хрема при бебета

  • 1 009
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте малката е на 3 месеца,но е хремава немога да я заведа на лекар защото тя е в отпуска.Какво ще ми препорачате да и давамза хремата.Някакви капки или друго.

# 1
  • Мнения: 4 335
Бебчето е доста малко и според мен е задьлжителен прегледа при педиатьр,все пак трябва да се види дали е само хрема,може да има и нещо друго.
Синьт ми пьрвият пьт,когато беше хремав(10м.)му изписаха Коларгол,хремата мина веднага.След това вече не му помагаха тези капки.Слагала сьм и Виброцил.
Единственото нещо,което е абсолютно безвредно е Стеримар,прьскаш в нослето и почистваш.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 770
За толкова малко бебе едва ли някой във форуам ще "предпише" адекватно лечение.
Заведете детето на лекар. Щом педиатъра е в отпуска най-вероятно има заместник. Заведете детето в спешен център, клиника, б-ца и т.н. Не вярвам да ви върнат. Ако във вашият град няма... отидете в най-близкият по-голям.

ive7aaa ви е писала за по-безобидният физиологичен разтвор. Виброцилът обаче не е подходящ за вашето бебе.

# 3
  • Мнения: 4 335
Извинявам се,ако сьм била разбрана,че препорьчвам Коларгола или Виброцила.Не сьм имала това за цел,казах,че прегледа си е задьлжителен за толкова малко бебе.
Затова и подчертах,че единственото безвредно нещо,което бих препорьчала е Стеримар(знам,че става и за новородени).
А относно капките само споделих на нас какво са ни изписвали.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз те разбрах правилно Simple Smile Но щом се търси съвет от форума за 3месечно бебе... току виж се пробва...

Общи условия

Активация на акаунт