Twilight/"Здрач" : тема 38 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 22 811
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 162
Да и аз това се чудя за сцената. Той е с обеца, но не се сещам и по книгата кой може да е.
Благодаря за бюлетина   bouquet

# 706
  • Мнения: 3
Снощи реших, че Крис дава пълен игнор на Роб на сцената при представянето на трейлъра. Но сега виждам, че не така   Laughing А и онази снимка след това, където са прегърнати  Laughing  Аз не съм твърде за Робстен, но като гледам как се е нахилил Роб, им се радвам.

# 707
  • Мнения: 229
Момочета, наближаваме 50та страница...Идеи за анкета?

# 708
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Продължавам да смятам, че Бела не изглежда ама хич нещастна и съсипана в трейлъра и снимките. Очаквах едни тъмни сенки под очите, някаква мрачна такава Whistling

МГМ, права си. Изобщо не бях свидетел на истерията около "Здрач" преди това Peace

Никаква идея за анкета не мога да се сетя Thinking

# 709
  • Мнения: 2 897
Трейлърът от снощи вече и YouTube, аз си го дръпнах дори.. така де може да спре нет-а.. Не може да оставам без трейлър Crazy!

# 710
  • Мнения: 1 343
НОВО ! НОВО ! НОВО !

Излезе следващата глава на ФФ по "Зазоряване" на twilight4e.

Ергенското парти - глава трета от "Зазоряване"
 Ето и кратък трийзър:

"В известен смисъл се чувстваше като дете на Коледа – цялата тръпнеше да види Бела и да я прегърне. Отвори бавно вратата на банята и точно преди да зърне Бела , Алис се усети и мислено ми изпрати предупреждение -

„ Дори не смей, Едуард.”."

Цялата глава е на разположение за четене ТУК

# 711
  • Мнения: 34
А на мен честно казано ми хареса тази песен. Много е подходяща за Новолуние, Слушах я много пъти едно след друго и ми харесваше все повече. Сега, не мисля, че ще е запомняща както Paramore, но пък да й дадем шанс,а?  Wink
А те нашите теми трябва да ги заключват след 150стр.  Laughing Анкета  newsm78 Може нещо за трейлъра

# 712
  • Мнения: 2 897
A аз преди да отида до магазина за малко съживителни плодове за главобола искам да ви почерпя по случей

Пост 2000



И да кажа, че аз награди не бива да гледам... от недоспиване ли.. от спънатост по природа ли..
Такъв плонж направих на плочките. Добре че нямаше много щети освен охлузен лакът.
От тук нататък... ще ми ги разказват.

Веси, айде.. нали сме добри души.. Ама аз шанс по-скоро давам на ОСТ-то като цяло да ме впечатли.

Мириел, Бела наистина можеше да е по-бледа.. но нямам сериозни забележки. Само искам да покажат смяната на месеците обезателно... Като календар.. Или само като надписи..

П.С. И пак Веси - и 150 страници май ще са малко хъхъ..

# 713
  • Мнения: 54
Мириел, мерси Hug


Имам въпрос - От трейлъра - Коя е тази сцена на която Бела е на мотор, прегърнала някого през кръста и карат през нощта? Някакви предположения?


Сцената е Джейкъб, но не мога да направя връзка накъде отиват, защото може във филма да са преплели сцени или да са измилиле нещо.
Кристен нещо с тая прическа изглежда с по-пълно лице. Къс врат ... Роклята е със странно деколте - има замисъл, но не й стои добре.
Аз не разбрах - последно те с Роб заедно ли са или не?

# 714
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Деничка, честит 2000 пост Laughing

Това не е Джейкъб. Според мен, просто предполагам, Бела се е приближила към непознати мъже и е поискала да я повозят. Това да е след киното с Джесика Thinking

# 715
  • Мнения: 6
Ани и аз като Мириел мисля, че това не е Джейк. Връщах момента около 100 пъти / Crazy/ и много светла ми се вижда косата на "шофьора" Thinking, мислех си по едно време, че е Едуард, но няма как, защото момчето има обеца на ухото....иии до тук са детективските ми разследвания Mr. Green

Деничка, честит 2000 пост, дано мнгоо скоро да 4000-ния  bouquet

Може анкетата да е за любим момент от трейлъра например...
Или нещо за наградите от вчера?

# 716
  • Мнения: 0

Аз не разбрах - последно те с Роб заедно ли са или не?

Аз също не мога да разбера дали са заедно  Thinking въпреки че много ми се иска да са верни тези слухове  Praynig Гледах снимки от концерта на Боби Лонг, но нали е тъмно и нищо не се вижда   Close

А за това кой е с Бела на мотора ето какво пише в сайта на Мтв: 1:58: Bella holds on tight on the back of a motorcycle. But is that Kellan Lutz doing the driving? Там има статия в която обясняват какво се случва във всяка една секунда.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 17:04 от I.v.a.n.o.v.a

# 717
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Hug Най-после днес се добрах до вас и ми просветна пред очите.

Снощи не спах, но както знаете и нищо не видях!! Crossing Arms Днес дремуцам цял ден и светът ми е крив , а на всичкото отгоре денят беше ужасно натоварен, направо натъпкан с даскалски простотии.  ooooh! Мрън.  Crossing Arms

Мон, само ако ти кажа какъв правилник приехме за облеклото в училище - ще паднеш от смях  Mr. Green

Започвам подред- дано да не забравя някого.

Деничка , благодаря за линковете и честит 2000 пост- обичам ви - дано още дъло да сме заедно!!! Често вие се оказвате моето пасение. Hug Само не разбрах какво стана с чата снощи -пак нещо пропуснах явно  newsm78

Christabel , благодаря ти много за бюлетина - прекрасен е и направо ми спаси живота днес!! Grinning А относно анкетата -може да е нещо вързано с визията на нашите хора снощи или с трейлъра - не знам точно - не ми се отдава мисленето (по принцип Mr. Green), но особено днес!  Mr. Green

Поздрави на тийм Робстен - да не ви изреждам по имена.  Hug Снощи Кристен беше прекрасна и много ми хареса - чудесна рокля и подходящи обувки - а какви крака само!! BlushМного е хубава наистина и мисля, че са страхотна двойка.  А Робърт - е, прекрасен е! както винаги и ми изглеждаше вселичък.

Трейлърът - върховен!!! Направо ми спря дъха.
Песента - става, не е зле, но ми се иска нещо от КОЛ, напоследък много ги слушам.

А за тези , които са пропуснали - наградите ще ги излъчват днес по моето олигофренично MTV TWO, което снощи ме подведе, но днес ще ме спаси. На брояча пише, че почват след 6 часа.  Има и заявка в Замунда- като го качат ще свирна   Wink

Исках и още неща да кажа, ама ги забравих - днес не съм в кондиция много - извинете ме!  Blush
До после!  Grinning

# 718
  • Мнения: 1 343
Ани и аз като Мириел мисля, че това не е Джейк. Връщах момента около 100 пъти / Crazy/ и много светла ми се вижда косата на "шофьора" Thinking, мислех си по едно време, че е Едуард, но няма как, защото момчето има обеца на ухото....иии до тук са детективските ми разследвания Mr. Green

Би трябвало да е Майк ако са включили сцената с киното Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 504
Валка, казвай Grinning
Ние уж щяхме да имаме униформи тая година, ама не стана. Измъкнахме се Mr. Green

Та, тъй като цял ден из нета не виждам нищо друго освен коментари по "онези" снимки, потърсих малко инфо. В IMDb една мацка, която е виждала какво става обяснява, че прегръдката е била за няколко секунди, само за снимка. Те нали знаят, че ги снимат. Ще се крият толкова и накрая ще се покажат доброволно? Да бе Laughing  Не разбирам защо е цялата тази истерия, не съм фен на идеята за двамата заедно, но ще го преживея. Въпроса е: Роб е прекрасен! Heart Eyes Независимо с коя е. Стига да не е Парис ooooh!


Хм, как Майк получава мотор за сцената с киното? Thinking
Вероятностите са ограничени- Майк, някой от другите хора/съмнително/, Джейк или някой от върколаците. Залагам на тях Wink

Общи условия

Активация на акаунт