Twilight/"Здрач" : тема 33 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 15 399
  • 423
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 229

Apparently, Hardwicke said in interviews at Sunday’s Teen Choice Awards that Howard was her first choice for Victoria all along.

 ”I know we originally asked Bryce Dallas Howard to do the first movie, but she thought it was too small a part at the time,” Hardwicke said.

Since Victoria is the main villain in “Eclipse,” it seems that Howard is getting her wish for a bigger part.


Ето и линка http://blog.newsok.com/bamsblog/2009/08/12/catherine-hardwicke-b … -baddie-victoria/

# 376
  • Мнения: 1 343
lili само да кажа, че аз гледам свръхестествено от 1- сезон за трети път Simple Smile на 5 епизод съм и снощи цъках лампите Simple Smile мъжа ми се смя за моя сметка вика какво гледаш. Викам "Свръхестествено" ама ми трябва малко почивка  Crazy А още не е почнала съществената част и интригата Simple Smile И за да не е спам и да ми кажете да пиша в друга тема  Praynig

Мирел
ФФ е разкошен Simple Smile Чакането си струваше Simple Smile Даже си успяла да изкараш Едуард малко по - лош какъвто е в очите на Джейк похвално имайки впредвид 4е си хмм или поне мисля че все още си в тийм Едуард  Mr. Green Спечели ме за каузата и Фикса си Simple Smile
Само една молба Simple Smile Всичките вицове ги знаех освен онзи за кучето Simple Smile Нали съм блонди всичко съм чувала Simple Smile Имам страшна колекция мога да ти давам Simple Smile доста Wink

# 377
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 493
Даже си успяла да изкараш Едуард малко по - лош какъвто е в очите на Джейк похвално имайки впредвид 4е си хмм или поне мисля че все още си в тийм Едуард  Mr. Green

..то така се получава като се съберат Team Eduard с Team Jacob  Grinning Wink

# 378
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Здравейте момичета  Hug

Имате ли идеи за анкета ? Имаше някаква идея относно Роб и хомосексуалността, но така и не се изчисти...
така че сега е момента да се сетим за нещо свежо  Heart Eyes

# 379
  • Мнения: 21
Eй, човек да не отсъства ден и половина, много сте изписали

Чакайте да ви почна по реда на номерата  Grinning

Аз исках превод на думичките, иначе не ви разбирам.

И аз искам , че не съм много на ти с английския и някои неща не ги разбирам и ми се губи целия смисъл на поста !  Peace
Нямам нищо против да пишете на анг. или на какъвто и да е език , но да има и превод , моля ! \

Обръщам ви внимание какво бях казала в поста си преди това

... както казват на датски- Smag og behag (вкус и удоволствие/удобство... т.е. всеки харесва различни неща... произнася се "сме о бехе"-

т.е. използвах израз на датски (не английски), дадох превод на всяка от думите, дадох обяснение какъв е смисълът на израза, и дадох как се произнася

Нещо повече трябваше ли?? Grinning

На мен пък по принцип ми е излишно писането на полуанглийски-полубългарски в постовете, много от нас говорят английски и знаем как да напишем тези неща, този маниер на "Ох, съжалявам, но не мога да се сетя думата на български, все ми идва на английски" ми е твърде префърцунен. И аз го мога, not a big deal.

О-хо-хо (доволно потриване на ръце)... Мърморанке...мила... ти не пусна ли пост преди няколко дни с изречението "Ин ордър ъв ъпиърънс" написано така- на български?  Това не е ли английско/български и точно ти ли би трябвало да се оплакваш в този случай? Ще ти кажа защо съм запомнила поста ти... защото мразя, когато хора използват българска транслитерация за цели изречения на английски (за отделни думи като "сори" става, и аз го правя), защото ми "бърка в здравето", но културно си мълча....просто си отбелязвам на ум, че ако някой не пише израза в оригинал, явно не е на "ти" с английския правопис, което значи, че просто не е  на "ти" с английския въобще и не би трябвало да се направи на интересен да пише неща на английско-български  Hug

Продължавам да ви изчитам, ще коментирам пак

# 380
  • Мнения: 12
... както казват на датски- Smag og behag (вкус и удоволствие/удобство... т.е. всеки харесва различни неща... произнася се "сме о бехе"-

т.е. използвах израз на датски (не английски), дадох превод на всяка от думите, дадох обяснение какъв е смисълът на израза, и дадох как се произнася

Нещо повече трябваше ли?? Grinning

Мисля , че това е повече от достатъчно  Peace Благодаря !  Hug
Не ми пречи да пишете на английски или на какъвто и да е друг език , на слагайте по една скоба с превод , за тези които не знаят английски !  Hug

# 381
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Старо-ново, не разбирам за какво си ме цитирала в поста си и на какво да обърна внимание

# 382
  • Мнения: 21
Мисля , че това е повече от достатъчно  Peace Благодаря !  Hug
Не ми пречи да пишете на английски или на какъвто и да е друг език , на слагайте по една скоба с превод , за тези които не знаят английски !  Hug


Ама, Катрин... нали става ясно, че всички обяснения вече си ги имаше в поста, който е станал повод за оплакване ? Heart Eyes Нямам нищо напротив забележки, ако не съм направила нещо, но в случая бях дала цялата инфо- просто е трябвало да прочетете с Мириел по-добре самия пост Peace  Казвам го само за протокола, преди някой да се е оплакал, че и датски почнах да бутам, но Танзен искаше и други езици, а и наистина е добър израз- само комбинация от две думи, а обяснението като се замисли човек, толкова дълго.."различни вкусове, различни неща, които ни карат да се чувстваме конфортно/приятно"  Hug

# 383
  • Мнения: 1 343
Хриси ми ако искаш напиши синоними на думата и кое е правилното спрежение или неправилното, че съвсем да загубя идеята за какво става дума в поста.  ooooh! Stop
Казвам ви съвсем отговорно, че просто ме дразнят английските думи в пост на Български. Не само при теб , но при теб са по начесто. Съгласна съм че ти идва отвътре все пак може да се каже че най вече използваш английски, но какъв е проблема като ти дойде вместо да пишеш какво значи да остъавиш смао значението ?
Аз не съм на урок тук. Чета от работа и ако тръгна да вниквам  и  помня .. става мазало докато примерно правя представяне или пиша оферта. Очите ми стават ей такива  #Crazy

# 384
  • Мнения: 21
Старо-ново, не разбирам за какво си ме цитирала в поста си и на какво да обърна внимание

Ами за какво беше оплакването ти? Гледах постовете преди твоя и моя, кой друг да е писал нещо на друг език...и реших, че става въпрос за поста, дето писах израза на датски - че не си разбрала думите...иначе предишния ми дълъг пост с изрази на английски имаше превод в скоби и ти после ми отговори, че така по-добре разбираш
та, исках да обърна внимание сега, че пак бях сложила превод и обяснение... ако става въпрос за този пост, де- може и на някой друг да си направила забележка, не знам
 Hug  Heart Eyes  Heart Eyes

# 385
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Ами вече го считам като заяждане или колкото да си чешем клавиатурите. Още повече, че използваш някои думи, които си имат перфектно превеждане на български.

# 386
  • UK
  • Мнения: 3 959
Старо-ново, усмихваш ме. Очарователна си в опитите си да не паднеш по гръб при каквито и да било обстоятелства. Simple Smile

# 387
  • Мнения: 12
Старо-ново аз като написах това за английските думи и превода нямах предвид точно определен пос или точно някой твой пост , а попринцип ако някой пише думи на английски , немски , датски и какъвто и да е език да добавя и превод за незнаещите езика , това е всичко !  Peace

Предложения за обсъждане има ли някой ?  Simple Smile

# 388
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Аз имам предложение - бихте ли ми казали (за тези, които са чели ФФ, който сме написали) мнението си за него?

Уоми, съжалявам, че си знаела вицовете отпреди. Рових се в нета, защото ми трябваха кратки такива. Повечето са със съжет, а това изобщо не се вписваше в поведението на Джейкъб.

# 389
  • Мнения: 21
Ами вече го считам като заяждане или колкото да си чешем клавиатурите. Още повече, че използваш някои думи, които си имат перфектно превеждане на български.

Това за кое става въпрос, че вече и аз почнах да се обърквам?
Не се заяждам (виж по имотиконите)...просто отбележих, че правя това, което си ме помолила (т.е. съобразявам се)- и явно е станало недоразумение, просто не сте прочели поста хубаво (не сте ме чули добре, ако беше разговор на живо) ...Какъв е проблема да уточним кой какво е имал предвид?
 Преди малко се зачудих дали въобще за мен е бил коментара (ето, Катрин казва, че е бил по принцип- разбирам, Катрин-  значи аз съм те разбрала погрешно,извинявай Hug  Heart Eyes), но сега отговорът ти, Мириел, ме учудва....Почвам вече да се чудя дали не искаш да кажеш, че "нямам нищо напротив, стига да слагате превод" е всъщност "имам нещо напротив, дори и да слагате превод"... и тогава предпоследния ти пост по моя адрес "мерси за превода в скоби, така се ориентирам по-добре" не е бил искрен ...??
Не е ли по-лесно тогава да се разберем така- който не му е интересно, затормозява го, ядосва го или каквата и да е друга реакция да предизвикват постовете ми- да ги прескача..  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт