Къде в Пловдив 6

  • 76 294
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
mo_ni , ти сама си написала че всяка бременност е индивидуална.За 9 месеца едни жени даже не усещат дискомфорт, а други преживяват толкова, че им стига за цял живот.Пък и точно  от мненията във форума попаднах на  моя лекар.Няма лошо да кажем какво мислим. Чукай на дърво да не  ти се случи ,за това което пишем.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 4 141
Момичета, според новите правила за темите до 50 стр - пускам новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434800.0

# 752
  • Мнения: 6 206
Да, да, мони, точно фолиевата киселина беше определяна като лиготия и пълни глупости само допреди 10 години - когато снаха ми беше бременна с племеника ми.
Твоите приказки съм ги чувала в различен рефрен - почивай си, мисли позитивно, не чети глупости, гледат те най-добрите доктори в града, ама защо кървиш никой не може да каже, божа работа, виж колко много кървят...
И точно когато без да си оставям позитивното мислене, седнах и прочетох и си направих изследвания, които според тях били абсолютно излишни, защото видиш ли съм имала едно здраво и прекрасно дете, се оказа, че всъщност може да се направи много, за да ми се помогне. И в резултат на това вече съм 24 седмица, дали ще откарам до край, е божа работа, но определено ако бях слушала умните съвети от този, по начина, по който започнах този път, нямаше как да стигна до тук. А същите съветници, между които и няколко медицински лица и акушерки, сега мълчат като риби и си признават, че нещата много се били променили.
ЛС нямам намерение да ти пиша, не се притеснявай.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Габи02 ,БХС правят във ВМИ и там ще ти излезе най-евтино.Иначе например и Селена правят като ги носят във ВМИ,но е по-скъпо

Използвай бутон Редакция,за да нямаш две твои мнение едно след друго
БХС в "Селена" е 70 лв, а във ВМИ е 60.60 лв.Ехографския преглед и на двете места е 40 лв.Съвсем наскоро ги дискутираха тези неща в темата за "Селена".Лично аз разчитах повече на ехографа на лекаря, отколкото на изследване, което ме дава степен на вероятност,но въпреки всичко съм го правила.Ако беше дало висок риск хич не знам как щях да постъпя.

# 754
  • Мнения: 0
Извинявайте, че спамих темата... Вече ще се въздържам Embarassed

# 755
  • Мнения: 214
Здравейте,момичета!
Не знам дали тук е правилното място,но да питам знае ли някой къде в Пловдив мога да се запиша на модерен балет?Извинявам се ако е коментирано,но не открих нищо.
П.п. на 24г съм
[/quo

Мога да ти дам координати на школа, за която имам много добри отзиви.

# 756
  • Мнения: 1 251
Момичета, пишете в новата тема!

Момичета, според новите правила за темите до 50 стр - пускам новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434800.0

Последна редакция: пт, 09 окт 2009, 22:45 от ORHIDEA

# 757
  • Мнения: 28
jul , за Бабаков ще те подкрепя. Аз също познавам две млади момичета с безпроблемни бременностти и неуспешни раждания .За мен  този човек си мисли , че е бог или врачка щом смята , че познава кога има нужда от БХС и ФМ.Пази боже да не попаднеш в ръцете му, защото вероятността  да се прибереш с празни ръце в къщи  е голяма.
И аз искам да се вклю4а в темата за д-р Бабаков.Когато забременях с моето слън4ице отидох на преглед при въпросният доктор-бях решила той да ми води бременноста.Преди тази бременност имах прекарана "куха бременност".Разказах му каква е била предишната бременност,тои ми направи видеозон,но било рано да се види дали има пулс,отидох отново на преглед след 1 седмица-отново видеозон-и заклю4ението му беше-няма отново пулс-съжалявам но пак е куха бременност,ще трябва да правя пак аборт.Излезнах от кабинета му трепереща,разплакана.Но слава Богу нещо ме накара да отида при друг лекар д-р Заимов(но на 4астно)още на другия ден.От4аяна след думите на Бабаков,въобще не гледах екрана на видеозона-о4аквах да ми каже и той 4е е пак куха бременност-а той "ето имаме идеален пулс,бебето е с размер еди колко си мм".Само доктора видя реакцията ми,та 4ак се у4уди-разплаках се от радост.След този ден понай бързият на4ин излезнах в болни4ен,по никакъв на4ин неисках да застраша тази така о4аквана бременност.Сега моето слън4ице е ве4е по4ти на 4 годинки.Успех на вси4ки бъдещи мами!

# 758
  • Мнения: 1 251
Е добре де, на колко езика да напишем, че има нова тема! И темата не е за раждане, а КЪДЕ В ПЛОВДИВ? ooooh!

# 759
  • Мнения: 6 206
Е добре де, на колко езика да напишем, че има нова тема! И темата не е за раждане, а КЪДЕ В ПЛОВДИВ? ooooh!
Нормално е когато някой разговор започне в дадена тема, той да се довърши в нея, пък макар и да прекрачи с една страничка.
И след като всички други теми за Пловдив за куци пилета - в смисъл, че почти никой не пише в тях, или 2.3 човека, да си каже момичето мнението. Не виждам точно къде е огромния проблем, че да трябва превод на няколко езика.
Това не му е нито първия, нито последния проблясък на Бабаков.

# 760
  • Мнения: 1 251
Е добре де, на колко езика да напишем, че има нова тема! И темата не е за раждане, а КЪДЕ В ПЛОВДИВ? ooooh!
Нормално е когато някой разговор започне в дадена тема, той да се довърши в нея, пък макар и да прекрачи с една страничка.
И след като всички други теми за Пловдив за куци пилета - в смисъл, че почти никой не пише в тях, или 2.3 човека, да си каже момичето мнението. Не виждам точно къде е огромния проблем, че да трябва превод на няколко езика.
Това не му е нито първия, нито последния проблясък на Бабаков.


Каспър, все пак всеки чете, не само двама или трима човека, аз лично избирам кои теми да чета, в момента не съм на вълна бременност и примерно не влизам в такива теми!  Peace
Но пък искам да чета темата Къде в Пловдив!
И както виждам в новата тема са се записали повече от 2 или 3 момичета, следователно вашият разговор извън темата я четат също повече от 2 или 3 момичета!
Ако желаете да обсъждате Бабаков или друг лекар, да си разговаряте за проблеми, моля ви пуснете си отделна тема за това!  Hug
Все пак има три поста с надпис НОВА ТЕМА и продължаваме да си пишем в тази, затова написах горният си пост! Нека уважаваме труда на мамите, които се занимават все пак да пускат тови теми и се опитват да спазват правилата на форума!  Peace

# 761
# 762
  • Мнения: 400
Здравейте момичета, трябва ми електрическа възглавница, но нито в Метро, нито в Юск намерих. Идеи от къде да си купя??

Много благодаря!:)

# 763
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте момичета, трябва ми електрическа възглавница, но нито в Метро, нито в Юск намерих. Идеи от къде да си купя??

Много благодаря!:)

моля пишете в новата тема тук няма кои да ви отговори 
Момичета, според новите правила за темите до 50 стр - пускам новата тема 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434800.

# 764
Здравейте, Попаднах на едно много интересно магазинче за разни интересни домакински неща и подаръчета. Намира се в капана срещу писуарите. Купих си чаши на Луменарк 4 бр. за 24 лв. и един уникален сервиз за хранене за 36 лв. Има сумати интересни неща.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт