с.Баня-Разлог - отзиви

  • 16 097
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Направих резервация за
http://www.aquilon-spa.com/index.php?lang=bg&id=64
в с. Баня.
Някой бил ли е там да сподели?
Изглежда добре.  Близо е до Банско и Добринище!
Доста изгодни пакетни цени предлагат.
Дали е подходящо за почивка с деца?
Съвети за заведения и маршрути за разходки също приемам!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 605
Била съм в с. Баня, но не в този хотел.
На сайта изглежда добре, а и щом басейна е с топла минерална вода, децата предполагам ще се забавляват добре.
Мога да препоръчам маршрут за разходка - с. Добърско, църквата "Св. Теодор Тирон и Теодор Стратилат"

http://www.pravoslavieto.com/hramove/dobarsko/index.htm

Уникална е.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
много благодаря Raffaello за споделеното мнение. Аз вече мислех че никой не е бил там. И аз съм на мнение, че басейна с топла водичка е хубаво нещо. Дори да вали на вън ще имаме забавление. Непременно ще отидем до тази църква. ще споделя впечатления след това  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 816
В самото село не е толкова интересно,но може да посетите Банско и да посетите къща музей,,Никола Вапцаров,,църквата и дом-музей Неофит Рилски,постоянна иконна изложба,да отидете до Вихрен с лифта/открит е/

# 4
  • Мнения: 4 420
Ще чакаме после да дадеш подробности   Grinning.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
A, супер, някой се е засилил натам Grinning Организираме втора национална среща на бебетата-юлчета, набор 2008 и този хотел ни е  един от фаворитите. Много моля авторката на темата, като се върне, да драсне едно лично или тук в темата, много ще ми е от помощ Praynig Основно ни интересува как е хигиената/ все пак сме с бебета/, храната, топлото в хотела и има ли плитко в басейна, в смисъл - плитко като за малчугани по на 3-4-5 годинки. Мерси предварително, Ybag&Mell  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
ок. Щом се зашърна ще ши пиша за условията там. Аз също съм две малки деца.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В селото сме гости на х-л Аспа Вила. Аз много го харесвам тоз х-л. Само дето басейнът е само външен, но за сметка на това пък е доста топъл.

Чакам отзивите ти Ybag&Mell   Hug

Има и още един х-л... Римска баня се зове. Ако някой нещо сподели и за него...

# 8
  • Мнения: 377
В х-л Римска баня бяхме през майските празници.
Х-ла никак не е лош, казвам никак, защото от ресторанта има какво да се желае, но за нас това не е болка за умиране. Има два басейна с топла /според мен единия към гореща/ мин. вода. И двата басейна от вътрешни могат да станат външни. Стаята ни беше достатъчно голяма с хубава баня. Нещото което най-много ни хареса там е спа-то  Peace х-ла е с 3 звезди, но спа-то според мен е на доста по-високо ниво /мое мнение/.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
хайде да разкажа. Страхотна почивка си направихме.
За хотела - много добро хотелче, всички останахме изключително доволни. и от обслужване и от условия.
Сравнително нов и много добре поддържан.Басейна е с топла минерална вода, най-плиткото е 1.00 м.
Има парна баня сауна, ски гардероб, безплатни колела за децата/свършват бързо/.Храната е на ниво.
Ресторантчето е малко тясно и имаше цигарен дим, но навън има масички и беше добре.Във всяка стая или апартамент има напълно оборудвана кухня.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ybag&Mell - колко топла е водата в басейна?

# 11
  • Мнения: 1 047
Ybag&Mell - колко топла е водата в басейна?
Става ли за през зимата? Навън в открит басейн?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 100
водата е 30 градуса, басейнът е закрит

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
водата е 30 градуса, басейнът е закрит

звучи добре, макар че щеше да е суперско ако беше 32-36 Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз писах вече няколко мейла на този хотел, понеже решихме там да резервираме и ми казаха съвсем друга температура на водата Crossing Arms 30 градуса си е студена бе Shocked

Общи условия

Активация на акаунт