Twilight/"Здрач" : тема 32 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 18 497
  • 434
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Добре де, поправете ме ако греша, но доколкото си спомням, нали Волтури като хващат Едуард и Бела и Джейн ги води по едни тунели под земята при Аро и останалите, а на трейлъра се вижда как Волтури са на троновете, Джейн е с гръб в една голяма зала  и се вижда през прозорчетата / не им знам точното наименувание/ се вижда дневна светлина  Tired

Кристабел благодаря за чудесният бюлетин   bouquet

Точно така е. Те се качват в кула. Подземията ги ползват за придвижване.

# 16
  • Мнения: 200
ооооо да беее , нали имаше  и секретарка и чакалня, даже тя беше човек  Peace Сетих се, лелеее плача за препрочитане на Новолуние  Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Сега се сетих на кой ми прилича момчето, което са избрали да играе Сет  Joy
Това не е Сет - това е Маугли  Whistling

# 18
  • Мнения: 12
Хоп и аз тук , гласувах че каквото и да употребява би ми се отразило на мнението за него !  Peace

Кристабел чудесен бюлетин , благодаря !  Hug   bouquet
Джаксън на снимките е направо страхотен   Heart Eyes

П.П. Аз  да се изкажа за очите на вампирите в Новолуние , много жълти бе  , хич не ми харесват , то  като ловуват и ако винаги им стават толкова жълти очите аз мисля че все някой в училището им би забележил , в първия филм бяха къде-къде по-добре  Sick
Особено на трейлъра там където Едуард е при Волтури е направо ужасен с тея очи ....  Sick
И на снимките Джаспър също е така   Sick 

Сега се сетих на кой ми прилича момчето, което са избрали да играе Сет  Joy
Това не е Сет - това е Маугли  Whistling

 Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 0
 Hug Айде и аз на опашката!!
Мисля, че знаете какво съм гласувала - няма да се повтарям  Mr. Green
Christabel , благодаря за богатия и интересен бюлетин!!!  bouquet

Последна редакция: ср, 19 авг 2009, 18:06 от valka1979

# 20
  • Мнения: 47
Здравейте  Grinning Гласувах, че би ми се променило мнението за него, ако употребява нещо, различно от трева. Всъщност аз си мисля, че той си пуши трева...
Бюлетина е страхотен, това е нещото, което чета всеки ден, за другото може да нямам време, но задължително влизам да погледна бюлетина! Затова да кажа едно голяяямо БЛАГОДАРЯ за пореден път на всички, които отделят от времето си за да го подготвят  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 116
Сега се сетих на кой ми прилича момчето, което са избрали да играе Сет  Joy
Това не е Сет - това е Маугли  Whistling
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ще ме умориш, ей! Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 195
Супер бюлетин  Party
Пропуснах 10 страници от предишната тема, а ме нямаше САМО няколко часа!  Shocked

Гласувах, че не ми пука дали пуши, пие и се друса. Важното е, че си играе ролите прекрасно и изглежда достатъчно добре, че да ми радва очите и да ми пълни душата!  Heart Eyes
Живота си е негов в крайна сметка и има право да си го ползва както си иска!  Peace

Връщам се да дочитам!

# 23
  • Мнения: 245
За мен анкетата е много трудна, замислих се и разделих Роб на Роб-личността и Роб актьора.
Гласувах с две противоположни опции.

Значи в чисто човешки план бих си променила отношението към Роб ако се друса, защото аз съм твърдо против употребата на всякакъв вид дрога. Видяла съм до какво води и как съсипва човек, а и тези които го обичат.
Като актьор-няма да си променя мнението, (винаги обаче ще ми светва червената лампичка-бивали така да се погубва с тази дрога), но няма да спра да гледам негови филми,  затова гласувах и с тази опция.

А сега отивам да чета бюлетина, докато някой не ме е изфъшкал от компа.

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ааа, има още един нехаресващ Патинсън, не мога да повярвам. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 36
Е, сега.... Робърт е чаровен, не може да се отрече Flutter , на мен лично ми е много симпатичен.... Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 149
Здравейте  Grinning Гласувах, че би ми се променило мнението за него, ако употребява нещо, различно от трева. Всъщност аз си мисля, че той си пуши трева...

Peace
Отивам да разглеждам бюлетина Hug
Джаксън наистина е много симпатичен с къса коса Wink

# 27
  • Мнения: 36
Нещо много ни замря темичката... Thinking Дано да е само затишие пред буря! Mr. Green Иначе дайте някоя тема за обсъждане... Струва ми се, че отдавна не сме обсъждали нещо свързано с книгите....
Обаче я сега си признайте, коя ви е любимата глава от Зазоряване (освен остров Есме естествено) Mr. Green ?

# 28
  • Мнения: 1 775
Кристабел, мерси за бюлетина!  bouquet

Обаче я сега си признайте, коя ви е любимата глава от Зазоряване (освен остров Есме естествено) Mr. Green ?
Моята е 38. Power, Бела много ме радва там.

Гласувах в анкетата против употребата на каквото и да е.

# 29
  • Мнения: 21
Всъщност аз си мисля, че той си пуши трева...

Ммм,,,това пък откъде? Аз смятам,че ползва успокоителни хапчета... (то от интервютата е ясно, че за прослушването на Здрач е бил взел половинка Валиум...или четвърт- журналиста не му повярва, като Роб се е поправил и е понамалил дозата ... та, ако това е било най-успешното му "интервю за работа", не би ли се изкушил и някой друг път да вземе- за премиера или за снимки...) Но не знам дали е на етап "взима много"...

Четохте ли при Лейни, че Мирър е "взело цитат" от Роб няколко дни преди концерта на КOL , че "няма гадже"?  (то колко може да им се вярва, де- доста от другите цитати в интервюто са стари...)

Джаксън e много хубав тук... Hug

Общи условия

Активация на акаунт