МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 26, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 851
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 332
Гледам Кенан и се чудя още нещо - той не може ли да твори и работи без да употребява алкохол. Аз като работя да не би да пия. Какви оценки само ще пиша а, ако съм гаврътнала 100-200 грама сливовица?

# 16
  • Мнения: 2
лигава серия...
още колко такива ще има.. колко дни са заедно с Кенан?

# 17
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
И аз съм постъпвала като Кенан,и това е нещото което ме отвращава,като част от мен и от живота ми.Точно заради това никога няма да го подкрепя.

# 18
  • Мнения: 332
лигава серия...
още колко такива ще има.. колко дни са заедно с Кенан?

ами аз изтърках мивката в банята, че нещо тегаво ми стана. То бива, бива...ама се олигавих Mr. Green

# 19
# 20
  • Мнения: 31
Цитат на: ^blaze^ в Сряда, 19 Август 2009, 16:59
Цитат на: mimata67 в Сряда, 19 Август 2009, 16:54
Чудя се как може някой да припада по тоз Кенан! Толкова безхарактерен мъж! Нито една жена не може да е щастлива с такъв, освен кратките мигове, в които се е залисала по външния вид!

Е, не може пък всички да харесваме Джемил- мъж, който е свикнал да е на второ място, да поставя капани и да вреди постоянно на някого, само и само той да е щастлив! Предпочитам един Кенан пред един Джемил!!! Въпрос на вкус.  Wink

Ха-ха  Grinning и аз така предпочитам Кенан пред агресивния и озлобен комплексар Джемил с мазна физиономия.Физически ме отблъсква,за поведение-да не говорим!Че и Нимет употреби само и само да се поуспокои,през трупове минава тоя човечец и за щастие ще бленува-ами,не го заслужава.
Каквото ми бе на сърце -казах си го. Simple Smile
Защо с обиди сега ? Simple Smile Всеки си има вкус и различно тълкува целия сериал.
А Кенан не е комплексар... хич даже  Joy Точно от комплексите си не успя да задържи нито една жена до себе си  Rolling Eyes

# 21
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ванче ти поне си мила мивката,а при мен от толкоз много романтика и кравешки погледи ми се разбунтуваха червата,та слушах новото произвединие от тоалетната,даже  изпуснах да видя и цепенето на дървата....Много ми дойде,ама нали знаете в реалния живот диарията е самотно занимание

# 22
  • Мнения: 33
vania_61, колкото и да ти е абсурдно, много по-лесно се твори, когато пиеш. Има дори слухове, че Христо Ботев е бил винаги пиян, докато е пишел стихотворенията си.

Прекрасна серия, през цялото време се наслаждавах на това, което се случва, бях си залепила една усмивка. Приказка Simple Smile, чак мило ми стана, отдавна не съм гледала така някой филм Heart Eyes. Чета тук, че към бабичките били причислили всички, които харесват Кенан Joy. Нищо, на мен не ми пречи, даже ме кефи, агресия и злоба не мога да приема като признаци на любов, така че добре ми е да съм бабето и да въздишам влюбено, докато гледам хората влюбени и щастливи (макар и само в някакъв филм Simple Smile).
 Аз обаче съм смаяна от това как Джамил изнасили Нимет. Отвратително Close. Горката, за пръв път изглеждаше така зле. И след като сте гледали тези серии все още не мога да разбера как припадате по толкова долна личност като Джамил. С всяка изминала серия все повече ми става все по-нагъл и отвръщаващ. Накъде върви света щом такива низости биват оправдани пред "the великата му любов".

# 23
  • Мнения: 0
Много ми дойде,ама нали знаете в реалния живот диарията е самотно занимание

 Joy Това много ми хареса! Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 599
 #Crazy Джемилките оправдават и насилствения секс над Нимет?
Момичета, стига писахте глупости, че ще вземада ви повярвам.
Стига му оправдавахте на тоя изрод всички постъпки, само защото много обичал Ламия.Тъпо е просто....или света верно е тръгнал към пропадлък.

# 25
  • Мнения: 0
в края на краищата това е един сериал.писателя е писал по действителен случаи,има както отрицателни така и положителни черти при всеки актьр.всички понякога постъпваме като кенан,понякога като джемил а това дали сме смели и амбициозни зависи от това как сме се развили като личности

# 26
  • Мнения: 332
vania_61, колкото и да ти е абсурдно, много по-лесно се твори, когато пиеш. Има дори слухове, че Христо Ботев е бил винаги пиян, докато е пишел стихотворенията си.

Прекрасна серия, през цялото време се наслаждавах на това, което се случва, бях си залепила една усмивка. Приказка Simple Smile, чак мило ми стана, отдавна не съм гледала така някой филм Heart Eyes. Аз обаче съм смаяна от това как Джамил изнасили Нимет. Отвратително Close. Горката, за пръв път изглеждаше така зле. И след като сте гледали тези серии все още не мога да разбера как припадате по толкова долна личност като Джамил. С всяка изминала серия все повече ми става все по-нагъл и отвръщаващ. Накъде върви света щом такива низости биват оправдани пред "the великата му любов".

Стига де, преувеличаване вече. Тя му се натиска 60 серии и май не и е за първи път да преспива с него. Къде видя шамари, грубост и изнасилване. То ако е така, значи мен ме изнасилват всяка вечер.

na_ga защо смяташ, че твоето мнение е миродавно? Ами дайте направете си отделна тема и припадайте по Кенан. Грешка, то такава има и ти се изказваш в нея. Нека всеки изрази мнение, ако може то да е без епитети. Защо не ми отговориш на въпроса от първа страница, като е такъв мъжкар Кенан?

# 27
  • Мнения: 0
еии момичета много сте бързи немога да ви настигна,понеже съм на работа

# 28
  • Мнения: 31
#Crazy Джемилките оправдават и насилствения секс над Нимет?
Момичета, стига писахте глупости, че ще вземада ви повярвам.
Стига му оправдавахте на тоя изрод всички постъпки, само защото много обичал Ламия.Тъпо е просто....или света верно е тръгнал към пропадлък.
Хайде сега... понеже не обичам Кенан, а харесвам Джемил съм пропаднала ли ?
Момичета... това е филм !!! Дори не е като в книгата !

По-спокойно   bouquet

# 29
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Милички,по полека със страстите. Wink
Джамилки,Кенанки това е то.
Анубис, newsm59много здраве,любов и усмивки.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт