Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 207 981
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 2 190
  • Мнения: 961
Никой не съди Поли, просто се чудим, защо не се написа нищо за средствата.  newsm78

# 2 191
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Ами ако не са ги върнали от ЗК, то те не са били изплатени на клиниката и от там съответно не са възстановени по сметката на Поли.

# 2 192
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Защо ли на някой на му дойдсе наум, че след всичко, което преживя Поли, може би не й е до писане във форума...
Но най-лесно е веднага да се съди някой  Sad

Въпрос на обикновена (и рядко срещана) коректност е да се напише кратък отчет за ползваните средства. Минала е година все пак.
Малко повече уважение към даряващите не е излишно в тази държава.

# 2 193
  • Мнения: 961
Защо ли на някой на му дойдсе наум, че след всичко, което преживя Поли, може би не й е до писане във форума...
Но най-лесно е веднага да се съди някой  Sad

Въпрос на обикновена (и рядко срещана) коректност е да се напише кратък отчет за ползваните средства. Минала е година все пак.
Малко повече уважение към даряващите не е излишно в тази държава.

 newsm10

# 2 194
  • София
  • Мнения: 1 078
Божееее, година и половина изминаха, някой се пресеща нещо, вдига темата и започва някаква изискване за отчет.  ooooh! “Коректност“...
Хората се молиха няколки месеца момичето да роди живо и здраво бебнце, само да остане живо и здраво, а някои сега няма да спят заради неизпълнен човешки дълг към форумските умове.  ooooh!

# 2 195
  • Мнения: 398
Никой, никого не съди.
Всички бяхме свидетели какво се изсипа върху семейството и колко изстрадана е малката Паола.Да са живи и здрави всички.
НО! Нуждаещи се хора ще има винаги.И за да има и даряващи трябва да има прозрачност.В крайна сметка нали трябва да се разбере какво е направила Здравна Каса по въпроса.Не вярвам някой да си мисли, че Поли и семейството й си харчат свободно паричките набрани по сметката.

# 2 196
  • Мнения: 54 488
Да, така е. Което мен лично много, много ме огорчи  Tired Но хора всякакви!
Молих се заедно с тях, страдах заедно с тях и накрая получих пълно информационно затъмнение  Sad

Аз също съм разочарована . Sad
След този случай , който наистина го взех присърце , не участвам в кампании за събиране на средства .
Единствено за Вики направих изключение , но там са съвсем различни нещата .  bouquet

# 2 197
  • Мнения: 961
Аз също съм се молила за Поли и Паола, участвала съм и в набирането на средствата с една единствена цел, това детенце да се роди живо и всичко да е наред по-нататък. Това, че съм попитала за средствата, не мисля, че ме прави по-малко загрижена за доброто на детенцето.
Напълно подкрепям Елица-сестрица  Peace

# 2 198
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Божееее, година и половина изминаха, някой се пресеща нещо, вдига темата и започва някаква изискване за отчет.  ooooh! “Коректност“...
Хората се молиха няколки месеца момичето да роди живо и здраво бебнце, само да остане живо и здраво, а някои сега няма да спят заради неизпълнен човешки дълг към форумските умове.  ooooh!


Що ? Какъв ти е проблема,че някой пита? Ми то елементарното възпитание и себеуважение изисква все пак да споделиш на всички тези хора какво се случва???? Между другото и ти спадаш към форумските умове......нищо лично между другото.

# 2 199
  • Мнения: 2 617
Аз също съм разочарована . Sad
След този случай , който наистина го взех присърце , не участвам в кампании за събиране на средства .

Ето до това води пълното информационно затъмнение. От което никой не печели.
Да са живи и здрави Поли и семейството й, но недоумявам едно - наистина ли не е ясно, че подобно поведение в стил "ако обичате, не ме занимавайте повече със себе си" само обрича на неуспех бъдещи подобни кампании, от които, за съжаление, дълго още ще има нужда?

Въпрос на елементарно уважение е да дадеш - да не го наричаме отчет, а обяснение с две думи. Хора, ЗК не даде никакви пари, съжалявам. Или - хора, ЗК възстанови еди-каква си сума, парите отидоха за това и това. Никой няма да иска счетоводни документи.

# 2 200
  • Мнения: 2 241
Поли се регистрира във форума, след като историята ѝ стана обществено достояние.
Т.е. виртуалният живот не е бил част от реалния ѝ такъв и съответно тя не намира смисъл да губи времето си тук.
Как така някой се сеща една година по-късно, да пита какво е станало с парите?
Не можете да спите ли, заради тези пари, какво? Мислите, че тя си ги харчи ли?
Действително не разбирам, какъв ви е проблемът?
Дали сте пари за добра кауза, резултатът е налице!
Що все трябва да ровите и да нищите?

# 2 201
  • Мнения: 54 488
Никой не иска денонощен отчет , както го правеше , когато положението беше критично и всички първо отивахме да видим как е Поли .
Но , ако имаше малко уважение към хората , които бяха съпричастни и помогнаха , да , щеше да даде информация .
И нямаше след една година да се питаме .
Щяхме да знаем .
А нея никой не я задължава да е във форума , но точно със силата на форума , тя получи подкрепа , в т.ч. финансова .

# 2 202
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Как така някой се сеща една година по-късно, да пита какво е станало с парите?
Не можете да спите ли, заради тези пари, какво? Мислите, че тя си ги харчи ли?
Действително не разбирам, какъв ви е проблемът?

Ами ей на, сетил се е някой. Може покрай друга кампания да се е сетил. Сетил се е и питал.
Действително не разбирам какъв е проблемът, че някой е попитал? Спи си, вероятно, но и вероятно не е очаквал, че някой ще подскача на ужилено за подобен въпрос, на който може да се отговори с 3 изречения.

# 2 203
  • Мнения: 2 241
А всъщност за вас, думата "дарение", какво означава?
Аз лично не бих искала подкрепа, за която да трябва да се обяснявам години по-късно!
Малко мечешка услуга...

# 2 204
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Поли се регистрира във форума, след като историята ѝ стана обществено достояние.
Т.е. виртуалният живот не е бил част от реалния ѝ такъв и съответно тя не намира смисъл да губи времето си тук.
Как така някой се сеща една година по-късно, да пита какво е станало с парите?
Не можете да спите ли, заради тези пари, какво? Мислите, че тя си ги харчи ли?
Действително не разбирам, какъв ви е проблемът?
Дали сте пари за добра кауза, резултатът е налице!
Що все трябва да ровите и да нищите?


Да бе да...влиза си,ама подминава темата тихомълком.....факт..

Общи условия

Активация на акаунт