Twilight/"Здрач" : тема 34 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 979
  • 421
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 775


Моля Ви, гласувайте за Veselinka  Wink
Aaa, не играеш честно. Mr. Green

Записвам се и отивам да гласувам в анкетата.

Мона Лиза, благодаря за бюлетина.  bouquet

# 31
  • Мнения: 3 818
Мона Лиза, много готин бюлетин.  Grinning Всеки път, когато гледам Ники Рийд, се чудя как може да е толкова хубава Simple Smile

В анкетата отказвам да гласувам, те любимите си го знаят Wink

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Veselinka извади големите козове  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 21
WTF? Is this freakin' high school or what! Mr. Green

 Joy   Joy не знаех, че използваш F-думата  Laughing Поздравления   bouquet

Гласувах пак...Веси, Мона, Кристабел, Стич и Красе Mr. Green

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Хехе, много средношколска анкета  Joy
Гласувах старо-ново, валка, уоми, Катрин и Бела, може ли и за други Simple Smile
Бела, я не се ядосвай! Чакам те пак!
Много ми е интриганска тая анкета, дано няма засегнати после  Mr. Green Лично аз се забавлявам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 36
Аз се записвам(малко късно) Laughing и заявявам, че използвах и петте опции в анкетата. Flutter Признавам, тя ме хвърли в духовата музика Crazy  Няма да споменавам за кого гласувах, мисля, че не е обходимо-някой може да се засегне по един или друг начини, не е хубаво да създаваме излишни интриги по между си! Peace Hug
 Мона, благодаря за бюлетина!  bouquet

# 36
  • Мнения: 354
Ха, нова тема, браво, браво - сменили сте началните снимки - пак бравооо!

Веси, съжалявам, но гласувах преди да видя снимката, а ще поедмаме ли кампания "Купуването и продаването на гласове е престъпление!" ???  Laughing
Много сте ми сладки с тази анкета  Mr. Green

Изключително ми харесаха снимките на Волтури, тях поне са ги докарали  Laughing

# 37
  • Мнения: 0
Ужас, ужас!!!!!  Нова тема!!! smile3511 smile3511
Ама не мога да ви насмогна беее!!!  smile3514 smile3514
Искам и аз да чета и да пиша!!! Що нямам време напоследък - не знам!! smile3518 smile3518
Я, каква анкетка  Mr. Green- връщам се да чета!

# 38
  • Мнения: 0
Пак съм аз-ама като не съм писала цял ден, сега ще си наваксам-цяла вечер ще ви дрънкам пък - на!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Аз обичам всички  Heart Eyes - всеки си има очарование, всяка от нас има своите симпатични нещица в постовете си, които ми оправят деня и дават цвят на темата. Все пак гласувах - вие си знаете кои сте - Бони, Мона, Красе, Аквариел, Бела, Монка и още няколко от вас - обичам Ви.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сега ще се възползвам по повод на анкетата да благодаря на редакторите за бюлетините - спестяват ми много време и са ми много важни!! Hug Hug Hug Благодаря за днешния бюлетин на Мона-лиза!!
Това не е подмазване за да гласувате за мен. Mr. Green

Бела, не разбрах какво е станало, но много ми липсваш да знаеш! Cry

Толкова много сте изписали днес, а още никой не е казал колко е прекрасен Роб- еее, да ви кажа - много е прекрасен!!! Heart Eyes Heart Eyes  Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 19:47 от valka1979

# 39
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Искам да ви кажа , че след малко в темата ще стане мноого горещо

(виновницата е Кристабел)

 Mr. Green

И по повод на това - една песен

поздрав   Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 504
Честита тема, анкетата е страшна Grinning
Надушвам женски бой и хвърчаща перушина hahaha

Уоми, тук ли си, след малко идвам Mr. Green

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
А аз с прискърбие да съобщя, че сигурно ще бъда първата здрач-вдовица Sad Ще видя тази вечер как ще е Confused

# 42
  • Мнения: 36
Искам да ви кажа , че след малко в темата ще стане мноого горещо

(виновницата е Кристабел)

 Mr. Green

И по повод на това - една песен

поздрав   Mr. Green



Мириел, Какво е станало? Confused




Да не би мечтата ни да се е сбъднала и в интернет да са изтекли интересни оунатурал Роб снимки? Mr. Green

Ох, шегувам се. Тази вечер нещо ме избива на простотия Laughing Обаче, хайде де, не ни дръжте в гадно напрежение ooooh!

# 43
  • Мнения: 264
Включвам се, за да ви кажа, че вече има бг субтитри за Little ashes Simple Smile

# 44
  • Мнения: 229
Историята на Джаспър Уитлок – глава VI- първа част. Внимание!!! (+18)   тук

"– Люси, мисля че е време да ни оставиш сами – споделих внезапното си решение. Харесвах Люси, но това, което ми предлагаше Нети бе доста по-примамливо и тялото ми жадуваше да се възползва от него. Двете жени се усмихнаха едновременно. Усмивката на Нети бе самодоволна и триумфираща, на Люси – горчива."


Главата е посветена на Мона лиза  Wink

Специални благодарности на Стич, без която нито една глава от ФФ не би била същата...

Общи условия

Активация на акаунт