязохме в сценария ясла, градина=много болести?...но пък аз защо се разболявам тогава??? Връщам се назад да ви чета...

# 406
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
манна успокой се.... и се усмихни отново!
Сигурно не е бил дошъл момента да се разделяте с малкия Явор. Гушкай го повече, но не със свито сърце!
Аз преди често го правех това - измивах му лицето под течаща вода - намокрям си ръката и с опаката страна я прокарвам от брадичката към челцето и нагоре. После изтръсквах ръката в тоалетната и пускам водата. Представям си как обирам болката и я мятам там дето и е мястото... Чувала съм го против уроки, но аз го ползвах така.
 Hug Hug всичко ще се подреди по най добрия начин!

# 407
  • Мнения: 957
Не можах да намеря отделна тема за скъпоценните и полускъпоценни камъни, затова ще ви питам тук. Преди години като се нанасяхме в старата квартира намерих сребърен пръстен с малахит (поне на малахит ми прилича) , вероятно останал от предишната наемателка. Тогава пръстенът ми беше голям, но го запазих. Онзи ден го пробвах пак, стана ми и го нося вече трети ден. Вчера имах малко премеждие. Колабирах докато бях с малкия, взе ме линейка. Много ми е паднало кръвното 90/50 после зе изринах зялата ( уртикария, която зверски сърбеше)...системи , кортизон, противоалергично...Аз не бях яла нищо, освен закуска и може да е било от това , а и друг път съм имала проблеми с ниското кръвно, но някак си мисълта, че нося чужд пръстен не ми дава покой. Сложих прустена през нощтта, случката стана на другия ден на обяд. Някой знае ли дали има процедура за "пречистване " на пръстена. Много ми харесва и не ми се иска да се разделям с него.

# 408
  • Мнения: 620
fat.wombat , първо е трябвало да го пречистиш този пръстен преди да го използваш. Всеки предмет носи някаква информация за притежателя си и по всеки предмет може да се кажат сто неща за притежателя но това е друга тема. Използвайки непречистени предмети има опасност да се "заразим енергиино" и да си носим последствията след това. За това е препоръчително за хората със сетива да си пречистват всичко преди да се докоснат до него и да го използват. Новите дрехи се перат задължително, новите предмети се пречистват задължително! Има тук сме писали за техники за пречестване. Има хора със силна енергетика и на тях едно замърсено нещо не би им направило проблем но има хора със слаба енергетика и на тях и най-малкото може да наруши хармонията им. След като го пречистиш ще трябва да го кодираш на лептонно ниво за ккаво да ти служи Peace

# 409
  • Мнения: 19 338
Сега се замислих, че често си поръчвам употребявани книги от Амазон. Изглеждат като нови, а са на половин цена. Дали не трябва да се прочистват и те Thinking

# 410
  • Мнения: 554
fat.wombat, освен всичко, което са ти казали момичетата, може и среброто да е такова. Аз преди няколко месеца за пръв път се изринах от сребро - точно уртикария (от другото сребро, което нося, не ми става така). Хем го бях пречистила и т.н. Може среброто да не е качествено. Сложих го втори път и пак до половин час се изринах на мястото. Хвърлих го. Така че ако след пречистването не стане, ще трябва да се разделиш с него.

манна, не зная какво да ти кажа, мила, защото явно при теб има много неща за разрешаване и осъзнаване на ситуацията. Гушкам те и ти пращам светлина  Hug

# 411
  • Мнения: 10 716
fat.wombat , знам от покойната ми баба за следното поверие или не знам как да го нарека - ако не ти върви, ако си в тежък житейски период, остави някъде пръстен от благороден метал, но така, че да бъде намерен от друг. Счита се, че така "навървежът" си отивал от теб заедно с пръстена. Мисля, че и преди съм споменавала за това суеверие  Simple Smile
Аз лично не бих носила намерен пръстен. Съветвам те да го оставиш някъде или да го продадеш.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 20:49 от mijjjka

# 412
  • Добрич
  • Мнения: 5 463
mijjjka, много интересно поверие. Споделяла съм преди в темата, че свекърът и свекърва ми си купиха на село къща, в която са станали няколко смъртни случая при различни инциденти. Дори викахме свещеник да освети дома. Съпругът ми при ремонт там намери зазидана в стената една стара ютия. Попитах библията какво да правим с нея, защото искахме да се отървем, но не знаехме как ще бъде най - удачно. Според отговора трябваше да я занесем някъде.  В последствие съпругът ми я оставил на едно  кръстовище в Добрич, с надеждата, че ромите ще я предадат за старо желязо. Определено след това събитията тръгнаха в по- благоприятна посока.

Тъй като видях, че на предните страници сте обсъждали молитвите - за протокола: аз също не използвам молитвите от книгата за ангелите, защото въобще не ми допадат. Сама си измислям варианти, които да почувствам като най-подходящите.

# 413
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Добро утро  Hug

дори и темата е "подвластна" на луната  Wink т.е. не сме мн. активни  Wink




"Някога отдавна живеел в древен град Майстор, заобиколен от своите ученици. Най-способният от тях се замислил веднъж:
-А има ли въпрос, на който нашият Майстор няма да може да отговори.
Той отишъл на зелената ливада, хванал най-красивата пеперуда и я скрил в дланите си. Пеперудата шавала с пипалцата си и гъделичкала дланите на ученика. Усмихвайки се, той отишъл при Майстора и го попитал:
-Кажете, каква пеперуда имам между дланите си-жива или мъртва?
Той здраво държал пеперудата и бил готов във всеки един миг да я смачка заради своята истина.
Не обръщайки дори глава, за да погледне ученика, Учителят отговорил:
-Всичко е в твоите ръце. "

...



Всичко е внашите  ръце  Grinning

Хубав ден  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 06:53 от Desss

# 414
  • Мнения: 2 028
добро утро момичета  Hug

маннаHug оправяйте се бързо с Явор... не разбрах, има ли му нещо на крачетата? и ние сме минали през подобно нещо, от прекаран вирус в яслата, Оги куцаше с едното краче, диагнозата ни беше реактивен артрит, имунологична реакция на организма, който се опитва да се пребори с вируса, но вместо да удари болната част от тялото, удря здравата... правихме изследвания и се установи, че ставата не е увредена...

humanis, какво е лептонно ниво?

това с чуждите пръстени... едно време носех един от пръстените на майка ми (бог да я прости), с пръстена се случиха някои странни неща и вече не го нося... и аз мисля, че попиват енергия и я отдават после...

# 415
  • София
  • Мнения: 1 078
манна, прегръщам ви силно с малчото. Имайте вяра в своите сили,ще се оправите!
Има една интересна са доста различни от традиционните. Виж я и нея  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406389.0

# 416
  • Мнения: 730
Лептонът е елементарна частица.  humanis   е имала впредвид кодиране на това лептонно ниво, това е термин, който се ползва в работата с енергиите.

# 417
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Добро утро, слънчеви  момичета.

Манна, бързо да се оправите с Явор Hug  bouquet

Като заговорихте за чужди вещи и най- вече за пръстени се сетих, че преди години една моя "приятелка" беше откраднала всички пръстени на майка ми, включително и халката. Майка ми имаше здравословни проблеми тогава и понеже беше подута цялата ги беше свалила. Много се ядосвах, но сега като чета, че така се отдава лошата енергия и вече не ме е толкова яд.

Искам да ви благодаря, че ви има, защото днес за пореден път е убедих колко положителни хора сте и как добре се чувствам с вас.
Тази сутрин ми се случиха 2 гадни неща- първо ми се изсипа кафето в чантата (тук в близост до работата няма от къде да си купя кафе и си правя вкъщи и си нося в едно шишенце), после в работата не можах да си отключа, нещо вратата заяде и чаках 30 мин да дойде шефа да ми отключи..........и ако беше се случило това преди 1м щях да си кажа, че ми тръгна зле, че цял ден ще ми е така и т.н. Но благодарение на вас се научих да мисля позитивно и.......после ми се случиха хубави работи- шефа отключи без да разбива вратата, дойде ми клиент(втория за цял месец Mr. Green) и дори ми остави бакшиш от 1лв Joy Цяла нощ си зареждах протмонето, а то само 1лв #Crazy

Хайде, лек и усмихнат ден!  Hug Hug Hug

# 418
  • Мнения: 139
Привет  Hug
Благодаря ви за подкрепата!!!  bouquet
Крен веднага пратихме вируса в тоалетната. На Явор много му хареса.
eldivine мислих над думите ти цяла нощ - много си права.
ray точно това ни случи, добре е ставата, но оттогава сме /е хайде да си повярвам -бяхме/ постоянно болни...
sVeshti4ka благодаря за линка - ще чета...
Много ми помагате Peace Сигурна съм че и с новият вирус ще се справим... Praynig

И докато пиша ми хрумна какво ни се случва:   newsm44 връзката между нас е много силна основана на дългото кърмене и на факта, че до 1г. сме се гладали само двамата /таткото отсъстваше от дома ни за дълго, бабите не участваха също/ и по време на раздялата ни просто се е скъсала  #Crazy. Затова идват и болестите за да я поправя и преосмисля отношението си към детската градина и работата си. Досега гледах на тях като раздяла между нас  #Crazy, а това не е правилно! Леле колко близо до ума ми е било и да не се сетя  #Crazy Благодаря   bouquet И МНОГО ГОЛЯМО ГУШ!!! Hug Hug Hug
Прекрасен ден на всички!!!
Извадих си снимките от портмонето и го зареждам от снощи Joy

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 11:08 от манна

# 419
  • Мнения: 719
манна, едно голямо ГУШ и от мен! Много положителна енергия за теб и Явор.  Hug

Момичета, благодаря ви за стиснатите палци за моето момиче. Днес е значително по-добре, вече няма температура. Следобяд ще я водя на контролен преглед и ще очаквам само хубави новини.  Hug

Вела, направи ми впечатление, че казваш
Цитат
Попитах библията какво да правим с нея
, би ли обяснила какво точно имаш предвид.  Blush  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт