Twilight/"Здрач" тема 30 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 21 506
  • 436
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 343
Ooo, сценарий за нов ФФ ли надушвам. smile3508

 Whistling За сега не ама някой може да се възползва от идеята Simple Smile

# 406
  • Мнения: 2 013

еднорози  Mr. Green
нимфи ( аз съм за нимфите  Mr. Green  )
може би жътвари - тези дето прибират душите на мъртвите ...
[/quote]

Не! Какво искат най-много всичките вампири-вегетарианци? Да станат хора. Значи, след 150-200-годишно съвместно съжителство, може да открият формулата за детоксикация. Да станат отново хора, всички да си народят по един безйзболен отбор деца и да остаряват заедно на слънце:-)

# 407
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Нали Валка или Бела бяха постнали едни български легенди за вампири, в които ако девойка се влюби във вампир и това породължи 3 години, той става човек. Това доста добро за ФФ, а и звучи толкова нежнио и прекрасно..Представете си Едуард да може да стане човек отново, Розали да може да има дете...

# 408
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Ми да , ама те тези вампири в легендите са лоши, пък наш'те са прекрасни  Heart Eyes
На мен ми се иска да е обратното - жената да се превръща във вампир  Peace

# 409
  • Мнения: 0
Нали Валка или Бела бяха постнали едни български легенди за вампири, в които ако девойка се влюби във вампир и това породължи 3 години, той става човек. Това доста добро за ФФ, а и звучи толкова нежнио и прекрасно..Представете си Едуард да може да стане човек отново, Розали да може да има дете...

...............и ще са най-обикновени хора.  Grinning И какво ще прави тогава нашата Бела? Ще вземе наистина да го разлюби Едуард. Mr. Green Я по-добре да ги оставим вампири. Grinning
Уоми, хареса ми твоят вариант. Hug

 

# 410
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Не си спомням добре, но май се казваше в книгата, че момчето,което беше като Ренесме за момента беше на 150 години, а не някой ще умре на толкова. ( може и да греша)

Негрешиш, така е.

# 411
  • Мнения: 0
А как стояха наистина нещата с Ренесме? Кто е получовек,  полувампир.  Как беше тя с безсмъртието? newsm78

# 412
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Ха!! Я вижте това .... е чак толкова пък ... какво е мнението ви?


     

   

   

# 413
  • Мнения: 1 343
А как стояха наистина нещата с Ренесме? Кто е получовек,  полувампир.  Как беше тя с безсмъртието? newsm78
Ренесме постига зрелост на 7 години от раждането си и спира да расте и да остарява .

# 414
  • София, България
  • Мнения: 5 600






# 415
  • София, България
  • Мнения: 5 600
е за мен нещата са ясни  Mr. Green

сега ако и това отрекат - не знам  ooooh!

# 416
  • Мнения: 229
Мона,ами изглеждат ми като хора,които се опитват да си говорят,но не се чуват добре заради шума наоколо.Или си говорят нещо тайно. Sunglasses Peace
За края на сагата....аз си представям как Ренесме избира живота на истински вампир,тоест пие човешка кръв.Семейството й прощава след огромни драми,защото я обичат,но Джейк не Naughty
Тя отива да живее при Волтурите и се влюбва в един от тях.Може би в Аро,който я впечатлява с опита и знанията си,а той я  боготвори като най-ценното създание на земята...Двамата живеят заедно и въдворяват ред във вампирския свят.
През това време Джейк се е побъркал от мъка...не се преобразява,започва да старее и преди да умре от старост се случва някаква беда....Например предстои огромна битка на Волтурите срещу нов клан много силни вампири,в които и Ренесме ще участва.Затова Бела отива при Джейк и го моли за помощ.Той се преобразява и пак става млад Whistling Върколаците и Калън отиват да помагат на Волтурите. Аро се опитва да убие Джейк незабелязано в битката(да изглежда че е убит от врага),защото се страхува да не изгуби Ренесме.Тя го разкрива трябва да избере кого да защити.Тя убива Аро,защото разбира,че всъщност Джейк е истинската й любов Heart Eyes
Накрая Ренесме се връща с Джейк и Калънови във Форкс и заживяват щастливо всички Peace

# 417
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Абе говорят си  Mr. Green
Дори и само да се е навел - на всичките снимки се гладат с един поглед ... да не говорим, че това поне за мен не е само приятелско поведение ...
НО може и нарочно да са го изиграли, за рейтинг.
А ! И още един довод - ако се вгледате , на едната снимка и двамата си оправят косите с еднакви движения - психолозите казват , че двойките започвали да си имитират жестовете .

Много се развънувах от снимките , та забравих  Mr. Green

Кристабел, страхотен замисъл  Peace

# 418
  • Мнения: 21
Mona=Robsten
Christabel =antiRobsten

me=undecided
 Grinning

Chrstabel , добре дошла пак...но Аро и Ренезме??? Те колко мастило изписаха, че Едуард е 100 години по-голям от Бела, представяш ли си какво ще стане при тази възрастова разлика??
(говорим, ако Стефени трябва да напише продължението...ама май отдавна не говорим за това, ами за чист ФФ)
Да гласуваме кой вариант искаме и кой да седне да го напише? Може и само като сценарий, нахвърляно
 Hug

# 419
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Аро не - ама  Деметри  Flutter

и ми се иска нещо с румънските вампири да има все пак  Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт