Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 207 979
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 1 391
Честита Рожба на ПОЛИ!
Какво изстрадано бебенце - нека животът му е лек и красив! И на мама Поли също!!
Леко и бързо възстановяване и на двете!  Hug Hug Hug


 Praynig Praynig Praynig Моля се за здравето ви, вие сте герои!

# 1 426
  • Мнения: 53
Честита дъщеричка на Поли!   bouquet Пожелавам и на двете да са много здрави и скорошно завръщане  Hug

# 1 427
  • София
  • Мнения: 4 025
Честито Поли!!!Само здраве и щастие от тук насетне за теб , мъничката Паола и цялото ти семекство!!!

Толкова се развълнувах, направо се разплаках...

# 1 428
  • Мнения: 26
Честита радост,Поли!

# 1 429
  • Мнения: 124
Поли, бъдете здарви и щастливи с мъничката Паола и цялото ви семейство! Нека това бъде последното и най-голямо препятствие, през което сте преминавали!
Силни прегръдки на теб Hug

# 1 430
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Поли ,виждам че си тук..само с 1 дума кажи ..как си ,мила?  Hug

# 1 431
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО НА МАМА, ТАТИ И БАТИ![/color]

МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ![/color]
[/b]

# 1 432
  • Мнения: 318
Здравейте, Делян съм вчера на 07.10.2009 в 16.44ч на бял свят се появи точицара ПАОЛА - 1200г и 37 см. Тя е добре диша сама, храни се, героиня като мама.
Операцията не беше лека около 2 часа, стигна се до интубиране, кръвоприливане и хистеректомия. Сега на Поли й предстои възстановяване, а на Паола 6 седмичен престой в неонатологията.

Тя изпраща сърдечни поздрави на всички, благодари за подкрепата и обещава да се включи, когато състоянието й го позволява!

Благодаря и аз на всички, които ни помогнаха!

# 1 433
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТО ЩАСТИЕ, МАМО ПОЛИ!  Hug
ЧЕСТИТО И НА ТАТИ И НА МАЛКИЯ БАТКО!
БЛАГОСЛОВЕНА ДА Е МАЛКАТА ПАОЛА Hug!

# 1 434
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Охх ето това искахме..да знаем, че и двете ти принцеси  Деляне , са живи и здравеещи.  Hug
Леко възстановяване Поли ,ти си силна жена.
Хистеректомията е била неизбежна предполагам, важното е, че сте добре с Паола. Praynig

# 1 435
  • Мнения: 493
ЧЕСТИТО ЩАСТИЕ, МАМО ПОЛИ!  Hug
ЧЕСТИТО И НА ТАТИ И НА МАЛКИЯ БАТКО!
БЛАГОСЛОВЕНА ДА Е МАЛКАТА ПАОЛА Hug!

  newsm44 Много се радвам.

# 1 436
  • Мнения: 1 668
Думи нямам да изразя радостта си!
Честита радост,мило семейство! Нека така дългоочакваната ви втора рожба бъде много здрава и гордост за вас!  Heart Eyes

Денят ми беше ужасен,но вече не е!

# 1 437
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте, Делян съм вчера на 07.10.2009 в 16.44ч на бял свят се появи точицара ПАОЛА - 1200г и 37 см. Тя е добре диша сама, храни се, героиня като мама.
Операцията не беше лека около 2 часа, стигна се до интубиране, кръвоприливане и хистеректомия. Сега на Поли й предстои възстановяване, а на Паола 6 седмичен престой в неонатологията.

Тя изпраща сърдечни поздрави на всички, благодари за подкрепата и обещава да се включи, когато състоянието й го позволява!

Благодаря и аз на всички, които ни помогнаха!



Благодаря ти, Делян, за информацията!
Браво на смелите ти момичета! Hug Преминаха през най- голямото изпитание вече, сега им предстои възстановяване, което вярвам, че ще е бързо и безпроблемно.  Praynig

# 1 438
  • Мнения: 2 746
...... вчера на 07.10.2009 в 16.44ч на бял свят се появи точицара ПАОЛА - 1200г и 37 см. Тя е добре диша сама, храни се, героиня като мама.

Това е.... П Р Е К РА С Н О!!! Да сте живи и здрави, много щастие занапред ви пожелавам!

Геройски се справиха твоите момичета, Деляне! Peace

# 1 439
  • Мнения: 4 520
Деляне, Поли, със сълзи в очите ви поздравявам за малката дъщеричка, пожелавам ви всичко най-хубаво, да расте здрава и силна и много щастие да ви носи! На Поли много бързо възстановяване, а на цялото семейство - много здраве и късмет!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт