LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 263
  • 673
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 28
Ivanichka,ще те помоля за размери на тези джинси http://www.laredoute.fr/vente-5-poches-velours-stretch-bootcut-e … &numberpage=4 ,дълбоки ли са и колко е ширината на крачола най-долу(естествено ще чакам и реална снимка)?

# 226
  • Мнения: 2 047
Прочетох преди няколко страници, че ваучерите са валидни до 1 година от издаването им. Така ли е със сигурност?
 Така е, обаче  и от собствено опит да кажа, не си правете експерименти с ваучерите и по-внимателно. На мен какво ми се случи - имах на куп три ваучера, единия ползван, обаче не помня кой и си ги вкарвам и трите, надявайки се ползвания да  го отхвърли. Резултатът - платих с използван ваучер два пъти, отхвърлил ми е неползвания. Това го разбирам в последствие, пробвам пак неползвания ваучер и ми го отхвърли. Разликата между двата беше 2-3 евро, в тяхна полза естествено.

# 227
  • Мнения: 172
Хайде и аз да се присъединя към получилите колети. Днес взех тези маратонки


http://www.laredoute.fr/vente-baskets-montantes-bokanita-fille.a … &numberpage=1

Дъщеря ми опищя света за тях  Shocked   Grinning  Не са лоши, мека подметка, отговарят си номерата, дори изглеждат по-добре отколкото на снимката. И разбира се подарък сешоар (много готин   Peace)

# 228
  • Мнения: 685
Момичета, някоя да е поръчвал от тези балеринки:
http://www.laredoute.fr/vente-ballerines.aspx?productid=32414499 … p;cssrc=CrossSell ако може да ми измерите 39 или 40 номер, че нещо все не нацелвам номерата  Confused

# 229
  • Мнения: 172
anny ето ги  Grinning

http://veni05.wordpress.com/2009/02/23/ballerines-2/#comments
Номер 39:стелка – 25.5 см.

Номер 40:стелка – 26,5 см.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 14:44 от veni_ev

# 230
  • Мнения: 46
veni_ev кой номер поръча от тези маратонки, може ли да ми измериш стелката  Praynig

Благодаря ти предварително   bouquet

# 231
  • Мнения: 222
Момичета, имам един въпрос...Искам да помоля тези от вас, които са взимали от големите номера на маратонки да ми дадът стелка.... Praynig  Един приятел ме помоли да проверя за номера, но аз даже не знам към кои да се насоча    newsm78 .Неговата стелка е 34см. . Вижда ми се множко, а в таблицата са само до 47 номер, та затова поне да се ориентиръм към кой номер клони....
Благодаря ви предварително       bouquet

# 232
  • Мнения: 172
veni_ev кой номер поръча от тези маратонки, може ли да ми измериш стелката  Praynig

Благодаря ти предварително   bouquet

37 1/3 - като се прибера от работа ще ги премеря и снимам

# 233
  • Мнения: 1 170
Момичета, от 20 мин се опитвам да регистрирам мамето, но с този прословут Contact нещо не можем да се разберем. Нали последно се коментираше, че се вписва адрес и там? Така разбирам и от ориентира, който излиза в зелено отстрани, като кликна в полето. Е да, ама като вкарам адрес, в червено ми изписва, че не може да е повече от 38 знака. Хубаво, намалям го до безкрай (вписвам само град), но пак ми излиза червения надпис Rolling Eyes . Какво да го правя?
Благодаря предварително

# 234
  • Временно
  • Мнения: 788
veni_ev кой номер поръча от тези маратонки, може ли да ми измериш стелката  Praynig

Благодаря ти предварително   bouquet

37 1/3 - като се прибера от работа ще ги премеря и снимам

И аз ще чакам за размери и снимки.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 932
Момичета, от 20 мин се опитвам да регистрирам мамето, но с този прословут Contact нещо не можем да се разберем. Нали последно се коментираше, че се вписва адрес и там? Така разбирам и от ориентира, който излиза в зелено отстрани, като кликна в полето. Е да, ама като вкарам адрес, в червено ми изписва, че не може да е повече от 38 знака. Хубаво, намалям го до безкрай (вписвам само град), но пак ми излиза червения надпис Rolling Eyes . Какво да го правя?
Благодаря предварително
Мога да кажа аз какво направих . Събрах адреса на Contact  и следващия ред , който е задължителен , но така , че общо да е до 38 символа . Много тъпо е това , защото след това на фактурата и съответно на пакета като адрес се изписва само това , което е на следващия ред след Contact . Тоест адресът идва непълен и ако не беше пощенския код , можеше и да се затрие някъде поръчката .
Малко спам и от мен: Да се включа към темата за интернет пазаренето и БГ-продавачките . Може и да съм с малко килца отгоре от второто раждане , но не съм чак пъктрикрилен гардероб , и пак като тръгна да меря , все трябва да искам по-голям и по-голям номер ( докато се почувствам огромна и си тръгна). А от как пазаря от Ларедута , на децата дрехи от магазин не съм купувала май-май. Като започнат да ме убеждават колко е хубаво това , колко други си купили преди мене . Днес искам плюшен анцуг за бебе , в магазина има само един - аз викам "ама той момичешки нещо" , а тя ми отговаря - "Ама как , току-що купиха един за момче" Simple Smile

# 236
  • Мнения: 1 170
Любопитка и didi_to, много ви благодаря, така стана Hug . Хич не се сетих, че проблемът е в долния ред Embarassed

# 237
  • Мнения: 67
Така,имам си вече хлебопекарна Simple Smile Довечера ще има и хлебче.Хлебопекарната беше с форумската чанта в една поръчка и подарък сешоар,чантата си е екрю,добре че иома с кого да я сменя  ooooh! интересното е че и 3те неща бяха в отделни кашончета.От втората поръчка,която беше с кафемашина и сешоар,само сешоара дойде.Малко се притеснявам за кафемашината,че я няма.но се надявам да дойде утре....странно защо я няма след като хлебопекарната дойде,а са еднакво големи....

# 238
  • Мнения: 0
veni_ev кой номер поръча от тези маратонки, може ли да ми измериш стелката  Praynig

Благодаря ти предварително   bouquet

37 1/3 - като се прибера от работа ще ги премеря и снимам

И аз ще чакам за размери и снимки.

Малееее ще ви  hahaha избием как ме зарибихте с тези маратонки.Нося адидас 38 2/3 и съответно имам моя номер и с кода за сешоара ги направих 25 евро + БД и сешоар.Яко а?Чакам и аз довечера с нетърпение снимки  Hug

# 239
  • Мнения: 219
Момичета някой да има тази жилетка.
http://www.laredoute.fr/vente-cardigan-enfant-garcon.aspx?produc … &numberpage=1
Интересува ме размери в см на 86 или 104
благодаря   bouquet
още един въпрос... newsm78
Pour bénéficier de l'offre parrainage, veuillez vous identifier какво точно означава превода
За да се квалифицира за оферта за спонсорство, моля посочете  не ми е много ясен.
излиза при нов акаунт,код за матрак,и един артикул в кошницата.Подаръка ми го дава в кошницата.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 15:29 от Мимииии

Общи условия

Активация на акаунт