Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 7-ма тема

  • 176 708
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 702
Момичета питката ми стана супер,на вид не е толкова красива като вашите,но пък беше много вкусна наподобяваше тутманик,семейството където ходихме на гости много я харесаха и веднага поискаха рецепта,ето и обещаните снимки!

втасала

изпечена

# 421
  • Мнения: 7 418

Тая вечер попаднах на интересни нещица - фигурки от тесто, за дечицата мисля ще бъдат най-интересни. Ето ТУК - ФИГУРКИ ОТ ТЕСТО, показано е как става оформянето, който иска да гледа, да се учи, да прави, да създава радост на близките си и да показва - да се радват очите и душите ни! Grinning   bouquet
     
      Прекрасни са!Благодаря,Лабрекс!  bouquet  bouquet  bouquet

# 422
  • Мнения: 144
Тя, мойта, хич не е за показване, но ето да видите: http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/8/8#photo=108 да кажете, защо такава пъпчива стана  Sad Още самото тесто стоеше на миниатюрни бучици. Месих, бърках - не изчезнаха. Като я изпеках повърхността беше на бучки и неравна - то се вижда как са се деформирали стъпчиците. А вътре беше ок.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, как да не е...прекрасна е!  bouquet  Peace

# 423
  • Мнения: 369
Момичета трябва ми рецепта за пита която се тегли на конци.!!!! Praynig

# 424
  • Мнения: 668
И аз правих питка в събота. Ето я и нея. Снимките не станаха много хубави, но питката беше превъзходна.

# 425
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
И аз правих питка в събота. Ето я и нея. Снимките не станаха много хубави, но питката беше превъзходна.
The Tulip, питката ти е наистина чудесна  newsm10.

# 426
  • Мнения: 7 418
   Питка мо мотиви на медената погача на Стела от часът на Мама.

# 427
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Селма, разкошна питка! Приказка! Не един, ами милион пъти, да ти кажа, ммммм  newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501!

# 428
  • София
  • Мнения: 461
   Питка мо мотиви на медената погача на Стела от часът на Мама.


Ееее,страхотна си!!!Момиче,възхищавам ти се!Всичко  показано от теб е разкошно!  bouquet  bouquet  bouquet Радвам се много,че рецептата ти хареса  Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 7 418
   ВЕни,Кафе със сметана,благодаря ви от сърце! Hug  Party
   

# 430
  • Мнения: 8 944

Здравей, много ми харесва питката ти. Би ли ми обяснила как я правиш. режеш на слънце и усукваш? Ако е удобно и рецептата за тестото? Благодаря!   bouquet

Hug

# 431
  • Сливен
  • Мнения: 295
И аз пробвах тази събота медената погача на кафе със сметана, разкошна е, един път, снимки имам с телефона и като си намеря кабела ще кача и нагледен материал. А и си мисля че Стела от часът на мама е кафе със сметана Embarassed дано не бъркам Whistling

# 432
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Здравей, много ми харесва питката ти. Би ли ми обяснила как я правиш. режеш на слънце и усукваш? Ако е удобно и рецептата за тестото? Благодаря!

Ето заповядай Alina, надявам се че в рецептата съм описала всичко. Ако има нещо, което да е неясно описано, можеш винаги да ми пишеш на лична.

Слънчева питка

# 433
  • Мнения: 251
Здравейте, да покажа и моята питка по рецепта на Селма "Венец от Кифлички"



и отгоре :

# 434
  • Мнения: 8 944
Здравей, много ми харесва питката ти. Би ли ми обяснила как я правиш. режеш на слънце и усукваш? Ако е удобно и рецептата за тестото? Благодаря!

Ето заповядай Alina, надявам се че в рецептата съм описала всичко. Ако има нещо, което да е неясно описано, можеш винаги да ми пишеш на лична.

Слънчева питка

Страхотно , благодаря трябва ше да видя в публикациите ти. Ще я направя в събота и ще снимам. Simple Smile


Hug

Общи условия

Активация на акаунт