Ах, тези гадни черни точки ;(

  • 48 346
  • 141
  •   1
Отговори
Здравейте. Извинявам се, че за пореден път отварям тази толкова дъвкана тема, но съм се видяла в чудо. По принцип имах много хубава кожа. Никога не съм имала черни точки до преди 1-2 години. Сега съм цялата в такива в Т-зоната и не знам как да се отърва. Лошото е, че от тях ми излизат вече и пъпки Cry Cry Cry
От онзи ден пия бирена мая, дано помогне.
Сега да споделя какво съм ползвала... всъщност не знам има ли нещо, което да не съм.
Минах през купени ексфолианти на Гарниер, Clean&Clear и др подобни. Пробвала съм всички възможни домашни маски... маски с аспирин, трици, сода, мед, лимон, хума. Правила съм си запарки от билки. Но не... тогава прибегнах до козметик. Отначало се шашнах, като се погледнах след процедурите, но на следващия ден бях изумена от картинката LaughingЧистичко и свежо личице... Козметичката ми препоръча да си взема Далацин, който обаче никак не ми помогна Cry И пак ходих няколко пъти, но положението е все същото, дори става по-зле.
Сега относно храненето... Не вскусвам сладко. Не пия газирани напитки. Наблягам на плодове и зеленчуци, пия много вода. Това е от както се помня.
И по дерматолози ходех... но вече имам чувството, че разбирам повече от тях.
Както и да е... това е накратко моята история.
Просто искам да знам как се отрвахте от тея гадини, че от тях порите ми вече на нищо не приличат Cry

# 1
  • Мнения: 0
От може би 1-2 месеца единственото което слагам на кожата си е розова вода (с тоалетно тампонче си чистя лицето). Порите ми са по-чисти за разлика от предишните месеци, когато ползвах трите стъпки на клиник. Дано ти помогне  Simple Smile

Може ли да използвам темата? След употреба на продукт 50ти фактор ми излезе обрив от дребни пъпчици по челото, отвратително. Сега след 1 месец съм по-добре, но още ги има, някакъв съвет от личен опит?

# 2
От може би 1-2 месеца единственото което слагам на кожата си е розова вода (с тоалетно тампонче си чистя лицето). Порите ми са по-чисти за разлика от предишните месеци, когато ползвах трите стъпки на клиник. Дано ти помогне  Simple Smile

Може ли да използвам темата? След употреба на продукт 50ти фактор ми излезе обрив от дребни пъпчици по челото, отвратително. Сега след 1 месец съм по-добре, но още ги има, някакъв съвет от личен опит?
Пробвала ли си шведска горчивка? Намазваш с едно памуче от нея 2-3 пъти и ти гарантирам, че няма да ги има.

А колкото до розовата вода, използвах я повече от 2 месеца и нямаше такъв ефект върху моята кожа. Cry Явно съм трагичен случай Cry Cry Cry

# 3
  • Мнения: 2
На мен лично срещу черните точки ми помага Гарниер 3в1 и сода, ест тези, който се в т зоната има някой подкожни те трябва със стискане да се премахнат, после след като ги премахна, слагам една маска на Oriflame-шведска спа терапия, с водорасли, и ми свива много порите. Не знам щом содата не ти е помогнала, но да знаеш не е много хубаво да ходиш често на козметик  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
И какво му е лошото да се ходи често на козметик Laughing

# 5
  • Мнения: 2
Ами идеята е че кожата свиква дори и на този механичен начин на премахване на черните точки, те се махат, но не се заличават порите и понякога като черните точки не са достатчно узряли а се премахнат, което е честа практика, стават или белези или пъпки. Един вид кожата привиква. Има теми писани на тази тема, ако не си ме разбрала, там има много добре обяснено не само то една съфорумка.  Peace P.S. бебчето на снимката ти е много хубаво, предполагам че е твое и те поздравявам !   bouquet

# 6
 Cry Нищо не помага и това е. Преди не си спомням да съм имала разширени пори, а сега челцето, нослето и брадичката са ми в такива... Е от къде бе?!  Cry Cry Cry Ужас ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 324
Пробвай с Кларина. Имах на челото пори, които не изглеждаха черни, но непрекъснато се пълнеха със себум и трябваше да ги почиствам. От това кремче се оправиха. Но на всеки различните продукти действат различно. Дано откриеш и ти твоя.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 210
letsgo, може ли да поясниш Кларина на коя фирма е и къде се намира? Мерси   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 5 193
 И аз съм за Кларината!  Peace
http://si-plus.com/index.php?p=5

# 10
  • Мнения: 59
И аз ползвам Кларина, много е добро това кремче.Има го по аптеките и е евтино.

# 11
Милички, Кларина съм пробвала, но се отказах на 1-вата седмица.  Cry От него лицето ми сякаш почна да лъщи... като прочета някое хубаво мнение за него се обнадеждавам, но после като се сетя колко съм трагичен случай.
Може ли да ми споделите след колко време видяхте ефект?

# 12
  • Мнения: 1 259
Върху цялото лице ли го нанасяте или само на засегнатите участъци?

# 13
Върху цялото лице ли го нанасяте или само на засегнатите участъци?
Само в Т-зоната. Там съм проблемна... по бузките(да чукна на дърво не съм имала никога проблеми)

# 14
  • Мнения: 1 324
Използвах Кларина две седмици преди да видя някакъв ефект. А порите ми се изчистиха хубаво след месец. Иска време. Но както казах всяка кожа се влияе различно.

Общи условия

Активация на акаунт