Как се сваля мъж Везни?

  • 24 214
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ами това е - дайте съвети, които действат. Мъжът, който харесвам е тази зодия, но изобщо нямам опит. Уж има някаква закачка (колеги сме), но той обича да флиртува със всички май. А аз го харесвам!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Моя е везни, ама по-скоро той излъга мен, от колкото аз него. Laughing
А по въпроса за флиртуването - да и аз съм забелязала такова нещо. Sunglasses

Покани го да пиете кафе след работа или в обедната почивка.Ако има нещо към теб ще си проличи. Wink

# 2
  • Мнения: 2 556
По мои наблюдения - лесно. Както и да подходиш, все ще успееш.

# 3
  • Мнения: 0
Ами това е - дайте съвети, които действат. Мъжът, който харесвам е тази зодия, но изобщо нямам опит. Уж има някаква закачка (колеги сме), но той обича да флиртува със всички май. А аз го харесвам!


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=422439.0


Идеи бол  Grinning

# 4
  • Мнения: 22 436
Хаха, както се сваля всеки друг мъж. ))))

# 5
  • Мнения: 34
имам опит - отказах се, но иначе - с качествен секс  smile3502

# 6
  • Мнения: 796
Хаха, както се сваля всеки друг мъж. ))))


 Peace

# 7
  • Мнения: 0
Въпросът е как да стигнем до секса  newsm78 По принцип имам успех с мъжете и знам как да ги прелъстя, но сега само флиртуваме без продължение

# 8
  • Мнения: 3 371
Въпросът е как да стигнем до секса  newsm78 По принцип имам успех с мъжете и знам как да ги прелъстя, но сега само флиртуваме без продължение
с мъж везни може да се радваш и на много дълъг флирт.
късмет Hug

# 9
  • Мнения: 0
"Радвам" се вече доста време. И други се радват. Въпросът е как аз да взема "плячката", че вече изгубих търпение  #Crazy

# 10
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Направи първата крачка, Везните са колебаещи се животни. Докато се начуди дали да те свали или не, току виж излезе друг на хоризонта. newsm78

# 11
  • Мнения: 0
"Радвам" се вече доста време. И други се радват. Въпросът е как аз да взема "плячката", че вече изгубих търпение  #Crazy

 Плячка hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 3 371
"Радвам" се вече доста време. И други се радват. Въпросът е как аз да взема "плячката", че вече изгубих търпение  #Crazy
много маймуни сте се накачулили значи на клона на горката везничка  Laughing Laughing Laughing
не знам, аз съм само жена везни, но май най-добре  с директен подход. щом го искаш за папкане, с финт и където дойде - там  Grinning

# 13
  • Мнения: 0
но май най-добре  с директен подход. щом го искаш за папкане, с финт и където дойде - там  Grinning

Точно така ! Изчакай го да отиде до кенефа и го пресрещни с репликата " Да ти помогна ли ?!  Embarassed" И пусни един срамежлив поглед  Joy Joy Joy Joy Joy

п.п. Знам знам - заредете двуцевките  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 320
Моя е везни, ама по-скоро той излъга мен, от колкото аз него. Laughing
А по въпроса за флиртуването - да и аз съм забелязала такова нещо. Sunglasses

Покани го да пиете кафе след работа или в обедната почивка.Ако има нещо към теб ще си проличи. Wink




И моя е везни ...ама ако твоя колега флиртува със всички.... Stop

Общи условия

Активация на акаунт