МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 35: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 342
  • 427
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 370
еййййй ,амамного сте бързи. Simple Smileкога успяхте да пуснете новата тема... Joy

# 16
  • Мнения: 0
А тей Кенане спомняй си кво си изгубил и не си оценил ...  ooooh!

# 17
# 18
  • Мнения: 599
Хахахааааа, тръгвам си.Ще го хвана от средата  newsm44

# 19
  • Мнения: 912
сега като гледам какво съм изпуснала от предни серии (из спомените на Кенан днес), тъй като не съм гледаа сериала от начало,  може би Ламия има право да се откаже от тази "невъзможна любов", макар че по-логичното е една жена да търси път към мъжа, който ВСЕ ПАК Е ОБИЧАЛА и който е баща на детето й.

# 20
  • Мнения: 370
Прочетох писмото,страхотен е този Джемил,браво,аз бих се влюбила ако ми пратят такова писмо.
аз също. Peace

# 21
  • Мнения: 343
Днеска бях на кафе и две жени които бяха седнали до мен си говориха за филма разбрах от разговора ,че в третия сезон на филма Афифето ставала любовница на мъжа на Нимет а Джавидан се разорявала и работила като прислужница Laughing :lol:n
Не мога да си представя Афифето и Умут в леглото заедно умрях от смях с тези лелки Laughing Laughing Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 1 433
Прочетох писмото,страхотен е този Джемил,браво,аз бих се влюбила ако ми пратят такова писмо.
аз също. Peace
много сме, всички сме Laughing Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 433
Днеска бях на кафе и две жени които бяха седнали до мен си говориха за филма разбрах от разговора ,че в третия сезон на филма Афифето ставала любовница на мъжа на Нимет а Джавидан се разорявала и работила като прислужница Laughing :lol:n
Не мога да си представя Афифето и Умут в леглото заедно умрях от смях с тези лелки Laughing Laughing Laughing

тия пък Joy Joy
нашите сценарии са по-добри, особено онзи на ваня61-дето ламия ражда бризнаци на Пашата hahaha hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 0
Кенан като разбере какво е писалаа Ламия в дневниците кво ще промени че не мии ясно?...  newsm78

# 25
  • Мнения: 4
Ама Ламия отговори на някой от дискутираните днес въпроси.

Май това ще се опитат да направят сценаристите в тези две серии, преди 75 финалната.  Peace

# 26
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Браво на Макбуле,добре му го каза на Кенан.

# 27
  • Мнения: 118
Сузан каза ли на Ламия че Джавидан е изгорила дневниците newsm78

# 28
  • Мнения: 295
и аз съм тук

П.С. как може колегите да ме притесняват да работя. Не им ли е неудобно, като си имам работа да чета какво пишете Laughing

# 29
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Сузан каза ли на Ламия че Джавидан е изгорила дневниците newsm78
Да каза й.

Общи условия

Активация на акаунт