Наситени, ненаситени, Ω-3, Ω-6 и други глупости

  • 125 263
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 16
Извинявам се но не мога да намеря новата тема. Може ли да ме насочите как да търся?

# 736
  • Мнения: 452
Мили дами, тъй като тази тема се проточи, реших да се преместим в нова тема:

Наситени, ненаситени, Ω-3, Ω-6 и най-вече рибено масло - II тема

Ще я намерите тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=460064.0

Ще ви очаквам да продължим полезната дискусия!  
EТо я Peace

# 737
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=460064.0

Ето я!

# 738
Имам няколко  въпроса към ГОСПОДИН  Пинк Пантер.

Г-не, създали сте не една, а няколко много обширни теми в този форум. В тях давате съвети, които засягат деца, голяма част от които МАЛКИ.
В тази връзка да ви питам -

 Г-не вие лекар ли сте?
Ако не сте лекар какво образование имате? Може би фармацевтично?
Ако нямате специално образование, то  сигурно поне имате някакъв дългогодишен опит в областта на приема на препарати, продавни принципно в аптеки? Какъв е той?

Ако нищо от това не е вярно, то тогава може би сте свързана с някоя от компаниите производителки или дистрибутори на продуктите, които активно промотирате?
 Ако е така, то това е против правилата на един от най-уважаваните форуми за майки и вярвам, че те няма да допуснат това да продължава.

Ако и това не вярно, и вие сте просто добър човек, отделящ от свободното си време с цел помощ за ближния, и поради теоретичната  възможност (на моето дете например ) някой от съветите ви да му се отрази пагубно или поне вредно
бихте ли имали достойнството да се представите с името и контактна информация за да знам източника на тази обширна и ценна информация, с която сте напълнила форума?

Моля да ме извините ако това ви засяга, но като човек, грижещ се за нас и децата ни абсолютно безкористно, т.е. човек с много добро сърце вярвам, че ще разберете притеснението ми и ще направите още едно добро за нас несведущите.



PS Публикувам това питане и в темата продължение , моля за извинение за повторението но е добре да сме сигурни че стига до назначението си.

# 739
  • Мнения: 1 014
Колко пъти ще трябва да четем този пост? Докато го научим наизуст?

# 740
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Много интересно!

# 741
# 742
  • Мнения: 957
А аз си мислех ,че Persona-Минаващ се е уморил-а да ни "просвещава" Mr. GreenНоооооо,явно луд умора нема Mr. Green

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 08:42 от *Neytiri*

Общи условия

Активация на акаунт