Мечти...

  • 10 162
  • 172
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Мечтите на битово ниво съм ги постигнал (уютни къщички, гледки, дворчета, дечица, хубава жена, лехички с черита, коктейлчета на тревата под сянката на ореха, мощни коли и прочее).

Мечтая да повярвам в Бог и да обиколя земята по екватора пеш и с лодка.  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 12 231
Мечтая да се върна в Лхаса и да се разходя и Потала без да ме следва милиционер. Мечтая приятелите ми там да са живи, да могат да ми пишат и да ми дойдат на гости.
Мечтая да пътувам в Космоса редовно.
Мечтая да свиря на пияно.
Мечтая за студио, което да местя където пожелая.
Мечтая да не спирам да мечтая.

# 47
  • Мнения: 593
Мечтая да владея магия - каквото си поискам да го имам...с това "умение" да се сдобия, после ще му мисля, точно какво искам! А те са толкова много неща.... Crazy

Трябва да учиш тука:



Колкото до мен... най-голямото ми желание е да са ми живи и здрави дъщеричката и мъжа.

Ама темата май е за фантазии.  Wink
Почвам:
Искам да отида на почивка в Палма де Майорка, в Гърция и навсякъдe, където имам роднини.
Искам да посетя също Лондон и Ню Йорк.
Искам да се запозная с Том Фелтън, Ема Уотсън, Даниел Радклиф, Рупърт Гринт, Станислав Яневски и на последно място, но не по значение - Джоан Роулингс.

# 48
  • Мнения: 323
Много се радвам, че моята мечта е допаднала на доста хора!Често ходя в книжарниците,дори и само да разглеждам, има толкова хора които не могат да си позволят нови книги.За първи път я видях в сънищата си - малката книжарница и уютното кафене.Събудих се усмихната!

# 49
  • софия
  • Мнения: 25 560
Florentina, пиши ме в списъка на редовните посетители. С Малечка  Grinning Тя заспива "четейки" кижки, ще пие с удоволствие и топло мляко с кижка   Wink

# 50
  • Мнения: 323
Вече сте записани, заповядайте!

# 51
  • Мнения: 4 841
В момента съм на вълна "фантастика" - препрочитам си стотината книжлета от библиотека "Галактика", изгледах наново "Междузвездни войни", любимите ми серии от "Стартрек", "Зов за завръщане" (Total Recall)  Embarassed

Та мечтая си, ако може, да живея достатъчно дълго, за да доживея "глобализацията" в космически мащаб - кръчми, пълни с извънземни, разходки с космически кораби, ей такива неща  Embarassed
Знам, че е инфантилно, но много ме кефи. Не ми се смейте.

# 52
  • Мнения: 984
Няколко пъти се засилвам да напиша мечтите си, но те са толкова много...
Или може би искам твърде много, а средствата ми за постигане са твърде ограничени.
Имам мечти в личен план имам и такива за моето семейство, за хората около мен, и за неща, които ме дразнят в обществото.

Наскоро Борис / Simple Smile/ беше качил в профила си речта на Мартин Лутър Кинг "Имам една мечта", помните я, направи ми впечатление, че "имам мечта" е изразът, който беше най-силно аплодиран от хилядите хора пред обелиска, а другата дума беше "свобода".

Мечтая си за закон и подкрепяща изпълнението му структура, която да предотвартява изоставянето на деца. Искам всяко дете да има свястно семейство.
Искам дацата наистина да станат приоритет за държавата, ама наистина! Наистина! А не г-н Тасков да ми разправя, че буфера в бюджета на Община Варна били таксите за детските градини!!!!!! Confused

Мечтая си за деня, в който ще мога да имам къща с двор и градина, недалеч от града.

Мечтая си  бебето ми да се роди здраво, да е усмихнато и да се радва на живота. Да има това, от което има нужда и да бъде добър човек като порастне.

Мечтая си да видя Ния как танцува на сцената и всички й ръкопляскат и й хвърлят цветя. Мечтая си да расте усмихната и здрава. Да стане добър човек, да е обичана.

# 53
  • Мнения: 27 524
Kъщичка на Ахтопол. До църквичката, над кея. С климатик, цифрова телевизия, заведения около мен. Комфортна кола. Паричките да стигат за всичко, включително да помагам на родителите си. Мъжа ми - плътно до мен. Детето - на линия също.  Simple Smile И най-вече - умение да се науча на повече духовен живот  Confused

# 54
  • Мнения: 4 892
Искам да имам не огромен, но приличен хотел в Холандия или Швейцария. Аз да си го обзаведа, по мой вкус, да си аранжирам всичко  - до последното цветенце, до последното приборче в ресторанта. Искам аз да пазарувам и поръчвам всеки един детайли и от ежедневието. Искам да има към хотела японска градина, в близост да има конна база, а в още по-голяма близост - планина /това за Холандия отпада, но нали остана Швейцария/. Да има и езеро.
Гостите на хотела да се разхождат с конете или пеша. Ще правя задължително подаръци на клиентите, малки, но разкошни, може и жестове.
Искам климата да е умерен - като у нас - да има всички сезони! Но лятото да не е горещо, а топло, зимата не ледена, а хладна. Есента пъстра и гальовна, пролетта свежа и зелена.

Искам да имам и магазинче, за кафе, чай, шоколад, ядки и сушени плодове, домашни сладки. Малко уютно магазинче с изискана веранда, предлагаща на тези, които искат да си починат и да пийнат кафе прекрасни столове от ковано желязо и дърво. Ще има тук там някоя саксия с разкошни и цветни мушката! Това на верандичката на магазинчето.

Искам да съм зоолог в Серенгети, да отскачам до джунглите на Руанда и Уганда, понякога. 

Искам ги всичките тези неща наведнъж!
Това мечти ли са, фантазии ли или лиготии? Как мислите?
Наистина ги искам  Crossing Arms

Мога и още неща да споделя, ама ме досрамя  Blush

# 55
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мечтая за Нобелова награда.  Laughing За литература. Досега никога не е била връчвана на детски писател. Отхвърлили са дори Астрид Линдгрен! (Въшки такива.  Mr. Green)
(И Пенчо Славейков не са одобрили... )
Та това си мечтая. Да я грабна аз таз наградка и да се фуклявя из форома.  Joy (И махалата.) bowuu

# 56
  • Мнения: 800
мечтая за сума си неща:
- да мога да осигуря на децата си всичко - хубаво детство, добро възпитание, образование и старт в живота, за да станат стойностни и добри хора;
- да мога да си позволя да ходя всяка седмица на планина;
- да мога да си почина - нещо не ми остава време напоследък;
- да намерил време с мъжа ми да се видим;
- да може като заведа децата си в парка да не виждам боклуци навсякъде;
ей такива прости и елементарни нещица ... не искам да летя в космоса

# 57
  • Мнения: 4 892
Знаех си, че съм нахална, я Василиса Умница колко е скромна.   Wink

  bouquet

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Знаех си, че съм нахална, я Василиса Умница колко е скромна.   Wink

  bouquet
Няма да си играем на шикалки, я.  Crossing ArmsКато ще мечтаем, да мечтаем.  Laughing
П.П. Ех, дойдох да споделя още мечти, но ми свърши времето. (Това, с Нобеловата награда, нищо не е.  Crossing Arms )

# 59
  • Мнения: 510
Мечтая си за собствен самолет. За разходки, ей така Simple Smile
Искам да знам всички тайни  Mr. Green
Мечтая с лекота да създам бизнес империя  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт