МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 34: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 18 219
  • 465
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Да и имам пижамката на Ламия  ooooh!

# 46
  • Мнения: 55
Сега да не отвлекат пак детето?
А какво става с Макбуле накрая?

# 47
  • София
  • Мнения: 1 433
а Енисето къде си джироса щерката?

# 48
  • Мнения: 118
Ламия сега да не взема да купи къщата newsm78

# 49
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Отговорих с "друго'. Всеки нормален човек заслужава любов, но голямата любов рядко идва по "заслуги".

# 50
  • Мнения: 174
Е за сетен път се убеждавам за Ламия, че е ш...., /по отношение на къщата на Шукрю/, то бива добрина, ама чак пък толкова...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 433
ей затова рекох че Ламия се требва некой да я побутва-ту Кака, ту Нимет, ту некой друг, даже и Умут почна акъл да й дава Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 332
Боже имай милост, не издържам вече. Накрая ще бръкна пред тв-то и ще и смъкна кондурите на Ламия. Чак ми се гади от тях вече. Ужасни обувки, ужасни, ужасни...просто не издържам.

# 53
  • Мнения: 3 098
Опасни сте,опаснии.
Страшни сценарии тука,ама аз така съм се загледала във филма,4е не шавам даже.Много ми е интересна тази серия.Само дето Ламия кърти отвсякъде.Писна ми от нейното дебелокожие и тъпотия. ooooh!

# 54
  • Мнения: 118
ейй слънцето изгря за Пашата Heart Eyes Heart Eyes

на Ламия роклята наистина като пижамка

# 55
  • Мнения: 332
Някой да измери кръвното на пашата и да му даде хап. Ще получи удър човека

# 56
  • Мнения: 1 064
Въздържах се досега, но вече ще го кажа - прекалено простовата е Ламия за специален мъж като Джемил.

# 57
  • Мнения: 417
Боже имай милост, не издържам вече. Накрая ще бръкна пред тв-то и ще и смъкна кондурите на Ламия. Чак ми се гади от тях вече. Ужасни обувки, ужасни, ужасни...просто не издържам.
Joy Joy Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 1 433
Ваняяяя, просветна ми-Ламия затуй е с такива проблеми-стягат я чепиците момичето, затова е толкова объркана, стискат я кондурките hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 174
  hahaha Ламия колко е сигурна, че се познава, не желала да научава нищо повече за себе си

Общи условия

Активация на акаунт