Щом Дюкан прочета черно бельо след това смело ще облека - 210

  • 30 864
  • 726
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 91
Паяче,....със стрес нищо няма да постигнеш слънце  Hug ...не това е правилния начин,най-много тотално да объркаш нещата. Имаш ясна схема за 3-та фаза! Сама показваш грешките си, тогава защо въздействаш с неправилни методи и влизаш в омагьосания кръг? Казваш, че прекаляваш на галите и после правиш протеинови дни хаотично. Ако си решила да ти са в схема-примерно 3 фаза с 2 протеинови и си я спазваш-нека да е..но не и произволно. Въздействай по правилния начин - не прекалявай на галите,наложи си на волята! Значи можеш да правиш още протеинови дни ,а за галата не можеш да се ограничиш?!? Хайде, МОЖЕШ ГО! Целта на 3-та фаза е и...-  наблюдавайки се да си направиш необходимите изводи и разумно и спокойно да въздействаш в рамките на ФАЗАТА!- по подходящия начин-т.е да коригираш грешките си! Ти сега така,ами в 4-та  фаза те питам какво ще правиш?!?!  Ако не постигнеш спокойствието СЕГА , когато си заслужава и когато нямаш повод за тревога, няма да се справиш и после. С всичко това исках да кажа че тялото ти не е машина от 60 кила желязо примерно а жив организъм на който се поднасят разнообразни храни и който е богато хормонален организъм. Ти поне си жена,тези неща трябва да са ти ясни. Нека тялото да ти бъде нещо миличко Simple Smile и като знаеш кое му влияе зле и кое е полезно за него, да го правиш. Винаги си казвай следното: " А бе как ще ме командва корема ми бе?!? "  Laughing Така погледнато е простичко нали? Simple Smile Ти си интелигентно същество-бъди сигурна в силите си и в разума си. Не се отчайвай  Hug
Зорче  Hug не съм толкова "веща"..просто препатила от трудно сваляне и без почти никакви възможности се опитвам да задържа постижението си, на което не спирам да се удивлявам и радвам. Ще вардя със зъби и нокти постигнатото  Hug

# 601
  • Мнения: 91
Извинете но ще пусна и 2-ри пост, тъй като имам още нещо да допълня,а при горния при повече писано ми затрепква екрана и не мога да видя какво пиша. Отнася се за 3-та и 4-та фаза!
СПРЕТЕ да хабите най-мощното си оръжие нахалост! - ПРОТЕИНОВИТЕ ДНИ! Така привиквате организма си излишно и спирате действието им! Превете го винаги с ясно съзнание и много добре и ДЪЛГО обмислено предварително и то по СХЕМА! Защото действително когато имате нужда от тях вече ще сте НЕСПАСЯЕМИ- с вързани ръце! И да искате няма да може да отслабнете. Нима си отнемате тази възможност СЕГА, когато сте слабички и имате огромни възможности за реакция?!! 
Отчет за моята 4-та фаза:   В рамките на месеца се движа в резонанс от +1 до 3 кг!!  Предменструално си задържам много вода, както и когато свалях кг-те. Храната ми е само от нишестени- най-големия ми враг!  Laughing Поради простата причина че друго няма за ядене, а глада е още по-лош съветник! Лунувам 1 ден в седмицата като на следващия ден правя протеинова атака - задължителния ден за 4-та фаза. Триците са всеки ден,както и водата- ПЛАН! Обиколките ми са в + 3-4 см за ханш и талия- направо съм си пухкава вече там Simple Smile но съм напълно наясно че онова състояние дето бях като "глист" в д-то ,бедрата и талията не мога и да го имам-постижимо е единствено само с протеиновите периоди! Реално отчитам за себе си повишение от 1кг може би и грамове отгоре..-не съм сигурна. Ако имах възможност да си купувам протеини, щях да съм пушка!  Laughing Тъй че ценете това което имате,може да бъде и по-зле. Не се оплаквам  Hug  Иска ми се да успеете, затова и споделих,не за друго...  Чета ви всяка сутрин но нямам много възможност да пиша.  Heart Eyes

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 4
Флучия, Зорита, тотално възбудихте интереса ми с вашите лунно- протеинови дни. Аз съм в 4 фаза от почти година и задържам постигнатите си килограми, но всяка нова идея ми е интересна. Бихте ли споделили нещо повече- в период на лунна фаза приемате само протеини , а не само течности, както е в оригинал, така ли ? Желая на всички спокойни почивни дни, много усмивки и ведро настроение! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 603
  • Мнения: 0
Паяче,....със стрес нищо няма да постигнеш слънце  Hug ...не това е правилния начин,най-много тотално да объркаш нещата. Имаш ясна схема за 3-та фаза! Сама показваш грешките си, тогава защо въздействаш с неправилни методи и влизаш в омагьосания кръг? Казваш, че прекаляваш на галите и после правиш протеинови дни хаотично. Ако си решила да ти са в схема-примерно 3 фаза с 2 протеинови и си я спазваш-нека да е..но не и произволно. Въздействай по правилния начин - не прекалявай на галите,наложи си на волята! Значи можеш да правиш още протеинови дни ,а за галата не можеш да се ограничиш?!? Хайде, МОЖЕШ ГО! Целта на 3-та фаза е и...-  наблюдавайки се да си направиш необходимите изводи и разумно и спокойно да въздействаш в рамките на ФАЗАТА!- по подходящия начин-т.е да коригираш грешките си! Ти сега така,ами в 4-та  фаза те питам какво ще правиш?!?!  Ако не постигнеш спокойствието СЕГА , когато си заслужава и когато нямаш повод за тревога, няма да се справиш и после. С всичко това исках да кажа че тялото ти не е машина от 60 кила желязо примерно а жив организъм на който се поднасят разнообразни храни и който е богато хормонален организъм. Ти поне си жена,тези неща трябва да са ти ясни. Нека тялото да ти бъде нещо миличко Simple Smile и като знаеш кое му влияе зле и кое е полезно за него, да го правиш. Винаги си казвай следното: " А бе как ще ме командва корема ми бе?!? "  Laughing Така погледнато е простичко нали? Simple Smile Ти си интелигентно същество-бъди сигурна в силите си и в разума си. Не се отчайвай  Hug
Музичкаблагодаря ти за подкрепата. GrinningНаистина имам нужда от нея.Четох няколко пъти това,което си ми написала и ще го прочета пак.Ще се опитам да те послушам. Grinning

# 604
  • Мнения: 170
Ко прайте бе сладуранки Hug,аз малко позачезнах,но ми се струпаха най-разнообразни проблеми,та се чудех от къде да започвам да ги решавам Mr. GreenКакто вече,неколкократно заявявах вече съм в четвърта newsm44, кг. не знам щото и МЦ-то ми се изтърси,точно на датата си,но кой да погледне календара Mr. GreenБях решила първо да ви изчета и след това да пиша,но съм до 30-та стр.,след малко се връщам.Днес за пръв път ядох грозде-то било чудна работа.Честито на всички с поводи,много ми липсвахте Hug

# 605
  • Мнения: 5 299
Здравейте и от мен. Grinning
Аз продължавам да се отчитам, все още невероятно стриктна с никакви изкушения. Знам, че е рано още де... BlushДнес ми е 3-ти ден от ударния етап.

днес закуската както и предните дни-трици с кис.мляко
за обяд- бъркани яйца с извара и шунка-на тефлоновия тиган Скоро ще почна да кукуригам с тези яйца:blush:.
Жуля вода и айрян и мисля какво ще вечерям. Все още нищо не съм си готвила, все нещо набързичко...
Изключително доволна съм от себе си..
МНого ме боли главата от няколко дена, вчера бях на очен преглед-оказа се че имам далекогледство. ПОдозирах че имам астегматизъм, ама лекарката май излезе права. Имам още някои опасения, та като минат почивните дни ще отида на втори преглед при друг лекар.

Наближавам края на ударния етап-та отивам да чета за 2-ри..Свалих си книгата от нета, ам анещо ми е много не комфортно да чета на компютъра Crossing Arms

Виждам, че се познавате повечето тук, аз няма как да се появя на вашите срещи, само ще гледам снимките Grinning МНого добре ми действат..
Лек ден на всички Grinning

# 606
  • Мнения: 2
 Hug Hug Hug здравейте мили мои
постоянно ви чета но не ми се пишеше незнам на кои хора съм само проблеми и раздвоение но скоро се надявам всичко да си дойде на място  newsm17
много съм грешна пред вас-не съм си яла триците цяла седмица smile3518 еее ако ме питате какво съм и яла де и за тази седмица съм минус 2 кг само вода и мляко и по някое време  яйце или месце с триста зора
стана и едно хубаво нещо  newsm51 станах кръсница  luvbedоженихме двама влюбени   love001 като ми пратят снимката дето сме с младото семейство ще ви я покажа да видите кръсницата  smile3534
лека вечер на всички  Hug

# 607
  • Варна
  • Мнения: 276
Стефи, сладурко, дано бързичко се оправят нещата при теб! Hug Hug

аз съм с разстройство, лошо ми ееее! Sick ще сваля някое и друго килце без време май!

# 608
  • Мнения: 6
Мислех да не пиша днес,нищо ново при мене,но не мога да пропусна да честитя 5-та месечинка на нони2009 и влизането и в Четвърта  bouquetти си знаеш,че си ми слабост,започнахме заедно с тебе и си те следя през цялото време WinkУспешно да си решиш всичките проблеми/каквито и да са/ и се радвай на постигнатото Hug Hug
Паяче-съгласна съм 100% с поста на Музичка-дано да излезеш от този омагьосан кръг с галите и П дните ,направи си твоя си схема и си я спазвай,това ще ти донесе спокойствие и увереност ,че контролираш ситуацията .Толкова си постигнала досега,не се предавай моля те Hug Hug
Шопингфуста-много ме радва сериозното ти отношение към режима,добре дошла сред нас и успешно сваляне ти желая Hug
Аз изкарах 2 поредни гали тази седмица и сега ме чака стриктен ПЗ уикенд с много рибка на скара,пиле печено и салатки всякакви
Лабело Hug  Бачи Hug Мастерче любимо Hug  Люскаа либоф Hug биборанка Hug Талии Hug  и на всички вас лек и отслабващ уикенд и само приятни емоции момичета Hug Hug Hug Hug Hug

# 609
  • София :(
  • Мнения: 215
         Здравейте  Hug
     Надивачихме се, ей ви и малко снимки, но богатия набор още го чакаме.
     Порадвайте ни се  Wink

# 610
  • Мнения: 63
А, сега познайте кой прави 7 месеца с вас! - Аз! smile3534
Да се извиня, че преди два месеца ви подведох, че съм направила 6, а те били 5  Embarassed  Абе дюканска амнезия ме е подгонила отдавна  hahaha  
Разлика в теглото нямам, а Надя избяга със сантиметъра, така че довечера ще си взема обиколките  newsm60
Стефи, айде кръстнице, пускай снимки  Hug За тиганьосване си, ама ти ще влезеш в пътя, нали? Обещай!  Wink
Шопинг Фуста, то се познаваме, щот' си пишем отдавна, ама не всички сме ходили на софийските срещи. Обаче пък в Русе к'ви купони стават  Whistling  То и аз все се моля да ми се обажда, който минава покрай мен, че и аз да се запозная с хора, то иначе кога да се вредя за среща  Rolling Eyes Ам' добре, че мъжо добър, закара ме до Свищов да не му мърморя после, че заради него ми страдат социалните контакти  hahaha
А, главоболието е нормално в началото. По принцип е знак, че тялото почва да чисти токсини  Peace значи процеса е започнал. Ще ти мине - водичка, айрянче .... и така.

Ах, хубавиците ми те  Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 541
Момичетаааа, Благодаря Ви!!!! Страшно приятно ме изненадахте.
mimensita   Hug, kri  Hug, Snow4eva  Hug, zorita   Hug  Wink живот и здраве като се роди мъничето, май ще почвам отначало, lipstick   Hug, Petenci-cvetenci  Hug, mmmshushy80  Hug
Да ви почерпя за мое здраве, заповядайте:


 

# 612
  • Мнения: 1 731
Тук съм ,жива съм.Ама все още страхлива откъм новите храни.Това е положението.Не искам да изтърва прасето и това е.Аз без едно мога ,с едно не мога . Joy Подносих всички дънки на щерката ,даже май ще си обединяваме с нея гардеробите.  JoyВарирам + – 1кг.Обаче не съм много редовна с галите и нишестяните.Край мене ми се чудят как може 2 пъти в седмицата да ми е позволено да ям каквото си искам и аз да се отказвам .Ами незнам.По-спокойно ми е като си карам по старата схема.Всъщност в момента си карам май 2 +. newsm78 ,а не 3-та.И нямам идея докога ще е така.Почнах я май месец ама като не съм въвела всички храни ,нямам идея докога ми е уж третата.Ако някой кара като мен ,да каже как е ? newsm78
Сега ще си пека пържолки и зеле за салатка .Мляко със степче за десерт.А по принцип днеска ми е галата ама сама не ми се яде.
Gardenia,честита ти месечинка!Все така чаровна и красива да си! Heart Eyes Целувки на хубавото Наде. Heart Eyes Heart Eyes
Petenci-cvetenci ,скорошно оздравяване ,мила. Praynig
До после ,мацки.Ставам да готвя.  chef

# 613
  • Мнения: 1 890
 babydust7
Божее, размечтах  се, толкова познати муцунки се появили, като в доброто старо време. Няма да ви изброявам, дано си ме спомняте. smile3506 newsm03
Минавам само да ви нацелувам, да ви пожелая кураж и да ви кажа, че си мисля почти всеки ден за вас, даже ви чета . Просто нямам никакво време за писане, което не е оправдание, ама да обясня.
Денни, ЧРД, да си много щастлива newsm59
За всички вас  love001

# 614
  • София :(
  • Мнения: 215
        Ихаааа, foli се появи   hahaha newsm68 newsm44 newsm68 Сега ще наръси с прашец от вълшебната пръчица и килата ще се сурнат поголовно  hahaha Hug Heart Eyes
     biborana, де ги снимките? Искам да се видяяя  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт